Kącik Rekreanta cz. VIII (2015)

Dziękuję za kciuki  :kwiatek: Tragedii nie ma, ale owrzodzenia lekkie są. Zalecone 6 tygodni kuracji omeprazolem, potem Ulcosan i kontrolna gastroskopia. Przez 6 tygodni mam Karego jeździć delikatnie i bez stresów  🙂 Co ciekawe wetka stwierdziła, że obecna dieta Szymka jest w porządku i nic nie muszę zmieniać, tylko rozbić z trzech na pięć posiłków i dołożyć mesz dwa razy w tygodniu  🙂
anai dziękujemy !  :kwiatek: jeździecko jak najbardziej myślę na plus i do przodu , całą zimę ostro przepracowałyśmy , trenujemy dość porządnie jak na moje ograniczenia czasowe no i z niecierpliwością czekamy na zawody 🙂  W kwietniu zaczynamy jeździć  😅
Ale tak patrząc na Wasze ekspresowe postępy to jesteśmy do tyłu  🤣
Nirv , tuch  bardzo mi miło  :kwiatek:
korysindex4  dziękuję 🙂 kojarzysz mojego konia z poza forum?
Oczywiście, kojarzę ją ze stajni w której stała 🙂 Kupilaś ją ze stajni między piłą, a poznaniem ? ( właściwie to jakies 45 km od piły w stronę poznania 🙂 )
faith twoja klacza ma przebogatą mimikę😀
ikarina dobrze, będę pamiętać , u mnie zestawienia kolorystyczne mają raczej króttkie życie więc jest szansa :-D
milusia bardzo dziękuję, miło nam to słyszeć 🙂. Siwe zwierzę niesamowite !
anai wy jak zwykle profeska, jesteś dla mnie inspiracją, żeby zacząć coś skakać na moim młodym 🙂
Hermes, dziękujemy, aż nie wiem co napisać 😀
tuch plany są 🙂 ale najpierw pojedziemy pozwiedzać okoliczne większe ośrodki jeździeckie żeby się trochę Dzidź opatrzył z atmosferą zawodów i trenowaniem wyjazdowym. Ruszamy po świętach 🙂
pokażę Wam jeszcze kilka Dzidzów z ostatniej sesji 🙂






Dziewczyny zrobiłam jakieś z boku 🙂 jeszcze trochę nam brakuje (marzy mi się troszkę grubszy, by mieć co zamieniać na mięśnie 🙂😉, ale zawsze to krok do przodu 🙂
Atea, dzięki :kwiatek:
anai, ten pas do lonżowania co młody ma pod brzuchem ma jakąś konkretną nazwę? albo gdzie to można kupić?  😉
tulipan, podtrzymuję kciuki za Szymka, żeby szybko doszedł do siebie🙂
A ja zarzucę tylko taką wiejską rekreacją.
Szogun zwany Szogungiem (mój synek jak miał niecałe 1,5 roku odpowiedział na pytanie "jak ma na imię ten koń?" "Szogung!" więc tak zostało) i ja z dziś:





A następnie wyprowadzamy konie na pastwisko. Dziś spontan wierzchem, na oklep. Na kucu felińskim Rubinie forumowa roxxis.
Zapraszamy Jaśniepanią Hagiwarę do środka:



Zdjęcie pamiątkowe:


I jedziemy:


Szkoda, że nie mam zdjęcia jak mnie na pastwisku ułańska fantazja poniosła i się z Szogungiem kawałek galopem puściłam.
Już zapomniałam jakie to fajne. 😉
Dommaz śliczna jest ta Twoja babeczka  😍 pokazuj ją częściej
Tulipan jak tam Szymon aktualnie?
Precelek sama słodycz  😀
Tuch cuksy są świetne! Moje już drugie wiadro kończą (to duże)  😁 
Arivle jak zawody? zadowolona?

