Młode Konie

zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
24 kwietnia 2011 21:41
[quote author=Sanndy link=topic=1199.msg988627#msg988627 date=1303675637]
skąd Pacia miała by mieć hasło Jakoś?  🤔


Np stąd że to jedna i ta sama osoba 😉
[/quote]

Choroba postępuje, rozdwojenie jaźni ostatnio w modzie  😉 😉
cieciorka   kocioł bałkański
24 kwietnia 2011 22:58
z tego co kojarzę, to pacia ma brata?
z resztą to konto nie istnieje od dziś
cieciorka, brat Paci to Shaver, tu masz jego konto:
http://re-volta.pl/forum/index.php?action=profile;u=18749
Uwaga , Uwaga - moja świetna koleżanka z podstawówki chce jeździć na moim koniu , a że jej nie pozwalam to włamuje się na konta !  🤔wirek: Radzę pozmieniać hasła bo nie tylko na tym forum robi coś " dla mnie by mi pomóc "  🤔wirek: Mam nadzieję że ona pojawi się na GG albo odbierze telefon bo mi już parę razy na innych forach się włamała . Porozmawiam sobie z nią  😤
[quote author=Jakoś link=topic=1199.msg988566#msg988566 date=1303673800]
Pacia weszła mi na konto, bez mojej zgody i napisała  🤬 Mam wszędzie to samo hasło  😡 Nie zamierzam się z wami klócić-wyjaśniam problem  😉
[/quote]

sorry za post pod postem ale napisałam już do cb PW i jak chcesz to mogę ci podać dane do tej koleżanki , możesz sobie z nią pogada bo na świecie koni i na łysince napisała ode mnie takie bzdury że ...  😵 nie wiem jak co poniektórzy ale ja zmieniam hasło
Pacia nie kompromituj się co?  😉
galopada_ Ale znam Jakoś i znam też tę dziewczynę co się włamuje na konta , i nie pierwszy raz , bo kiedyś mówiła mi że wie jakie jakoś ma hasło na forum Łysinka (?) i w gimnazjum ( bo chodzimy do tego samego ) mówiła mi że zna moje na re-voltę  😵

sorry za  🚫

Tak jak ktoś napisał , przecież pierwsze dni może i nie szukałam pomocy ale teraz ? Teraz staram się słuchać , spędzam z nim godziny na trawie , a lonżuję go na ujeżdżalni ale niestety nie jestem super silna żeby utrzymać konia za każdym razem jak ucieka z lonży . Koń już chodzi lepiej , nic mu nie jest . A jak mam zareagować jak koń " chrumknie " jak nie odjechać dalej od koni ? Ciekawi mnie tylko to , że po jednej z pensjonariuszek też jechałyście i została zbanowana za bronienie się . Ludzie się zmieniają .
tak, tak, jassssne, kolezanka z podstawówki włamuje się do konta. Wybacz pacia, ale ja  w to NIE WIERZĘ.

Weście ją zbanujcie czy coś. Źle mi się włazi do wątku o młodych koniach.
Sonkaritarina tak wiec kończę na razie udzielać się na tym forum .
Sanndy   „Czy dajesz siłę koniowi…”
25 kwietnia 2011 12:22
😅




i tak więcej rad Ci na chwilę obecną nikt nie da, zrób to, co pisane było wcześniej.
Pacia dobry pomysł, bo zaczęłaś się już  plątać w kłamstwach
Lov   all my life is changin' every day.
25 kwietnia 2011 13:11
Uwaga , Uwaga - moja świetna koleżanka z podstawówki chce jeździć na moim koniu , a że jej nie pozwalam to włamuje się na konta !  🤔wirek: Radzę pozmieniać hasła bo nie tylko na tym forum robi coś " dla mnie by mi pomóc "  🤔wirek: Mam nadzieję że ona pojawi się na GG albo odbierze telefon bo mi już parę razy na innych forach się włamała . Porozmawiam sobie z nią  😤


