Zdjęcia z wypadów w teren. Reaktywacja tematu!

Ja się zastanawiam, czy taka czołówka na kasku by nie raziła konia. Przecież świeciłaby wprost w głowę konia.


Jak ktoś się wgapia między końskie uszy, to tak  😂
W innym wypadku świecisz tam, gdzie jedziesz, czyli do przodu, "nad" koniem. Jak pisałam, mojej bardzo to odpowiadało, bo robił się krąg światła wokół, zaczynający się na wysokości jej łopatek i sięgający dość daleko na boki i do przodu.
Livia   ...z innego świata
30 października 2014 17:20
nefryt, dziękuję bardzo 🙂 Staramy się, jak już nie idzie posłuszne zachowanie to chociaż dobrze powyglądamy 😁 Ale nic nie mówię, dzisiaj koń był superowy, także mam nadzieję, że okres głupawki mamy za sobą 🙂

Burza, miałam parę dni takich, że ledwo konia utrzymywałam na ścieżce, którą chodził za każdym razem, jak jedziemy w teren. Nie chciał iść, odskakiwał, z powrotem próbował wyrywać - no dawno się tak nie naszarpałam i nastresowałam... ale już na szczęście jest lepiej, wczoraj i dzisiaj mogliśmy na bosalu pojechać w miarę spokojnie. Fakt, że z towarzystwem z ziemi, ale zawsze coś 🙂
Livia   ...z innego świata
01 listopada 2014 21:23
No i jak tam? Pogoda piękna, korzystacie? 🙂

Ja dostałam zdjęcia z czwartkowego terenu 💘



Livia, no ty chyba żartujesz??????? U nas szaro! Chociaż kilka dni takiej pogody jak u Ciebie..
Livia   ...z innego świata
01 listopada 2014 21:48
Burza, pogoda mi pokazuje, że w całej Polsce ma być ładnie 🙂 U nas piękne dni, dużo słońca i tak ma być jeszcze cały przyszły tydzień 😀
Cudowne zdjęcia! Śliczna pogoda! No niestety, w Poznaniu mgły, pochmurno i dosłownie nic ciekawego! Miałam ochotę dziś jechać w teren, ale mgła jest okropna. Brrrrrr!!!
No i jak tam? Pogoda piękna, korzystacie?
Piękne zdjęcia, aż zazdroszczę.
Ja niestety ciągle nie mam czasu żeby wsiąść na konie - zasuwam ile się da w okół domu i stajni żeby zdążyć przed zimą
a ciągle mam wrażenie że jestem jeszcze w lesie z robotami bo tyle do zrobienia czeka.
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
02 listopada 2014 08:42
Livia zazdroszczę  😍
Livia   ...z innego świata
02 listopada 2014 16:40
nefryt, dziękuję 🙂 Mgły były u nas wcześniej, i jak je lubię, tak też były bardzo nieprzyjemne - zimne i do tego wiało sporo. Może u was też się przejaśni w tygodniu 🙂

Cobrinha, dzięki 🙂 Życzę, żeby wszystkie prace przy stajni poszły szybciutko!

derby, chociaż raz na odwrót 😁 Bo z reguły to ja tobie zazdroszczę pięknego lasu 😜

U nas cudownej pogody ciąg dalszy, więc też się terenowaliśmy - koń mi już wrócił do normy, uff 🙂
Pogoda i u mnie dopisuje, ale czasu nie ma!
Zapewne jak już będę "wolna" to zacznie padać deszcz i to ciągiem, tak z parę dni pod rząd...
Livia - jakie kooooolory! jakie słońce! pięknie! Zazdroszczę pogody, bo u mnie to nieustannie misz-masz - chmury, trochę słońca i jeszcze więcej chmur.

A ja wreszcie mam z kim jeździć w tereny. Miłe towarzystwo i dobry przewodnik w jednym - żyć nie umierać ;]
Sklejka z ostatniego wypadu na Stawy Broszkowskie:

derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
02 listopada 2014 17:10
Livia no fakt, odwrotnie Ty złośnico, hihihi
ja za to miałam dziś piękny las, ale nie z kopytnymi🙂

Dzisiaj pogoda była cudowna 😍

Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
03 listopada 2014 09:19
ale u was słonecznie, u mnie buro ale teren udany, dużo galopów bryków, wyjątkowo radosna była wczoraj  🏇











A co to za ogłowie?
Ładny odcień brązu na zdjęciach wyszedł.
Livia   ...z innego świata
03 listopada 2014 10:11
Zeave, dziękuję bardzo 🙂 Jakie masz piękne widoki!

derby, oj tam, oj tam 😎 Śliczne psiaki 🙂

Euforia, mimo braku słońca te zdjęcia mają fajny klimat 🙂
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
03 listopada 2014 11:50
maluda ogłowie jakieś no name kupione albo na allegro albo w naszych ogłoszeniach za grosze  😉

derby piękne psiaki , berneński cudny . Mam 8 miesięczna sunie tej rasy, wulkan energii.

Livia twoje zdjęcia piękne, i super razem wyglądacie w tych jesiennych barwach
Zazdroszczę okazji, bo pomijając jakość (jej nie znam) to odcień brązu bardzo "twarzowy".
Podoba mi się.
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
03 listopada 2014 13:35
jakość całkiem niezła,  użytkuje już z 4 lata w deszczy, śniegu, mrozie, słońcu , wisi w stajni (nieogrzewanej) cały rok, czasami tylko natłuszczę i jak na razie   trzyma się bez zastrzeżeń  😉.
to jeszcze z profilu


edit:
to chyba to:
http://www.globalhorse.pl/dla-konia/512-oglowie-bonanza-westernowe.html
Niedzielny poranny terenik.
tym razem na oklep  😀
Euforia, dziękuje za link!
Jeżeli znowu będę się rozglądać za ogłowiem to na pewno rozważę te.
Livia piękny teren 😍 ja mam do dyspozycji tylko plażę i pola 😫 Ostatnio rzadko terenuję, na wszystko brak czasu 🙁
Livia   ...z innego świata
04 listopada 2014 10:02
Euforia, bardzo dziękuję 🙂 Ogłowie na stronie sklepu wygląda tak sobie, ale bardzo zyskuje na głowie twojej klaczy - bardzo jej w nim do pyska 🙂

olga
, ale fajnie! Oklepy są super 🙂

srokate
, współczuję, sama kombinuję teraz jak zrobić, żeby się z czasem zmieścić i żeby jasno było. Plaża brzmi bardzo fajnie, choć teraz chyba jest tam bardzo wietrznie?
Dziewczyny!
U mnie cudowna pogoda! Jadę w teren, choćby zaraz miał grad spaść.
U mnie tez dziś świeci słońce!!! mam nadzieję, że jak dotrę do stajni to będzie świeciło nadal :P Tez mam w planach terenik 🙂 trzymajcie kciuki!
maluda  ale determinacja! hahaha!! Nie dziwię się!  😀
I to jaka!
Niebo bezchmurne, Słońce na niebie...

Żyć, nie umierać!

A ja spałam tylko 2h z hakiem po pracy.  😎
Dokładnie! nie mogę już wysiedzieć w pracy 😀 trzeba korzystać póki można, bo zapowiadają załamanie pogody...
O kurczę, podziwiam!
Nie ma czego!
Po prostu nie mogłam spać dalej. A uwierz mi, spałabym.
Mam nadzieje,  że w weekend się taka pogoda też pojawi  :]
maluda w sumie masz rację 🙂

Proponuję  odprawić gusła pogodowe, żeby słonko było jak najdłużej! Chociażby do weekendu  😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się