U mnie dzisiaj na pierwszy rzut poszła Starsza Pani  🏇 tak profi wygląda jak jest ogolona, że chyba ją częściej będę brać w obroty  😜



Później drugi dzikus




A wczoraj dorwałam jeszcze jedno rude stworzonko na chwilę  😀



baffinka, ale piękna ta pani starsza! Jak andaluz wygląda. I taka mordka sympatyczna. Chyba mam już ulubionego revoltowego konia :P
baffinka starsza jak odmłodniała po tym goleniu  🙂 Szymek dobrze, je już normalnie, mesz z lekami wsuwa bez mrugnięcia okiem. Jestem dobrej myśli. W tym tygodniu eksmituje go do boksu angielskiego  🙂
Baffinka przepięknie wyglądacie! 🙂
U nas jednak wina siodła, załamię się 🙁 Muszę sprzedać moją kochaną skokówkę i szukać nowej - nienawidzę tego!

baffinka, naprawdę pięknie i profi ruda wygląda!
Anderia   Całe życie gniade
29 marca 2015 19:51
Dzionka o masz, miałam cały czas nadzieję, że to jednak małe naciągnięcie/przewianie. Może to znak, że pora więcej porzeźbić w ujeżdżeniówce (o ile jeszcze ją macie). 😎

baffinka oj coś czuję, że jak w końcu ogolę swojego grubego kłaka, to nagle się wyłoni spod tego wszystkiego Koń. Taki prawdziwy, schludny. 😉

Julie fajny Szogung!
Anderia, żebyś wiedziała - teraz czas na rzeźbienie, trener będzie się musiał przemóc 😁 A jak Dreamek chodzi?
Precelek oficjalnie zakładam fanklub Dzidzia, jest przepiękny!  😍 śliczna sesja! 🙂
Baffinka Ruda czaruje, bardzo fajnie wyglądacie 🙂

my dzisiaj pojeździliśmy w deszczo-mżawce, zresztą solidarnie-voltowo cierpiałyśmy  😁 Z Rudym robota idzie do przodu, choć najchętniej jeździłabym codziennie z Trenerką, strasznie mnie wkurza to, że bez niej nie jestem w stanie na tyle ogarnąć siebie i konia, żeby dochodzić do momentów takich jak na treningach  😵 ale to wszystko, bo ja chcę na 'już', a tu potrzebny czas i cierpliwość  😉
deszczokoń:

baffinka, śliczna grzywa 🙂
ententa, świetnie się patrzy na Twojego rudego. Kompletnie inny obrazek niż rok temu, jak się widziałyśmy w Machnicach. Gdzie planujecie zacząć sezon? Wybrałabym się popatrzeć na was 🙂
Anderia   Całe życie gniade
29 marca 2015 20:36
Dzionka Dreamek to naprawdę bardzo fajne zwierzątko, mam wrażenie, że u niego przerwy nie było i to bardziej ja zapomniałam niż on. Wsiadam i jadę, skrócenie, dodanie, ósemkę ze zwykłymi zmianami nogi, proszę bardzo. Przygotowanie na lonży też na pewno zrobiło swoje, ale nie umniejszam jego zasług. 😉 Trafił się i tyle, mógłby mniej paczać i płochać, ale w sumie... już się do tego przyzwyczaiłam. Do tego stopnia, że w pełni zrównoważone konie, których nic nie rusza, są dla mnie dziwne. 🤣

ententa jak dużo Rudego!
epk dziękujemy bardzo :kwiatek: trafiliśmy na najlepszą Trenerkę na świecie, dzięki której zaczynamy co raz lepiej się zgrywać 🙂 zaczynamy AMP'ami 21-24 na Partynicach, byłoby nam bardzo miło, jakbyś do nas dotarła 🙂
Anderia szczęśliwie powoli Rudy gubi zimowe brzuszysko ^^ ale mięśni też trochę przybywa 🙂
Precelek, ale Dzidz lśni na drugiej fotce  🙂
Julie, "wiejska rekreacja" strasznie mnie to rozbawiło  🤣
baffinka, no nie, starsza pani wygląda niczym madonna i ta falująca grzywa  😍
ententa wyglądacie odlotowo  😍

A my jak zwykle weekendowo mamy piękną sesję. I odkryłam, że rudej w granacie całkiem korzystnie. 😉






baffinka W jakim Ruda jest wieku?
ententa WOW fajnie wyglądacie 😀

Mój Malutki korzysta z okazji i wyleguje się na słoneczku za dnia, aż mu zazdroszczę 😉