😂 😂 😂 ja pierdzielę, Pacia, przecież jesteś przykładem totalnej patologii dziecięcej. Idź zooperuj sobie mózg, i wróć za kilka lat, jak dorośniesz i zmądrzejesz, o ile to możliwe.
[quote author=Pacia link=topic=1199.msg988917#msg988917 date=1303719627]
Uwaga , Uwaga - moja świetna koleżanka z podstawówki chce jeździć na moim koniu , a że jej nie pozwalam to włamuje się na konta !  🤔wirek: Radzę pozmieniać hasła bo nie tylko na tym forum robi coś " dla mnie by mi pomóc "  🤔wirek: Mam nadzieję że ona pojawi się na GG albo odbierze telefon bo mi już parę razy na innych forach się włamała . Porozmawiam sobie z nią  😤


😂 😂 😂 ja pierdzielę, Pacia, przecież jesteś przykładem totalnej patologii dziecięcej. Idź zooperuj sobie mózg, i wróć za kilka lat, jak dorośniesz i zmądrzejesz, o ile to możliwe.
[/quote]
😂 medycyna w końcu idzie naprzód.
ChingisChan   Always a step ahead! :)
25 kwietnia 2011 13:25
[quote author=idziosława link=topic=1199.msg989182#msg989182 date=1303734202]
[quote author=Pacia link=topic=1199.msg988917#msg988917 date=1303719627]
Uwaga , Uwaga - moja świetna koleżanka z podstawówki chce jeździć na moim koniu , a że jej nie pozwalam to włamuje się na konta !  🤔wirek: Radzę pozmieniać hasła bo nie tylko na tym forum robi coś " dla mnie by mi pomóc "  🤔wirek: Mam nadzieję że ona pojawi się na GG albo odbierze telefon bo mi już parę razy na innych forach się włamała . Porozmawiam sobie z nią  😤


😂 😂 😂 ja pierdzielę, Pacia, przecież jesteś przykładem totalnej patologii dziecięcej. Idź zooperuj sobie mózg, i wróć za kilka lat, jak dorośniesz i zmądrzejesz, o ile to możliwe.
[/quote]
😂 medycyna w końcu idzie naprzód.
[/quote]

Mój tata chętnie weźmie pod skalpel 🏇!  😁
Katharina   "Be patient and trust in the process"
25 kwietnia 2011 13:40
Nie wierzę w to co się tu dzieje  😵 Śmiech na sali....  Jak przeczytałam trzy ostatnie posty Paci to zaplułam monitor  😵  😂
Moja  klaczka Emii ma 4 lata.
[quote author=Pacia link=topic=1199.msg988917#msg988917 date=1303719627]
Uwaga , Uwaga - moja świetna koleżanka z podstawówki chce jeździć na moim koniu , a że jej nie pozwalam to włamuje się na konta !  🤔wirek: Radzę pozmieniać hasła bo nie tylko na tym forum robi coś " dla mnie by mi pomóc "  🤔wirek: Mam nadzieję że ona pojawi się na GG albo odbierze telefon bo mi już parę razy na innych forach się włamała . Porozmawiam sobie z nią  😤


😂 😂 😂 ja pierdzielę, Pacia, przecież jesteś przykładem totalnej patologii dziecięcej. Idź zooperuj sobie mózg, i wróć za kilka lat, jak dorośniesz i zmądrzejesz, o ile to możliwe.
[/quote]
Lov, wielkie brawa za rzucony tekst.  😁

etosha, ładna. Robisz już z nią coś?
slojma   I was born with a silver spoon!
25 kwietnia 2011 14:29
etosha- mamy imienniczki  😉 Moja Emi niedługo skończy 3 lata
Uuuu, właśnie się dowiedziałam, że klacz ma 2 wystające kręgi, które przy treningu mogą powodować kulawiznę. 🙁 Szkoda... Niby nie chciałam jakoś intensywnie i dziko sportowo trenować, ale wolę konia zdrowego...
Slojma, ładna  ta twoja Emi.Po jakim masz ogierze.
Moja jest 3 mies. w treningu ujeżdżeniowym. Skoki ma na razie luzem w korytarzu. Skacze 130 cm na czysto.
slojma   I was born with a silver spoon!
25 kwietnia 2011 14:49
Etosha- jest po Edytorze śl. My na chwilę obecną bawimy się parelliowo, do pracy wstępnej po skończeniu 3 lat. W tym roku chcę by przyjęła jeźdźca i zostanie odstawiona na rok by cieszyć się jeszcze młodością.
A Twoja Emi po jakich rodzicach, napisz coś więcej o niej. Z tego co widzę to też bez odmian na łapkach.
Moja ma tak Emii:
matka Etosha                                ojciem Emii : Love Affair
                                 
o: Gilette sp/Leandro                                         o: Luries Crusadror
m: Etna / Bej                                      m: Arona/ Argentinus

