Jak zamawiać z HOOKS do Polski?

Dostałam trochę rzeczy, ogłowie hanowerskie w REWELACYJNEJ jakości za psie peniądze. Jest wspaniałe
Kantar śliczny (fioletowo-milkowy), dobrej jakości (w stosunku do ceny). Owijkami pony jestem rozczarowana.



Nie dostałam popręgu i kantara, czy te rzeczy zostaną dosłane czy otrzymam zwrot kasy?

edit: właśnie macam nowego hanowera (279 Kr) i rocznego artemisa (750 Kr) i hanower ma zdecydowanie lepszą skórę 🤔 poza tym jest piekne - czarne, proste, klasyczne... 😍 ciekawe jak bedzie po czasie uzytkowania
Witam!
Mam takie pytanie:
Jaki jest całkowity koszt (cena towaru, przesyłka ze Szwecji, przewalutowanie i przesyłka w Polsce) ogłowia Artemis w Waszym ostatnim zamówieniu?
Jeśli ktoś robiłby w przyszłości zamówienie to ja się piszę na jakąś większą ilość sprzętu :P

Być może pytanie takie jak moje pojawiało się już niejednokrotnie za co przepraszam!
Caira, miałam je przez chwilę w ręku, niestety było za duże, co chcesz wiedzieć?
Draskaeb łap pw
sei   . let's grow old together & die at the same time .
09 marca 2011 15:40
moje ogłowie:



na modelu mam nadzieję w sobotę 😉
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
09 marca 2011 16:49
Ja też chcę takie  🍴
Cudo, sei 🙂
Jakiej długości jest ten naczół?
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
09 marca 2011 17:00
sei, za kazdym razem jak na nie w domu patrze to tez sie zachwycam 😂 skorka mega co?🙂
No nie no! jak ja wam zazdroszczę, ja czekam na tego listonosza i na razie nic...  🙁    już nie mogę się doczekać mojego ogłowia! 🙂😉
sei   . let's grow old together & die at the same time .
09 marca 2011 17:32
ja go jeszcze nie macałam ;( tata odebrał paczkę i zrobił mi zdjęcia 😀 jutro już się do niego dorwę to wszystko wam pomierzę i powiem jak wrażenia po macaniu 😉
equi.dream, doszły do Ciebie moje PW?
naciol nic nie dotarło
equi.dream, no to poszło na mejla 😉
sei   . let's grow old together & die at the same time .
10 marca 2011 22:53
więc macałam ogłowie już. podszycie na potylicy jest super. całe ogłowie ze skóry lepszej niż moje kavalkade ale spodziewałam się czegoś jeszcze innego. chyba jednak muszę pogodzić się z faktem że żeby dostać ogłowie, które mnie w pełni usatysfakcjonuje będę musiała przekroczyć 500 zł jak nie więcej i postawić na moje ukochane stubbeny.
kolor ciemniejszy niż sobie wyobrażałam ale mnie to nie przeszkadza. jest tak ciemne jak moje poprzednie. jedyny i największy minus to to że jeden pasek (od nachrapnika) jest uszkodzony. i zdecydowanie bliski zerwania. także będę musiała pewnie z nim biec z 'płaczem' do jakiegoś rymarza.
podsumowując. na miejscu osób rozważających zakup. z ręką na sercu. zastanowiłabym się dwa razy. inna kwestia że w tym przedziale cenowym (do 300) ja nic dla siebie innego nie znalazłam.
jutro lub w sobotę zrobie przymiarkę i może jakieś zdjęcia 😉
gajara18   "Konia strzeż się z tyłu, psa z przodu, a kobiety
10 marca 2011 23:17
kurcze a ja czekam na paczke i nic wygladam i dzwonie do mamy ze stajni czy już jest i nic ...smutno mi czekać na moja derke i kantarek
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
11 marca 2011 06:58
sei ty to masz wymagania. ja w zyciu nie wydalam tyle na oglowie co na to 😉 uszkodzone? hmn..pewnie jakis blad fabryczny. moje bylo calutkie. 😉 Ciemne jest to fakt ale to Ci pisalam na gadu chyba, mi to bardzo odpowiada. niech sie pani dobrze sprawuje 🏇 Mi sie jeszcze podoba fajne przeszycie przy paskach wedzidlowych taka "osemka"
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
11 marca 2011 07:24
sei nie dołuj mnie bo ja już zbieram na te ogłowie 👀 zamawiałabym je juz teraz ale mocno nadszarpnełam budzet spelniając swoje marzenie 🙄
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
11 marca 2011 07:33
Zairka ja bym zamawiala. Dla mnie jest mega 😉 Skorka fajna i przyjemna, super sie prezentuje. Szkoda tylko, ze bez wodzy
sei  nie zauważyłam, że zerwane, zrób dokładne zdjęcia tego, spróbuje wywalczyć nowe. Co do jakości skóry to mi odpowiada, w atakim przedziale cenowym jak np. droższe HKM tańszego ogłowia się nie kupi, ja tam hooksowi jestem wierna. Mierzyłam na swojego takie ogłowie jak Twoje forumowej Toli i zdecydowanie podobało się 😉
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
11 marca 2011 08:05
equi jak jakosciowo to oglowie wypada w porownaniu do artemisa brązowego? bo w brązowy skora lepsza niz w czarnym :kwiatek:
wiesz co, one nie jest podszywane więc troszkę inaczej jest wykonane niż artemis brązowy, ale mogę Ci załatwić "macanie" ( :hihi🙂 , bo mamy takie we Wrocławiu, sądzę, że nie będzie problemu żebyś sobie je mogła na żywo zobaczyć. Generalnie ja takie teraz zamawiam 😉
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
11 marca 2011 08:25
to pomacam Twoje jak dojade do Ozorków🙂 teraz i tak niepodołam finansowo 😕
kto z wrocka takie ma? 👀
sekret 😀 łap pw
dla mnie największym odkryciem hooksa są ochraniacze quanty i boleje nad tym, że jest tylko full
Ja się wypowiedzi Sei mocno nie dziwie bo te ogłowia są śliczne jak z obrazka i miękkie jak kaczuszki 😉 ale te co widziałam po pół roku czy roku wyglądały już jak szmatki- to cena za miękką ale jak widać bezszałową jakościowo skórę.
CeraŁ   dużo dużo zmian..
11 marca 2011 08:52
w moim ogłowiu skóra jest super 🙂 i mam nadzieję, że taka pozostanie jeśli będę o nie dbać :P

