Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
08 kwietnia 2011 12:31
ooj 🙁 a masz naszą re-voltową galerie? no to jeszcze raz, przez image klik!.

dzięki Pauli. moi znajomi się śmieją, że mam sobie znaleźć wzór, wytatuować na całe plecy a nie w drobnicę się bawię. 🙂
Ash wejdz sobie w galerie Bee i tam poszukaj, bo mi to co podała w linku też się nie wyświetla  😉

edit. Bee mnie wyprzedziła  😉
ash   Sukces jest koloru blond....
08 kwietnia 2011 12:32
Widzę widzę  😅

Gratulacje! Fajny  👍
Bee, super 🙂

ja zaczynam miec dosc tlumaczenia co znaczy cytat, ktory sobie wytatuowalam  🤣 przez te 2 miesiace juz chyba z 200 razy tlumaczylam. smieje sie, ze wytatuuje sobie obok albo pod spodem przetlumaczony na polski i bedzie spokoj 😁
kujka   new better life mode: on
08 kwietnia 2011 22:46
kasska, a w jakim jezyku jest Twoj tatuaz, ze ludzie tak nie rozumieja?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
09 kwietnia 2011 10:00
Bee. napis jest genialny! Też chcę tatuaż  😕
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
09 kwietnia 2011 11:48
dzięki dziewczyny  😡

kujka, ten do Ciebie nie przemawia?  😁
cieciorka   kocioł bałkański
09 kwietnia 2011 11:57
bo Bee zły link dała: http://re-volta.pl/galeria/foto/34269
kujka,
po lacinie
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
09 kwietnia 2011 17:05
[b]kasska[/b a zdradzisz jaki to napis?  😉
Bee. masz zdjęcie pod innym kątem tego tatuażu na ramieniu i szyi? planuję właśnie napis w tym miejscu i chciałabym zobaczyć dokładniej jak to wygląda 🙂
kujka   new better life mode: on
09 kwietnia 2011 17:49
Bee., ten tez jest fajny, choc Twoje poprzednie podobaja mi sie bardziej 🙂 czekam wiec na kolejny! 😁
aa w końcu przyszedł do mnie pomysł na kolczyk, który już chcę i juz kocham 😀 Chcę zrobić nape'a, ale po przetrzepaniu tematu zastanawiam się czy lepszym rozwiązaniem nie będą dermale w tym miejscu. Ktoś miał, jakie jest wasze zdanie?

W którym warszawskim salonie najlepiej mi doradzą? JunioInk, Blackstar?
cieciorka   kocioł bałkański
10 kwietnia 2011 11:45
nie mam i nie miałam, ale moi znajomi mieli sztangę, więc polecam md 😉
aha, babrało się, migrowało? Martwi mnie, że nawet przy wygojonym kłuciu nie znasz dnia ani godziny kiedy zacznie się bunt czy odrzucenie 👀
cieciorka   kocioł bałkański
10 kwietnia 2011 11:55
niestety migrowało.
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
10 kwietnia 2011 13:34
Bee. masz zdjęcie pod innym kątem tego tatuażu na ramieniu i szyi? planuję właśnie napis w tym miejscu i chciałabym zobaczyć dokładniej jak to wygląda 🙂


escada, przejrzyj moją galerię, tam są różne. a jeżeli chcesz pod jakimś konkretnym kątem, daj znać - zrobię Ci zdjęcie, tylko nie wiem jakie 🙂


Bee., ten tez jest fajny, choc Twoje poprzednie podobaja mi sie bardziej 🙂 czekam wiec na kolejny! 😁


kujka, nie kracz babo!  🤬  😁
ja bym chciała surface'a pod pępkiem, chodzi za mną już od jakiegoś czasu, ale boje się, że zacznie migrować a potem zostanie blizna, tym baraziej, że to takie miejsce, ze bryczesy mogę przyhaczyć
kujka   new better life mode: on
10 kwietnia 2011 14:02
Bee., masz juz 4 (dobrze licze?) - jestes skazona, nie uciekniesz od tego 😁

korsik, nie wiem co to surface pod pepiem, ale znajoma zrobila sobie kolczyk w pepku i pomimo tego ze byla to okolica rowniez zahaczajaca o bryczesy, nie miala z tym problemu.
nie znalazłam lepszego zdjęcia klik
korsik, wydaje mi się, ze chodzi Ci o pubic. Tylko nie przestrasz się zdjęć z google, bo można go robić na różnej wysokości. 😉
smarcik,

jasne, pare stron wczesniej sie chwalilam🙂 http://voltopiry.pl/forum/index.php/topic,110.3150.html
korsik , robiłam koleżance pubic, nie jeździ ona, ale nie ma z tym problemów, chociaż mając surface w karku dość szybko jej zaczął wychodzić. pubic jest o tyle lepszy od właśnie nape'a czy cleveage'a, że nic twardego go nie będzie wypychało na zewnątrz, więc większe prawdopodobieństwo, że nie będzie z nim problemów 😉

http://www.misstake.getphoto.net/high/beccd8392e52f217dce61520e3d73df1.jpg  tak wygląda świeżo zrobiony pubic 🙂 ta różowa krecha była osią, żeby mi równo powychodziło wszystko 😉
Bee. aa w sumie te co są to wystarczą, strasznie mi się podoba ten na karku :P  al mam pytanie co do tatuowania małych liter, czy to z czasem sie nie rozlewa, rozmywa, robi niewyraźne? tak gdzieś słyszałam ze po 10 latach z drogbych czcionek zostaje nieczytelna plama  🤔 🤔
Scottie   Cicha obserwatorka
11 kwietnia 2011 08:39
lotka13, pod pępkiem to raczej nie pubic, pubic się robi w okolicach miejsc intymnych. Pod pępkiem to raczej przekłócie pępkowe, 'navel piercing' o i tyle.

Miałam pubic'a i zdecydowanie nie polecam.

korsik, po każdym kolczyku zostaje blizna, jeśli zacznie migrować i go w miarę szybko wyciągniesz, to nie będzie z tym problemu. Po pubicu mam 2 małe kropeczki, chociaż migrował- za to po ziarninowym cleavage wstyd mi teraz pokazywać klatkę.

disco, dermale też mogą migrować, niestety trzeba się z tym liczyć.
trupka   Czterokopytne uzależnienie ;)
12 kwietnia 2011 19:30
disco, mi md nie migruje poki co(odpukać!), i z paru znajomych nikomu się nie babrało, zaś surface koszmarnie 'lata'.
Pochwalę się 🙂

A wczoraj dziabnełam wargę, ale zdjęć nie mam🙁
trupka rewelacja  😜 bardzo mi się podoba takie usytuowanie md, sama myślałam, żeby sobie jeszcze takie zrobić, ale już mam dość blizn  🙁 ja to mam ogromnego pecha, tak uwielbiam kolczyki, a wszystkie mi migrują  😕
Scottie tak tak, zdaję sobie z tego sprawę 😉

trupka a od kiedy jesteście razem? bombowo wyglądają 🙂
"Never regret something that once made you smile" chyba trochę za długie, jak na napis pod piersią będzie..? 🤔 Boję się, że przy za małej czcionce będzie niewyraźne, albo się rozleje po czasie.. A cytat trafił do mnie 100%, miejsce też, tylko jakoś ciężko to połączyć 😵
madmaddie   Życie to jednak strata jest
14 kwietnia 2011 17:49
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się