Matka Etosha jestem jej właścicielką  i mam ja cały czas., oraz jej córkę Emii .
Czy są do siebie podobne.
poniewaz Jakoś co chwile ma ip inne, ale zawsze takie samo jak ktos jeszcze to wlasnie ona dostanie bana. a Pacia jest pod obserwacja.
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
25 kwietnia 2011 16:51
mlody w pol wylinialy 😉







a my mamy w stajni nowego młodziaka  🙂 tydzien temu przyjechał z niemiec, ma dwa lata i zostaje u nas na najbliższy rok na odchowanie. Na razie wygląda jak śledz ale to sie niedługo zmieni  😁
galopada foty foty foty!! co to za dojczlandzki czempion??  😉
Anderia   Całe życie gniade
25 kwietnia 2011 17:37
Posiedziałam dziś trochę w tym wątku i zapoznałam się z historią Paci. Powiem szczerze - wstyd mi jest. Wstyd za to że dziewczynka prawie że w moim wieku wyczynia takie cuda aby wzbudzić sensację na forum a tym samym poszpanować na fotobloszkach. Ja rozumiem, można być niedojrzałym, każdy wiek ma swoje prawa itd itp. Ale wszystko ma swoje granice.
Ja, kiedy miałam 14 lat dzierżawiłam konia. Sześcioletniego wałacha Kodera. Był on przeraźliwie chudy, przyczyna prosta - chodził w mordercze tereny (nie pode mną, pod panem który oprócz mnie jeździł tego konia). Nie wiem co tam się działo, słyszałam o 12km galopu, skakaniu przez metrowe kłody i różne tego typu opowieści dziwnej treści, w które po prostu nie mogłam uwierzyć wiedząc jak jeździ osoba opowiadająca to. Ja, mimo że nie mogłam przetłumaczyć panu, że tak po prostu nie powinien robić, ze swojej strony starałam się robić jak najwięcej. Był nawet taki okres że nie wsiadałam w ogóle, za to chodziłam z koniem na jak najdłuższe trawki, dorzucałam siano kiedy tylko mogłam, na jesieni przy wymianie sierści robiłam mu regularnie mesz. Efekty może by i było widać, gdyby nie aż za częste galopy-na-łeb-na-szyję po lesie.
Dlatego dziwię Ci się, Pacia. Masz konia tylko dla siebie, wszystko zależy od tego co Ty zrobisz. Nie musisz dostosowywać się do innych. Zobacz, Koderowi mimo tych męk w terenie, które przechodził, starałam się zapewnić najwięcej ile mogłam. Uwierz mi, że czasami roznosiło mnie, żeby wsiąść. Ja też miałam wtedy re-voltę, fejsbuczka, fotoblożka i te wszystkie pierdoły. Jednak nie zależało mi na szpanowaniu fociami na tych stronach. Wolałam przeznaczyć 2 godziny na trawkę z koniem niż jazdę.
I jak mamy Cię traktować poważnie, choćbyśmy chciały, skoro sama piszesz że ściemniasz, mówisz co Ci się podoba bo to w końcu tylko forum? Nie zapominaj jednak że ogólnodostępne forum. Każdy może zobaczyć co tu się wyprawia.
To tyle ode mnie. Dużo nerwów kosztowało mnie czytanie tej całej historyjki o biednym Katanim  🙁

edit:
Aha, chciałam jeszcze dodać, że właściciel i pan który jeździł mojego niegdyś dzierżawionego konia nie pozwalali mi na takie dokarmianie, bo byli maniakami intensywnej jazdy, na której skutkach im nie zależało. Także te wszystkie "niedozwolone" działania, tylko na rzecz dobra konia.
Margaritka masz fajnego młodziaka.Ile ma twój młody wzrostu?
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
25 kwietnia 2011 18:29
kolo 165😉
To wysoki,a ile ma lat?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się