Jak zamawiać z HOOKS do Polski?

Spokojnie, myślę że w poniedziałek dam znać jeśli chodzi o zamówienia. Ci co już ze mną zamawiali, wiedzą i tak co i jak.
Ustalimy po weekendzie jakieś terminy, żeby wszystkim pasowało i mogę zamawiać.
Ja zamówiłam w sobotę ogłowie, kontakt ze sklepem jest na prawdę świetny 🙂, pytam, a za chwile mam odpowiedz.
Do 20 lutego przeyłka do Polski jest darmowa i nie zależy od wielkości zamówienia, tylko jedna uwaga do zamówień poniżej 50 euro doliczane są dodatkowe koszty 9,50 euro.
Przy kazdym produkcie można znaleźć dostępność , wysyłka towaru, który jest na stanie jest w ciągu 3 dni, a paczka do Polski idzie 4 dni, także jestem pełna nadzieji na nowe śliczne ogłowie 🙂
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
11 lutego 2013 12:54
kto ma aurore i artemisa i mógłby mi porównać długość ich pasków, albo pomierzyć 👀 nie wiem czy brac cob czy full 😵
Ja tez o to pytałam i Pani z Hooksa odpisała, że Size COB is usually used for bif ponies or small horses in Sweden i podobno wypadają one mniejsze, także za namową Pani zmieniłam zamówienie na FULL, aha, w ogóle to wysłałm jej zdjęcie mojego konia żeby pomogła i stwierdział, że powinnam wziąc full 🙂,
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
11 lutego 2013 13:20
no ja Artemisa mam COB i jest idealny poza nachrapnikiem ktory chyba jest xfull 😁, a holenderska athene kupiłam coba i paski są ok a nachrapnik mega ciasny!
Bądź tu mądry! 😵
Mój koń ma 168 w klębie, ale głowę ma taką bardziej cob niż full, dlatego też nie byłam pewna, dlatego tez napisałam do hooksa, w końcu wysłałam zdjęcie i Pani poradziła Fulla, bo niby COB będzie za mały, ale o tych nachrapnikach, które są duże juz słyszałam, faktycznie bądz tu mądry.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
11 lutego 2013 13:42
mój jest niski, głowę ma krótką ale potężna dość, szeroką... i dla świętego spokoju wzięłabym fulla, ale patrząc ze mam 2 hooksowe ogłowia cob na niego i pasują... (poza wielkim nachrapnikiem w artemisie  :zemdlal🙂
ma ktoś aurore full i może mi pomierzyć paski zwłaszcza nachrapnik :kwiatek: 🙇
Zairka na pewno Anderia ma Aurorę full, spróbuj do niej napisać. Artemis na pewno miał większy nachrapnik.
Znam Zaira 🙂 miejmy nadzieję, ze fulle będą dobre 🙂
No dobrze, wiec jak zwykle zbieram zamówienie:

1. Poproszę o listę rzeczy (linki) w JEDNEJ wiadomości, wraz z rozmiarem, kolorem i CENĄ! oraz z adresem do wysyłki.

2. Do czwartku proszę o wpłatę danej kwoty na konto, bądź wysłanie potwierdzenia wykonania przelewu na e-mail: myniak@wp.pl
Osoby które nie spełnią tego warunku nie będą brały udziału w zamówieniu.

3. Wszystkim chętnym napiszę w środę po jakim kursie przeliczamy korony i podam dane do przelewu.

4. Rzeczy jak zwykle wysyłane są do mojego znajomego w Szwecji, następnie przywożone do Polski (czasem na transport trzeba poczekać, czasem nawet i 3 tygodnie)

5. Jeśli coś będę wiedziała w sprawie zamówienia na pewno dam znać. Pw pod tytułem" hej wiadomo już coś" będę ignorować.

6. Wszelkie informacje będę zamieszczać w tym wątku więc proszę o śledzenie go!
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
13 lutego 2013 01:31
yoopi, yoopi 🏇 Aurora  😍
Przypominam że tylko do dziś można się zgłaszać. Wszyscy co do mnie napisali pw, dostaną ci ode mnie wiadomość z wszelkimi danymi 😉
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
13 lutego 2013 18:08
Czekam na dane do wpłaty, rano polecę do agencji elixirem puszcze bo kaske mam w ręce, nie na koncie 🙁
cranberry   Fiśkowo-Klapouchowo
13 lutego 2013 18:19
ja też 😉 Choc dzis mam kryzys i zastanawiam się na co mi to wszystko - sorki za off top.
cranberry, każdy tak czasem ma. Dopiero jak się paczkę otworzy i człowiek się cieszy z zakupów, to uczucie mija 😉


Poszło pw, mam nadzieję ze wszyscy dostali.
asds   Life goes on...
13 lutego 2013 21:00
Żeby Aurora nie była do mojego Doberta podobna to bym się pewnie też skusiła na nia  😡
cholerka znów się spóźniłam 🙁(
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
26 lutego 2013 08:09
Oby cob sie zmiescil na rylko Zaja! Moze jak.Zajkon zobaczy nowe oglowie to bedzie.chcial szybciej wyzdrowiec... Bo przeciez.szkoda takiego oglpwia na.spacerki
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
06 marca 2013 18:58
Aga kiedy bedziemy wiedziec czy zamowienie bedzie kompletne? Dopiero jak dotrze do Ciebie? Wiadomo juz kiedy znajomy bedzie w kraju? 👀
Ma ktoś z Was może to ogłowie? Poseidon
http://www.hooks.se/product.aspx?productid=300469&deptid=109&sortType=sortPopularitet&sortOrder=DESC

chciałabym zmierzyć wymiary bo nie wiem czy potrzebuję cob czy full :/
Hooks już jest u mnie w domu. Chyba wszystko przyszło, ale niestety sprawdzę dopiero w piątek. Rzeczy wyślę w przyszłym tygodniu na 99% we wtorek.
kermit   Horses horses everywhere ..
11 marca 2013 18:55
Jupi !!  💃
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
12 marca 2013 15:36
Hurra 🏇
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
15 marca 2013 23:42
Podbijam! Aga daj znać błagam czy wszystko dotarło bo ja juz jajka na świeta znosze 👀 😁
Twoje jest wszystko, chyba tak jak sprawdziłam to wszystkich wszystko przyszło. Nie ma tylko czapraków żadnych, ale chyba z forum nikt ich nie zamawiał (z jedną osobą już wyjaśniłam sprawę dawno temu)

Jadę do Wawy właśnie, jak wrócę do domu to we wtorek powinnam dotrzeć na pocztę. Tydzień mam masakryczny, ale obiecuję że wyślę w tym tygodniu do wszystkich. Sprawdzę w niedzielę czy mam do was adresy bo nie pamiętam czy wszyscy mi od razu podali.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
19 marca 2013 23:19
ciesze sie 🏇 pozostaje czekać i modlić sie żeby pasowało 😍
kermit   Horses horses everywhere ..
23 marca 2013 14:57
Wysłane ?
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
23 marca 2013 15:23
z tego co wiem to w czwartek Aga wysyłała, wiec mysle ze poniedziałek-wtorek będą u Nas 💃
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
04 kwietnia 2013 10:51
Dziewczyny jakby ktoś się szykował do zamówienia z Hooksa to ja jetem chetna i prosze o kontakt :kwiatek:
kermit   Horses horses everywhere ..
04 kwietnia 2013 11:25
Ale Zairka jesteś niewyżyta  🤣

Co Ci wpadło w oko ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się