Jak zamawiać z HOOKS do Polski?

donusiowa7   "Poruszę niebo i ziemię dostane to czego chce.amen
24 października 2012 13:40
chętnie przyłącze się do zamówienia !! :kwiatek:
Jest teraz promocja 15% na ogłowia 😍
Niech ktoś zrobi zamówienie, proooosze 😀
nie ma nikogo chętnego? 😉
Czy znalazł się chętny do zamówienia z hooksa? Możliwe, że jeśli nikt się nie zgłosi to ja będę zamawiać (coraz bliżej święta  😅 ).
Jak się zbierze trochę zdecydowanych osób to ja mogę zorganizować. Tylko pamiętajcie ze to zawsze trochę trwa 😉
Ech... i znowu przez was weszłam na stronke Hooksa.
🙁

Ja chce tą derkę !!!
http://www.hooks.se/product.aspx?productid=600252&deptid=112&sortType=sortPopularitet&sortOrder=DESC


A przez to zdjęcie to chcę derę, ogłowie i ochraniacze.  :emot4:
Byłaby cudna gdyby nie te pasy
Z dwóch stron odpinane, więc nie ma aż takiej tragedii.

aga, daj mi znac jesli bedziesz zamawiac. Chcę derę i chyba ogłowie w ramach "prezentów" od rodzinki. 😉


Miał ktos może doczynienia z tymi ochraniaczami ?? Czy tez innymi tej Hooksowej i firmy i wie jak wygląda ich rozmiarówka ?? Zastanawiam się czy "wielka łapa" mojego konia by w nie weszła.
http://www.hooks.se/product.aspx?productid=610545&deptid=4&sortType=sortPopularitet&sortOrder=DESC
To ja sie tez podpinam w razie czego, dajcie znac 😉
Oks, póki co mam 3 osoby, plus pewnie jak zwykle Kopyciak się dołączy 😉 Więc byłoby fajnie gdyby jeszcze ze 2 się znalazły i możemy zamwiać 😉
donusiowa7   "Poruszę niebo i ziemię dostane to czego chce.amen
18 listopada 2012 15:49
ja chętnie się dołączę 🙂
[s]Ja się na pewno dołączę, tylko jeszcze sprawdzę dokładnie co chcę i czekam na jakiś znak jak już wszyscy będą 🙂[/s]
Edit: Przepraszam serdecznie, muszę zrezygnować, niestety nałożyły mi się dodatkowe wydatki  😵 . Mam nadzieję, że nie zamieszałam i przepraszam jeszcze raz.
Oki, wydaje mi się że osób nam wystarczy 😉

Proszę więc o pw z linkami do zamawianych rzeczy oraz opis: rozmiar, kolor i cena!!!
Czekam do środy, wieczorem podam dane do przelewu, jak się wszyscy na czas wyrobią to w czwartek już zamówię rzeczy.
kermit   Horses horses everywhere ..
19 listopada 2012 10:17
Na zamówienia składane do 21.11 jest darmowa wysyłka  😉
Ja się chętnie dołączę 😉
Wczoraj ten czaprak był w mega promocji http://www.hooks.se/product.aspx?productid=400713&deptid=106&sortType=sortPopularitet&sortOrder=DESC
Dzisiaj już nie  👿
sorki za  🚫 ale gdzie jest ten sklep i jaka to waluta ?
Kinia16322, waluta to korona szwedzka. Sklepy Hooks znajdują się w Szwecji i Danii.
i wychodzi taniej ?
Ale, że co wychodzi taniej ?? Policz sobie ile wychodzi sprzet (szczególnie ogłowia i derki) na złotówki. A rzeczy sa na prawde dobrej jakości.
Jak ja ostatnio robiłam zamówienie to niestety musiałyśmy w euro,ponieważ na zamówienia z innych krajów jest strona www.hookseurope.com
Wtedy wychodzi jakieś pare złoty drożej niż w koronach,mimo wszystko i tak się opłaca🙂
Ja zamawiam DO SZWECJI i później mam to przywiezione do Polski, więc proszę liczyć normalnie w koronach (cenę trzeba pomnożyć przez 0,49 żeby wyszły złotówki)


Dostałam pw, odpiszę na nie jutro na spokojnie!
Przy zamówieniach za ponad 2 tyś koron też jest wysyłka gratis. Ale oni zawsze doliczają ichnie koszty pakowania więc zawsze te 2-3 zł na głowę i tak wychodzi. 


EDIT:


Oks, sprawdziłam, wszystko teoretycznie mają na stanie. Zaraz porozsyłam wiadomości. Do jutra czekam na przelew bądź potwierdzenie przelewu. ZAMAWIAM TYLKO PO ZAPŁACIE!!
Ech.. chodzą za mna te ochraniacze. Tylko kurcze boję się, że byłyby za małe. :/
Te z tego zdjęcia:

Halo, halo!

Przypominam ze jeśli nie dostanę do dziś przelewu bądź POTWIERDZENIA na maila to NIE ZAMÓWIĘ RZECZY!!!!!!

Nie raz już zostałam z zakupami, które absolutnie nie były mi potrzebne, potem trzeba było sprzedawać, więc już teraz bez wcześniejszej zapłaty po prostu nie zamawiam.


EDIT:


Zamówione, teoretycznie mają wszystko na stanie, więc powinno pójść w miarę sprawnie. Dam znać jak coś więcej będę wiedziała. Naprawdę jak tylko się dowiem oznajmię to publicznie 😉
kto bedzie robił zamówienie przed świetami???
Nasz zamówienie teoretycznie jest już w Szwecji. Jak się dowiem kiedy będzie szedł jakiś transport do Polski to dam znać.

EDIT:

Po Nowym roku powinnam odebrać Hooksa. Jeszcze nie wiem którego dokładnie, będę dawać znać. Ale chyba wszystko jest 😉
Będzie ktoś robił zamówienie w najbliższym czasie?
Też bym się podpięła 🙂
No i wpadłam po uszy : http://www.hooks.se/product.aspx?productid=300748&deptid=109&sortType=sortPopularitet&sortOrder=DESC

Ma ktoś to ogłowie i mógłby coś napisać ? A może ktoś jakimś zdjęciem w realu dysponuje ?

Po co ja wchodzę na stronę Hooksa, namówię mojego chłopa, żeby jakieś hasło do niej założył  🤦
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się