Zdjęcia z wypadów w teren. Reaktywacja tematu!

ło matko, mam podobne rudej z dzisiaj  😀
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
31 stycznia 2015 19:47
hihihi, fajne rude mordki🙂
rzepka, ile śniegu  🤔
Przy takiej ilości nie strach taki spadać 😉
U mnie dziś była śliczna pogoda, teren jak codziennie zaliczony, a młody jak to młody niezwykle wyluzowany i tarzanie w lesie zaliczył - nie straszne mu dzikie i krwiożercze sarny czające w krzakach :P
[quote author=Na_biegunach link=topic=114.msg2281069#msg2281069 date=1422720700]


maluda Chyba będzie trzeba zawrzeć znajomości w kole łowieckim. Dla spokoju duszy watro wiedzieć co, kiedy i gdzie. Mi się kiedyś wydawało, że polują tylko w weekendy, ale ostatnio w tygodniu też strzały słyszałam.


[/quote]
Strzałów nigdy nie słyszałam, z resztą las trochę ode mnie oddalony.
Bronze   "Born to chase and flee.."
01 lutego 2015 15:19
My dzis też terenowo. Nie mam parcia na długie jazdy, bo młody jest totalnie roztrenowany - ale mamy mega fun z przejażdżek :-). Zaliczylismy łakę-galopkę, trasa na godzinkę z hakiem :-)
Ja wzięłam dzisiaj oszołomka w teren stępem i o dziwo przeżyłam  🏇
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
01 lutego 2015 19:38
i my terenowo, było super🙂
Katharina   "Be patient and trust in the process"
01 lutego 2015 21:31
derby jakie ładne zdjęcia !  😜

My wczoraj zaliczyłyśmy spacerek do lasu  😍







Katharina ale fajne tereny macie  😍
ale macie piękne foty, ja niestety uwięziona w domu  👿
Z tymi psami to utrapienie częste niestety. Jeszcze te małe kundle szwędające się jakoś przeżyje, ale te szczekające i biegające po drodze owczarki to sorry bardzo, ale sama nie potrafię się nie bać, wiec jak koń ma się nie bać? 🤔
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
02 lutego 2015 11:30
nie udzielam sie zbyt często bo w pracy nie mam czasu na pisanie ale nie ukrywam, że często zaglądam żeby podziwiać wasze zdjęcia i pochwalić się swoimi .
Epikea anyann fajne rude  😉

Cobrinha młody wygląda jak dziki zwierz schowany za krzakiem
Bronze u Ciebie trasy na galopy  🏇
Rolia piękne widoki , chyba jakis dobry dzień wczoraj było bo moja tez była rewelacyjna. Chętnie szła do przodu , niczego nie się bała pięknie pokonywała przeszkody typu rowy czy wielkie rozlewiska wody z cienka tafla lodu.
derby bardzo ładne zdjęcia
Katharina zima na całego

Wczoraj była piękna pogoda, ciepłe słonko miękkie podłoże bez lodu pod sniegiem więć idealnie na galopy , których sobie nie odmawiałam



ty kiedyś była wierza przeciwpożarowa, najwyższe wzniesienie w lesie

widok w dół, w dzieciństwie zjeżdżaliśmy z tej góry na sankach  🤔





Livia   ...z innego świata
02 lutego 2015 15:27
Dziewczyny, wybaczcie że tak nieosobowo, ale mam ograniczony internet 😉 Cudowne zdjęcia! Aż chciałoby się w teren pojechać, a tymczasem jestem tak daleko od konia...
Mam nadzieję, że jak wrócę to pogoda będzie na tyle, żeby choć na spacer pójść.
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
02 lutego 2015 20:57
Livia wracaj, wracaj bo brakuje tu waszych zdjęć  😉
Chwilowo jestem uwięziona w domu ze względu na chorobę 🙁 Może jutro wyściubię nos do stajni- chociaż pomiziam swojego rudego grubcia 😉 Bea1 czuję się oszukana troszeczkę właśnie sprawdziłam jak daleko mam do Ciebie, z myślą, że może kiedyś na koniu na kawę się wproszę, ale obawiam się, że mój koń nie ma takiego zasięgu (google pokazało mi ponad 100km) 🤔
Co nie zmienia faktu,że jak będziesz w pobliżu,to na kawe zapraszam/lub grzańca do sań/
Dzięki Bea jak tylko będę mogła to skorzystam ;-)i zapraszam na kawkę do Ełku, bo troszkę mi samotność doskwiera, przeprowadziłam się kilka miesięcy temu i nie mam jeszcze za dużo znajomych, a znajomych końskich prawie wcale, za to koń korzysta- ma mnie tylko dla siebie 😎
Katharina   "Be patient and trust in the process"
02 lutego 2015 21:45
olga96 faktycznie strasznie fajny jest ten las !  😜  :kwiatek:

