Młode Konie

U mnie ogier przestał się obijać i w końcu udało nam się go nagrać. Pod siodłem 4 raz po przerwie od Października  😅

Jakie on długie kulasy ma 😲
Podoba mi się, ma coś w sobie chłopiec 😉.
to i ja przywitam się i dołączę do kącika z moim czterolatkiem po Elfie sp. -Electro Black 🙂. Własnie święcimy kolejne "sukcesy" związane z ujeżdżaniem się 🙂 Na młodego wsiadła trenerka, czyli pierwsza osoba poza mną(nie licząc pana ujeżdżacza który zrobił pierwszy dosiad) i nie zrobiło to na nim żadnego wrażenia  🙂
Equihorse śliczny, taka kuleczka  🙂
anai jesem fanką twojego szaraka


Precelek, ale z Niego piękność! 😍

a u nas choroba odpuściła - jutro mogę wsiąść na stępa!! 😅
warta2009 dziękuję w imieniu Dzidzia  :kwiatek:
Precelek Czarna perełka super  😜


Mojego dawno nie było, teraz kończy 4 lata i poszedł do roboty. Teraz jest w treningu, bo u nas tragedia z podłożem .
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
08 lutego 2015 00:16
Już za dwa tygodnie prawdopodobny debiut Ryjeczka w konkursie klasy LL.
A tymczasem Sprytek dzisiaj dwa parkury bez zrzutki w L wolta, a w P norma. Zdecydowanie dzisiaj nie był jego dzień.
Zapisuję się do kąciku ze swoim drugim koniem- Sunny, niespełna 3 lata.



reszta tutaj: http://re-volta.pl/galeria/moja/album/5908
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
08 lutego 2015 18:30
kasiakliczkowska urocze konisko, ile ma w kłębie?
na razie ok 150 cm, ale szczerze mówiąc- nie mierzony  🙄 W maju skończy 3 lata więc jeszcze powinien się wykłębić kilka cm  😅

edit: i jeszcze nasz krótki filmik z pracy w ręku 🙂
Forumowicze! Powoli zaczynam szukać jeźdźca dla ogiera na Mistrzostwa Polski i chciałabym prosić was o pomoc. Czy ktoś zna osobę naprawdę godną polecenia, która mogłaby pokazać mojego konia w tegoroczym MPMK 4 latków w skokach? Pieniądze nie grają roli (oczywiście w granicach rozsądku). Zależy mi na osobie kompetentnej, doświadczonej i z ambicjami (nie mam milionów monet, żeby zapłacić komuś za przejazd tylko po to, żeby zostało to zrobione na 'odwal się'😉, w grę wchodzą finały + ew. kwalifikacje jeżeli byłaby to osoba z woj. małopolskiego, ew. przy możliwości przewiezienia konia w inne miejsce gdzie zostanie mu zapewniony trening i zawodnik będzie miał okazję 'poznać' wcześniej konia. Koń ma wielkie możliwości i wiem, że niestety przy moim doświadczeniu i umiejętnościach nie pokażę go w pełni.  👀 :kwiatek:
oj, mam ten sam problem - właśnie poszukuję jeźdźca i ciężko, ciężko coś postanowić 🙁
Ja znam jeźdźca godnego polecenia, jeździł bardzo dużo młodych koni w stadninach, stawia głównie na technikę skoku konia i na prawidłową rozbudowę jego mięśni, ale niestety nie ma nazwiska..
Ja znam jeźdźca godnego polecenia, jeździł bardzo dużo młodych koni w stadninach, stawia głównie na technikę skoku konia i na prawidłową rozbudowę jego mięśni, ale niestety nie ma nazwiska..


nie ma nazwiska = nie ma wyników  🙁
więc niech stawia na co chce, ale skoro mu nie wychodzi?
nie zawsze tak jest, że coś nie wychodzi. Ale widzę, że oceniasz kogoś szybko, także życzę (szczerze) powodzenia w znalezieniu odpowiedniej osoby  :kwiatek: Ja w takim razie nie pomogę 😉
Dziękuję dziewczyny za odzew na priv co do mojego poprzedniego pytania  :kwiatek:

