Zdjęcia z wypadów w teren. Reaktywacja tematu!

JARA, aaaaaa! 😍
JARA, Galopowałabym 😀 Hihi 😉
Livia   ...z innego świata
31 sierpnia 2014 20:56
Jara, piękne zdjęcia! Choć ja akurat wolę las 😉

Dzisiaj się wybrałam z koniem na mini-spacerek - było tuż przed burzą i nie chciałam ryzykować, że ulewa złapie nas w środku lasu... i tak trochę zmokliśmy, ale potem przyszła taka pompa, że cieszyłam się, że zdążyliśmy 😲
JARA no i w takim terenie to można galopować 💘

Dzisiaj się wybrałam z koniem na mini-spacerek - było tuż przed burzą i nie chciałam ryzykować, że ulewa złapie nas w środku lasu... i tak trochę zmokliśmy, ale potem przyszła taka pompa, że cieszyłam się, że zdążyliśmy 😲


Aaaa, a ja zaliczłam pierwszy teren w nowej stajni! Oczywiście wyjechałam było super, po 3 minutach jechałam w ulewie i cały czas miałam nadzieję, że przejdzie i się wypogodzi 😁 Całe zmokłyśmy, ale konia miała frajdę, bo dużo kałuż było 😁 Na spokojnie stępem jak to w pierwszy teren, a kobyłka tak dzielna, że to ja się wystraszyłam sarny,a nie ona 😁 Zrobiłam kilka fotek, ale coś mam z kartą/komputerem 🤔 i nie czyta mi karty 🙁 W ładniejszej pogodzie oczywiście plaża, ale pierw pokręcę się po okolicy 😍

edit: u góry opisany dzień wczorajszy - dziś teren był także, w towarzystwie dwóch koleżanek, trochę dalej niż wczoraj. Znów coś z kartą mam 😤 Na plaże jadę prawdopodobnie w sobotę, czekajcie na fotki kochane! 💘
Livia   ...z innego świata
02 września 2014 08:06
srokate, to niezłą pogodę tam macie póki co... Oby tylko w sobotę było ładnie 🙂

U nas od wczoraj leje - liczę, że się po południu wypogodzi...
U nas ponoć ma był w tym tygodniu ładnie, no mam nadzieję, że się sprawdzi pogoda, bo nie zamierzam zdawać prawka w ulewie, ani tym bardziej w takiej pogodzie plażować 😤
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
02 września 2014 13:54
srokate a nie jest ładnie? Moi dziadkowie są w Kołobrzegu i dzisiaj rano dzwonili że słonko świeci i spacerują sobie po plaży 😉
Gillian   four letter word
02 września 2014 14:00
dziś jest pięknie!
U mnie jutro ma przestać padać, po tych paru deszczowych dniach...
dziś jest pięknie!

To samo chciałam napisać, zawsze mnie ktoś wyprzedzi! 😁
Livia   ...z innego świata
03 września 2014 09:14
U nas dziś też dość fajnie i nie pada, także wybywamy na pewno w teren, może nawet i jakieś zdjęcie się uda zrobić 🙂
Livia jak wrócisz to zdawaj fotorelację 😀
U mnie dziś pięknie i mam nadzieję poskakać coś, a na plażę wybyć w sobotę - W KOŃCU! 💘
Dzisiaj słoneczko z rana tak nieśmiało, ale obecnie już góruje na bezchmurnym niebie. Jest ciepło.
ja wczoraj tez zaliczylam teren, ale mam tylko zdjecie jak wyruszamy, szybko sie ciemno robi  🤔 niestety.
Ale w zamian za krótki teren, wybralismy sie na pole świeżo zaorane ( włascicieli) i tam się gonitwy działy. Nie wzięłam aparatu bo nie mam jak go zawiesić ani schować  👿  Ale cudownie tak pogalopować przy zachodzącym słońcu  😍 
Gonitwy na orance?  🤔
pole zaorane, ale gonitwy były po drodze wokół pola. Chociaż po samym polu tez jechaliśmy. A co w tym złego?
Livia   ...z innego świata
03 września 2014 19:32
anil, u nas się zawsze tłukło, że zaorane pole nie jest dobre dla ścięgien... ale zdjęcie ładne 🙂

srokate, mówisz i masz 😉 Jedno z krótkiego spacerku w niedzielę, drugie świeżutkie, dzisiejsze. Byłam mega dumna z konia, bo musieliśmy przejść przez niezłe bagno i rozlewisko, tak u nas po ulewach się zrobiło, i koń mi przeszedł bez żadnego wahania 🙂