Equi.dream jakie ochraniacze?  👀
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
11 marca 2011 08:54
equi nie dostałam PW 🙁
Burza ja na Artemisa nie moge nażekac poza jedną rzeczą że naczółek sie rozkleja, mamy w stajni 2 artemisy i w obu to samo 🙄
kcj90  http://www.hooks.se/product.aspx?productid=610586&deptid=4&sortType=sortPopularitet&sortOrder=DESC
co do jakości to jedno stare, które już jest niedostępne faktycznie było średnio, natomiast każde następne sprawdzało się już ok, nic się z nimi nie działo, nie szmaciły się w ogóle
sei   . let's grow old together & die at the same time .
11 marca 2011 09:47
ok. po kolei.
więc zrobię zaraz zdjęcie. to wygląda na tym pasku tak jakby dosłownie został 'naciety' idealnie. w tym miejscu gzie ten pasek jest naciety dość mocno, to ta skóra w środku jest taka że się dosłownie widzę że się rwie jak papier. zapinałam ten pasek bardzo ostrożnie. equi, nic dziwnego że nie zauważyłaś 😉 bo tego nie widać kiedy sprzączka jest zapięta.
co do skóry. one jest jak najbardziej w porządku. i sądzę że wytrzyma przynajmniej tyle co moje kavalkade economic (2-3 lata i wciąż żyje) kupione za eee 150-170 zł? a ze słabszej zdecydowanie skóry. no i jak wiadomo musi się ułożyć. co nie zmienia faktu że stubben to to nie jest. dla mnie 300 zł to sporo ogólnie. i chyba dlatego liczyłam na coś więcej. podoba mi się podszycie na potylicy. jest ok. dość miękkie. ALE ( 😁 ) podszycie w naczółku horze który mam do tego ogłowia jest zdecydowanie lepsze.
jest jeden plus. przeszycia to nie tylko ozdoby jak to się zdarza. te paski z białymi przeszyciami są normalnie zszyte. co wróży im dłuższe życie 😉
i jeszcze coś. z rzeczy wizualnych czego nie zauważyłam jakoś na zdjęciach katalogowych a mnie urzekło... paski policzkowe/wędzidłowe mają szlufki takie 'na krzyż'. również zrobię zdjęcie 🙂
dajcie mi 5 minut to obfocę wszystko.

edit: ZDJĘCIA

paski pod hasłami 'na ósemkę', 'na krzyż' 😉


jakieś detale


różnica koloru między naczółkiem a ogłowiem

i nieszczęsny pasek


Zamówienie zamknęłam, zaczynam zbierać pieniążki. Jeśli ktoś jeszcze nie dostał danych i kosztów, proszę o kontakt. Chciałabym zebrać od wszystkich do wtorku, żeby jak najszybciej rzeczy były u nas  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się