Napierśniki

crazy, dzięki wielkie 😉
Ma ktoś zdjęcie napiersnika York Miya na koniu?
Hej ! Długo już poszukuje dokładnie TEGO modelu napierśnika.. opadam z sił, więc zwracam się do Was z prośbą, może którejś wpadł on w oko/ręce, przeszukałam setki stron PL i zagranicznych - niestety go nie znalazłam, kiedyś przeglądając rv znalazłam ogłoszenie ze sprzedażą fulla, używanego, kontaktowałam się ze sprzedawcą jednakże niestety właścicielka nie wiedziała jakiejś jest firmy, znała tylko rozmiarówke i że posiada cyrkonie swarovskiego. Nie wiele informacji, wpisywałam różne hasła w wyszukiwarkę, przeglądałam różne sklepy i nic 🙁  może któraś/yś z Was korzysta z tego modelu i mógłby podpowiedzieć co to za firma i gdzie go dostać, potrzebuję cob/a bądź dużego pony. Załamuje ręce, ale w forum siła i może ktoś pomoże 🙂 z góry wielkie dzięki. Ps. nie interesują mnie inne modele, chyba, że trafiłby się praktycznie identyczny, na pewno musi być czarny, z elastycznymi gumowymi wstawkami, z karabińczykami oraz odpinany wytok, chce również by miał ozdobny akcent cyrkonii (takie moje zboczenie i fanaberia). Jeśli nie uda mi się nic takiego znaleźć, chyba zmuszona będę zakupić ten zwykły gumowy prestige..



Nika91, a Kieffer nie robił czegoś takiego?

czy ktoś wie może co to za napierśnik? Podoba mi się że ma dość szerokie te gumy? skórę? z przodu.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
07 marca 2015 22:27
xxagaxx to Antares
lusia722, dzięki 😉
Nika91, a Kieffer nie robił czegoś takiego?

czy ktoś wie może co to za napierśnik? Podoba mi się że ma dość szerokie te gumy? skórę? z przodu.




No właśnie nie znalazłam 🙁  ten HKM Brillanten byłby okej, ale jest cały skórzany, ja do skoków wolałabym z szerokimi gumami na klatę..
Mam pytanie, który z tych napierśników byłby najlepszą opcją? Chodzi mi o jakość wykonania, żywotność itd.
Wszystkie informacje się przydadzą 😉

Passier Auriga
Kentaur Leon
Daw Mag CNT

Chociaż jak macałam Kentaura i DM to zdecydowanie ten pierwszy wygrywał - skóra przyjemniejsza, ładniej wykonany, ale jak z Passierem?
devil, Passier jest genialny 😉 ja uwielbiam ich skórę. Choć z Ken Taura zawsze byłam zadowolona, Passiera mam kupionego już jako używkę a wygląda jak nowy.
xxagaxx, a Passier jakie ma sprzączki ? Złote ?
Klami, a wiesz że nie wiem :P sprawdzę.
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
18 marca 2015 19:05
Klami, Passier ma srebrne 😉
Szkoda. 🙁
Okej dzięki  :kwiatek: to chyba padnie na passiera, może jeszcze uda mi się go zmacać osobiście przed zakupem
można zamówić passiera ze złotymi  :kwiatek:
ushia   It's a kind o'magic
29 marca 2015 14:34
wiecie gdzie mozna dokupic paski do napiersnika?
tylko nie gumy, a te male, skórzane, ktorymi do siodła przypinasz...
ushia, a to się da w ogóle tak osobno kupić? Może dwa skośniki załatwią sprawę? 😉
wiecie gdzie mozna dokupic paski do napiersnika?
tylko nie gumy, a te male, skórzane, ktorymi do siodła przypinasz...


u rymarza?
ushia   It's a kind o'magic
29 marca 2015 21:55
no wlasnie nie wiem czy sie da 😉
skosniki nie do konca, bo te paski maja dodatkowa szlufke i dzieki temu jedna strona przypieta jest na stale - czytaj nie gubia sie przy rozpinaniu 😉

paski od pelhamu z kolei nie maja regulacji 😉

Dramka - to tak, ale mialam nadzieje ze gdzie gotowce sa dostepne 😉
Potrzebuje pomocy, muszę znaleźć jakiś napierśnik z wytokiem aby była duża regulacja ( rozmiar Cob) muszą być karabińczyki do siodła i popręgu, najlepiej jak by wytok był na osobnych paskach (?) abym mogła sobie go swobodnie przepinać i żeby też miał dużą regulacje, w kolorze brązowym, cena najlepiej do 300zł 🙁 Bo co znajde coś to okazuje się że nie ma czegoś z wymienionych bądź cena jest baaaardzoo ładnaaaa  😵
czy może ktoś ma zdjęcie napierśnika czteropunktowego DAW-MAG na koniu?  :kwiatek:
Jaka firma oprócz kentaura i Stubbena robi takie napierśniki:

czy może ktoś ma zdjęcie napierśnika czteropunktowego DAW-MAG na koniu?  :kwiatek:


Takiego?

[img]https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/p480x480/11008440_835849039803850_3484746301311477587_n.jpg?oh=7984e67c500fbac5c797b328ef5a3c21&oe=55E36E2B[/img]

fot. wymodelowana 😉
Gdzie lub z jakiej firmy mogę kupić taki napierśnik, jak ten z Prestige (czyli wszystkie paski skórzane, bez żadych gumowych wstawek i jasnych przeszyć) tylko w bardziej przystępnej cenie?
czy może ktoś ma zdjęcie napierśnika czteropunktowego DAW-MAG na koniu?  :kwiatek:


albo taki 😉
Cześć, mam ppytanie.. Jak dopasować napierśnik? Gdzie luźniej a gdzie ciaśniej? Mam taki :
Wypowie się ktoś o napierśnikach HKMu? Zawyżają rozmiary, wytrzymałe?  👀
Czy ktos kojarzy taki napierśnik tylko ze zdobieniem cos jakby kentaurowskim ale nie ma żadnego oznaczenia na napierśniku co to za firma
Czy w Passierze Auriga jest opcja wypięcia dolnego paska ? Wydaje mi się, że tak, ale nie mma pewności dlatego pytam.
Ewentualnie jakie inne napiersniki maja taka opcję ? Wiem, że jeden z modeli Dyon ma.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się