Livia fajne kowbojki  😁
Ja osobiscie nie słyszałam nigdy, ale mysle, że trener wie co robi. Zresztą nie mam za bardzo wpływu gdzie jedziemy skoro on prowadzi zastep  😉 a może mi to ktos wytłumaczyc pod względem anatomicznym czemu to jest złe dla scięgien, tak na serio pytam
anil22, jechaliście po czymś takim?
Jest to strasznie głębokie i kopne podłoże, konie zapadają się i bardzo łatwo o uraz ścięgien. Zresztą sama przejdź sobie po czymś takim i poczujesz ile siły potrzeba, żeby wyrwać nogę takiej ziemi  😉

zdjęcie z http://www.agrofoto.pl/
nie w życiu  🙇  chodzi mi o takie miekkie zaorane pole. http://s8.flog.pl/media/foto/natare_64f4a974026ef7046aa99718b069cdd0.jpg  Cos takiego tylko bez takich garbów
Livia   ...z innego świata
03 września 2014 20:17
Skorygujcie mnie, jeśli się mylę, ale nawet takie miękko zaorane podłoże jest strasznie kopne chyba? To jak jazda po głębokim piachu mniej więcej 🙂

anil, dziękuję 🙂 Ciuchy już mam westowe, tylko siodła i umiejętności brakuje 😁
Livia, a ty przypadkiem nie miałaś siodła west? Chyba że mi coś umknęło?  Ja po urlopie, do tego przeziębiona 🤔, jak dojdę do siebie, to może wreszcie znowu zacznę się terenować, bo mi już  bardzo tego brakuje. Dobrze że mam świetną luzaczkę,  która zajmuje się moją "gadziną" 😉 jak gdzieś wyjeżdżam.
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
03 września 2014 21:05
JARA jaka mega przestrzeń! wow


Livia Uśmiech najważniejszy, mówi wszystko🙂😉))
Livia   ...z innego świata
03 września 2014 21:25
Watrusia, miałam westowe - w sumie ciągle mam, tylko jednak okazało się niedopasowane, więc wróciłam tymczasowo do klasyki. Czekam, aż w magazynie się pojawi moja upatrzona bezterlicówka westowa 🙂 Życzę dużo zdrowia i powrotu do terenów 🙂

derby, dziękuję 🙂 Uśmiech mam na twarzy właściwie za każdym razem, jak jadę do lasu 🙂
Livia fotki super, a Twój koń jest po prostu boski 😍
Jak ostatnio byłam w terenie to paskuda nie chciała nawet do kałuży wejść, a po 10 minutach ciągnęła do nich i skakała przez nie 😁 Nadal mam coś z kartą, wybaczcie, wynagrodzę fotkami z plaży 🤔
Livia to zdjęcie z derką jest "świeże" ? Bo u nas ani jednej muchy juz.. 😉
Shantowa zazdroszczę, u nas mucha muchę pogania 😂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 września 2014 09:20
Kto dzisiaj oprócz mnie wybiera się w teren?! 🙂
Kto dzisiaj oprócz mnie wybiera się w teren?! 🙂

Ja miałam zamiar, ale jak aparatu nie ma, to się chyba na skoki skuszę 🙄
Livia   ...z innego świata
04 września 2014 10:08
srokate, dziękuję 🙂 Mam nadzieję, że twój aparat się ogarnie do czasu terenu po plaży 🙂

Shantowa, z derką jest wczorajsze, także na świeżo. Much nie ma dużo, uspokoiły się, ale mój koń jest alergikiem, więc wolę pozakładać choćby profilaktycznie 😉

Jara, ha, a ja już byłam w terenie! 😎 😉

Pojechaliśmy dzisiaj, bo pogoda śliczna - słońce fajnie świeci, tylko trochę wiało. Ale zaliczyliśmy najdłuższy dotąd teren wierzchem w nowej okolicy i z tego bardzo się cieszę 🙂 Jeszcze trochę, i takie "standardowe" kółko będziemy mieć obcykane 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się