Tymczasem mój młodzian z wczorajszej zabawy:

sei   . let's grow old together & die at the same time .
18 lutego 2015 18:31
jeżeli chodzi o czempionaty 4 i 5-latków, czyli tam gdzie jest ocena stylu, to nazwisko jednak coś znaczy (mniej lub więcej). tak samo jak znaczy to kto danego zawodnika trenuje itp.
podstawowym pytaniem jakie trzeba sobie zadać oddając konia w trening, to jaką mamy hierarchię wartości - czy przede wszystkim liczą się czempionaty, czy liczy się proces szkolenia i to jak nam się później będzie jeździło na tym koniu itd. nie u każdego idzie to w parze.
moim zdaniem znalezienie odpowiedniego jeźdźca nie jest takie proste i wymaga zastanowienia 😉 jest też oczywiście kwestia tego kto jakim zapleczem dysponuje i jaką filozofię wyznaje. nie wszyscy zawodnicy np. padokują konie.

equihorse, daj znać później tu lub na priv jaką decyzję podjęłaś 🙂
princess.malpka   Nur Frauen mit Tattoos sind sexy
18 lutego 2015 22:46
ja znam osobe ktora pokazywla koni na MPMK piszcie priv bo ni wie czy moge pdac jgo imie n forum 🙂 ae prywatnie zawsze Go polecam to magik niejezdziec 🙂
😅 😅 😅 😅 🏇 🏇 🏇 🏇
princess.malpka, wolałabym jednak... jeźdźca 🤣 (gdybym potrzebowała).
Nie od dziś wiadomo że mpmk to w dużym stopniu układy.  W przypadku wkkw najczęściej te konie które wygrywały nie były przydatne do późniejszego sportu. A te co były na końcu,  chodziły później duży sport z wynikami
No tego padu nie widać za bardzo, ale koń fajny ( i chyba trochę wkurzony  😜 )
nie jest wkurzony, on zawsze ma na mnie uszy 🙂, słucha co do niego gadam 😉

edit: jak przeglądam zdjęcia to tylko na najazdach na drągi czy przeszkodę ma uszy do przodu  😂
Precelek, witamy! Pięknego masz młodego,  naprawdę  czarna  perła  🙂jak Wam idzie  wspólne  jeżdżenie?  (I dziękuję  w imieniu szaraka! )
milkiwaj, i nie było  fotek  urodzinowych?  Oj niedobra!  Sto lat  tony  marchewek!
kasiakliczkowska, jak ja Wam zazdroszczę  takich  ładnych  imion  koni!  Sunny,  Electro  Black -piękne. 
monia, będziesz  miała  jakieś  filmy  ze szkoły?

My zdjęć  z hali nie mamy,  bo ciężko  na  niej coś  sensownego  pstryknąć.  Wrzucam  więc  dwa  najnowsze  filmiki :

anai, z każdym waszym filmikiem nabieram więcej motywacji i... mam ochotę ukraść Ci szaraka  😁 Genialny jest!  😀
milkiwaj,śliczne siwe. Pokaż padzik w lepszym świetle  🙂

Wczorajszy kurdupel. Co raz bardziej prosi się o pozbawienie jajek...  😤  😵



anai dziękuję, 2 lutego mu stuknęły, miał urodzinowy masaż i igiełki 🙂, po których tak szalał ze sobie naciągnął na lodzie międzykostny  🤦
Equihorse muszę doszyć szlufkę, bo się na dole przesuwa i wtedy wrzucę lepsze zdjęcia w DIY  :kwiatek:
Pierwszy teren mojej młodej 🙂
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
21 lutego 2015 21:23
Jeszcze tak niedawno jechałam po małego, koślawego i ślepego źrebaka a od dzisiaj mam już dużego, wciąż koślawego i ślepego 5 latka  😁. Czas leci zdecydowanie zbyt szybko  😵.
Biczowa, Niedawno miałam identyczne konkluzje 😁 Przecież kupowałam 2,5 latka......

episode, Pierwszy teren na przeszkodach? Wow 😀

Jestem dumna z mojej młodej. Głowa gorąca, ale bardzo kumata. Staram się jej poświęcać codziennie choć 20-30 minut i nie wiedziałam, że efekty takiego "ogarnięcia" będę widzieć tak szybko. Jak już będziemy śmigać pod siodłem, to przyjdę się pochwalić. 😉
Biczowa, sto lat dla pięciolatka!
episode, pierwszy  teren?  Nieźle!  (Zawsze mnie zastanawiało, skąd  bierze  się  fotografa  w terenie? ?)
Equihorse, a dzięki! A Twój  na sprzedaż?  Ogłoszenie  mi mignęło.
Co do  filmików  to żałuję,  że  nigdy  nie  brałam kamery  na trening z trenerką.  Tam to się  dopiero  dzieje!  Powiem  tylko,  że  szarak  zasłużył  na miano  odrzutowiec  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się