Euforia_80 u Ciebie z zimą wcale nie gorzej  🙂 Przyjemnie sobie podróżujecie  🏇
Katharina, Euforia_80 piękne klimatyczne zdjęcia  😍

my w niedzielę trochę pobłądziliśmy :P i znaleźliśmy kilka fajnych miejsc 🙂
przykładowo taaaaaką drogę - jakieś 3km, na wprost, łagodnymi pagórkami, bez dziur/gruzów czy innych syfów :p

albo wielki głaz xD (o dziwo Borys nie protestował przechodząc obok - zwykle nie przepada za dużymi kamieniami...)

kolejna przyjemna droga:



a ten przejazd pod torami był kiedyś ładniejszy... :/
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
03 lutego 2015 07:03
any jak patrzę na wasze uszy to tak jakbym mojej karej widziała

a co z zima u ciebie  🤔
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
03 lutego 2015 07:15
dzięki dziewczyny, na śniegu zawsze ładne zdjęcia wychodzą🙂
Euforia_80, eee tam 😉 on udaje małą, zbłąkaną sarenkę hihi
any, idź Ty z tymi długimi prostymi - u mnie takich jak na lekarstwo, a prostych i płaskich to w ogóle brak - może i lepiej bo u Kluska włącza się wtedy tryb byle dalej byle szybciej hehe 😉
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
03 lutego 2015 10:42
Euforia_80, eee tam 😉 on udaje małą, zbłąkaną sarenkę hihi
any, idź Ty z tymi długimi prostymi - u mnie takich jak na lekarstwo, a prostych i płaskich to w ogóle brak - może i lepiej bo u Kluska włącza się wtedy tryb byle dalej byle szybciej hehe 😉


sarenkę hihih , niedźwiedzia nie sarenkę  😉 😁 😁
Euforia_80  :kwiatek: a zima? pojawia się i znika 😉 aktualnie jest biało(choć bez szału jeśli chodzi o ilość białego puchu), ale w niedzielę śniegu było tyle co się w cieniu uchowało, a słonko pięknie przygrzewało 😉

Cobrinha ja bym czasem dla odmiany chętnie na jakieś pagórkowate tereny wybyła :P jak sobie pomyślę jak by mnie tam na tych polach wygwizdało w przypadku wietrznego dnia...
Właśnie wróciłam z terenu.
Pogoda cudowna tylko trochę zimno, ale że ostatnio cisnąc Kluska muszę mocniej bo chłopak mi z sił oklapł, to jako tako ciepło mi było (poza palcami u nóg)  😁
a ptaszki tak ćwierkają jakby wiosna była hehe
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
03 lutego 2015 11:25
Właśnie wróciłam z terenu.
Pogoda cudowna tylko trochę zimno, ale że ostatnio cisnąc Kluska muszę mocniej bo chłopak mi z sił oklapł, to jako tako ciepło mi było (poza palcami u nóg)  😁
a ptaszki tak ćwierkają jakby wiosna była hehe

Ty niedobra  🤬 , nie rób ochoty. U mnie 3+ i pięęęękne słoneczka, a ja niestety w pracy  😵 . Byle do niedzieli.
Ale muszę się przyznać, że mimo ślicznej pogody i tak musiałam się zmusić do wyjazdu.
A oto szanowny pan Klusek we własnej osobie, co by nikt o nim nie zapomniał - już po wyprawie więc od razu u wodopoju 😉
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
03 lutego 2015 13:15
Ja tez mam ciężko zmobilizować się, jak koleżanki zadzwonią to dostaje takiego pawera i moment siedzę na koniu. Często bywa tak, że nie pojadę bo trochę mi się nie chcę i przez cały dzień  żałuję w szczególności jak pogoda piękna.
Ooo dziewczyny, ale zazdro! 💘 Ja mam wielką ochotę na teren, ale nie mam z kim malucha zostawić więc kręcę się po placu jak mała śpi, a chrzestna czuwa ... Ostatnio teren zaliczyłam w piątek, zawiozłam konia na zawody, a w sobotę już wracałam. Nowe tereny odkryte, ale nic szczególnego ... 🤔 Załączam fotkę, która trochę ociepli zimowy nastrój (oczywiście piękny, ale lata się chce!) :kwiatek: Tęskni mi się do lata i dłuuuugich terenów na plażę! Więc czas na wspominkowe starocie ...

Włazimy do wody



jesteśmy w wodzie



i plażowe uszy przed galopem




Może niedługo uda mi się wyrwać w teren? Na chwilę obecną wspominam, oglądam Was i zazdraszczam! 👿
Livia   ...z innego świata
03 lutego 2015 17:20
Euforia, dziękuję, bardzo miło mi czytać, że ktoś jednak te moje zdjęcia ogląda :kwiatek: Byle do przyszłego tygodnia 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się