Budyń oo miło nam bardzo  :kwiatek:  Ta mordka tylko tak wygląda na zdjęciach. To taka królewna jest z serii- patrz, ale nie dotykaj  😁
Tulipan noo typowo. Jakieś 10 lat młodsza  😀 Teraz już wiem, że będę golić każdej wiosny. Przynajmniej ona się nie będzie męczyć do połowy maja.
To super, że Szymon czuje się juz lepiej
Libella dzięki  :kwiatek:
Dzionka dzięki  :kwiatek: współczuje sprawy z siodłem  🤔 dobrze, że chociaż ujeżdżeniówke masz i nie musisz zrobić przerwy z braku siodła. Trzymam kciuki za szybkie znalezienie i powrót to skoków 😉
Anderia nawet mi nie mów.... Dopiero przy goleniu wyszło ile ton piachu ona na sobie nosi  😁 
Ententa dzięki  :kwiatek: Już nie mogę się doczekać, aż zobacze to Twoje ciacho na żywo  😍
Burza dzięki  :kwiatek:  niestety już od roku czy dwóch nie chce rosnąć  🙄 a tak marzyłam, żeby zamienić wielkopolaka w andaluza  🥂 
Jak tam Piorek? Rzeźbicie dzielnie?
Brzezinka  :kwiatek: czasem się zachowuje jak taka madonna  😁 dopiero teraz odkryłaś ten granat? 😀 bardzo elegancko jak zawsze! 
Tuch łooo taki to pożyje  😀 Ruda za parę dni 19 skończy

Dorzucam jeszcze Rudą skoro się podoba:



Typowa Ruda  😁


i jeszcze pluszowa...



baffinka Ruda wygląda kwitnąco! Zdradzisz ile ma lat, że 'stara'?

ententa szport pączunio  😍 Co Ty robisz, że on tak puchnie...? Muszę się zastanowić poważnie nam tym, czy zostawić Ci Duka na święta


Ramires  :kwiatek:  19 w tym roku  😉  jak tam Wam idzie robota? Foszek już przeszedł?
Chciałabym, żeby mój zwierzak był w takiej formie za 7 lat...  👍
Foch zdążył sobie pójść i wrócić na wczorajszym treningu 😉 Ale no cóż, muszę się liczyć z tym, że raz jest lepiej, a raz gorzej. Ćwiczymy w tej chwili ustępowania, dodania i takie tam rzeczy, których przy pracy skokowej w ogóle nie ruszałam, więc i dla Duka i dla mnie są to elementy wbrew pozorom trudne. Chłopakowi brakuje momentami siły, skupienia, czy równowagi, a ja mu zazwyczaj przeszkadzam zamiast pomagać 😉
Ale progres jest (chyba), więc jestem pozytywnie nastawiona
baffinka, coś ty jest absolutnie olśniewająca zwłaszcza lekko rozwiana w kontraście do gołej skóry 🙂 no coś tam dziergamy, wiecznie 🙂
brzezinka dziękujemy  :kwiatek: ale Twoja Ruda zasuwa bokiem! masz jakieś filmiki? i wydaje mi się, że skróciłaś wodze! od razu inny obrazek!  👍
tuch merci  :kwiatek: Kary w wersji plażing & smażing ^^
baffinka zapraszamy ^^ jak przyjedziesz, zrobimy rajd po voltowiczach  😀 Ruda- 3 zdjęcie, typowa mina 'nie i ch...'  😁
Ramires jak to jak? BATEM!  😀iabeł: 😀iabeł: 😀iabeł:  on tak sam no! żarcie- to co mu Panowie sypią, czyli owies i siano, treningujemy się 2x w tygodniu z Trenerem, może to te tereny go 'pompują'  😁 Boisz się, że wrócisz ze świąt, a Duk nie wytoczy się z boksu?  😁
Tego bata sie boje!  🤬
O tuszę się nie obawiam, bo jemu bliżej do sześcianu niż do kuli :/ Kanciasty jakiś jest i nie chce puchnąć
hihihi, jeszcze Ci go zestresuje i nigdy nie przytyje  😀iabeł: mój się tu w 4 miesiące napompował, daj Dukiemu trochę czasu  😁 spokojnie, jeszcze będzie okrągły- dobre żarcie i praca a za pare miesięcy nie poznasz konia 😉
ententa, filmików niestety nie mam.  🙁
Masz rację, zawzięłam się w sobie i skróciłam. Choć nie było łatwo bo jakoś tak jak siedzę na rudej to wydaje mi się, że są krótkie a potem jak widzę na fotkach to okazuje się że jednak nie.  🙄
I mnie też ten obrazek bardziej się podoba  😉 
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się