Kącik Ujeżdżenia

milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
12 stycznia 2010 19:49
Taaa, po niedzieli znowu opady sniegu  😤  😵
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
12 stycznia 2010 20:10
Koniczka o kurde, szalejesz! 🏇 Trzymam mocno kciuki, nie wiem jak uważają inni, ale słyszałam, że C5 jest chyba najtrudniejszym z C? Choć w sumie, zależy to od umiejętności danej pary. Mimo wszystko, życzę powodzenia Tobie i wszystkim Voltopirom! 🏇 
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
12 stycznia 2010 20:13
Na szczęście kontrgalopy są tam króciusieńkie i zaraz trzeba lotną zrobić, a kontrgalopy były naszym największym problemem ostatnio na czworoboku 😁 Ogólnie plan jest taki, żeby oswoić C-potwora chociaż trochę póki są halówki i mogę startować 😉 A że na naszej hali 20x40 wyrabiamy się z tym całym C5 to może i na czworobu damy radę 😉
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
12 stycznia 2010 20:17
Napewno będzie dobrze 😉 A plany na sezon 'otwarty' jakie?
Jak ja bym chciała jakieś halówki, buuuu 😕
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
12 stycznia 2010 20:19
W sezonie otwartym nie możemy startować, więc plany pt. siedzimy w domu i sobie dłubiemy 😉 Może się uda, żeby nam pozwolili wystartować na AMP, a jak nie to czekamy do jesieni ze startami.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
12 stycznia 2010 20:31
Z powodu Syndromu Head Shaking? Szkoda bardzo 🙁 Oglądałam ostatnio program, gdzie mówili, że chyba w Wielkiej Brytanii zezwalają na start w maseczkach, chyba, że się mylę?

Sezon halowy trwa średnio do przełomu marca-kwietnia, prawda?
w Świecie Koni była wiadomość, że w WB że zezwolili na starty w maseczkach, nausznikach, i frędzlach przeciwmuchowych i nie wymagają zgody sędziego czy komisarza jakiegoś. Szkoda, że w Polska jak zwykle zacofana 🤔 🤔
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
12 stycznia 2010 20:34
Dokładnie tak. Na jeżdżenie na zawody do UK mnie na razie nie stać niestety 😉 Niestety z tego co widziałam w projektach kalendarza to ostatnie halówki mają być w lutym 🙁
W Polsce na bank można startować w nausznikach, więc myslę, że w maseczce też... dowiadywałaś się?
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
12 stycznia 2010 21:46
To źle myślisz, PZJ w zeszłym roku zakazał. Tu można trochę na ten temat poczytać  http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,5464.0.html
Ja nie jadę, wybieram Zagersa 😅
paa, to możliwe, że się spotkamy 🙂
Weź aparat!
BTW ciekawa jestem, co będzie się działo, jaki będzie następny krok po miesiącu odrabiania pracy domowej- jak to mówi lostak.
paa, też jestem ciekawa 🙂 a aparat na pewno wezmę 😉
Koniczka - nie zapomnij nagrać przejazdu i zamieścić filmiku jak najszybciej na volcie, gdyż niezwykle interesujące dyskusje są później hihihi 😉
Trzymam kciuki  😅
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
13 stycznia 2010 13:15
Nie omieszkam, samam ciekawa jakie schorzenia specyalisty u Groma znajdą tym razem😉
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
19 stycznia 2010 13:39
Proszę państwa, zawody tuż tuż, opadów śniegu nie ma i nie zapowiadają - kogo wypatrywać w Aro w sobotę? Będę całkiem wcześnie bo tradycyjnie już jedziemy razem z koniem, tóry startuje w P.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
19 stycznia 2010 14:49
Może nawet temperatury będą znośne a nie jakieś syberyjskie
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
19 stycznia 2010 16:29
U nas dzis proszyl snieg, temperatury dosyc niskie, drogi miejscami oblodzone i samochod sprawny inaczej  🤬 wiec czekamy do wiosny  😵 Ale kciuki za re-voltowiczow bede trzymac z calej sily 😉
to nie są potwierdzone plotki, ale dziś w stajni mi powiedzieli, że w weekend ma byc -20 stopni... zamarzniemy.... 🙄
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
19 stycznia 2010 19:22
Tak swego czasu zapowiadali, ale ostatnio zmienili prognozy, że jednak ma być nie mniej niż -10 na szczęście.
paa, to możliwe, że się spotkamy 🙂
no to ze mną też się spotkacie 😜
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
20 stycznia 2010 22:11
"23.01.2010r. HALOWE REGIONALNE ZAWODY W UJEŻDŻENIU
Ze względu na złe doświadczenia z niektórymi uczestnikami zawodów w poprzednich latach, organizator zawodów ujeżdżeniowych 23.12. zmuszony jest przyjąć pary, gdzie zawodnicy lub właściciele dokonali przedpłaty minimum za boks co jest warunkiem zgłoszenia się na zawody (patrz propozycje zawodów).
Do zawodów dopuszczene będą również pary, które według rozeznania organizatora nie mają, jak dotychczas, żadnych problemów finansowo-organizacyjnych z organizatorem.
Za utrudnienia przepraszamy." z www.aromer.pl

Uhuhu, chyba coś ostatnio zawodnicy musieli podpaść...
rewir - a Ty jako widz czy uczestnik? 🙂 Ja będę najprawdopodobniej w Niedzielę od rana 😉
Jak to w niedzielę od rana? rewir chyba pisze o sobotnich regionalkach, na które nie jedziemy (Ty Anaa też nie 😀iabeł🙂 bo będziemy na Zagersie 😅
lostak   raagaguję tylko na Domi
21 stycznia 2010 09:06
paa, rewir bedzie ci pomagała konika osoiodłac i zawinac.  kupki pozbiera 😉
Zważywszy na porę niedzielnego treningu, to może go również rozstępować  😁
lostak   raagaguję tylko na Domi
21 stycznia 2010 09:14
nie bedzie problemu, spi na miejscu 🙂
deborah   koń by się uśmiał...
21 stycznia 2010 09:18
rewir, mówiłam, że w Centurionie poczujesz się jak w domu ;]
coś mi się wydaje, że będzie fajnie 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się