KOTY

jej niebieskość Sara 🙂  (nigdy nie sądziłam, że zwariuje na punkcie kota  😜 )




I na jednym się nie skończy....  😉
Moja sunia przygarnęła dzisiaj kolejne dwa koty, nie wiem skąd ona je wzięła...razem jest ich pięć  🙇
Konstancja ale masz kochana sunie  😍 pokaz rodzinke  :kwiatek:
Wistra dokladnie, jak to gdzies przeczytalam, z kotami jest jak z chipsami, nigdy nie mozna poprzestac na jednym  😁
Czasem i 9 to mało  😁 😁 😁
Ale ja chyba nie powinnam być w ogóle brana pod uwagę, bo normalna to nie jestem
ktory to ktory? wszystkie niebieskie  💘 🤣
Od lewej: Glitne, Gjevjon, Tiger
Dziewczynka o mamuniu, jakie to śliczne jest 💘

Moje drogie zakocone: czy któraś z Was jest może w posiadaniu samołążącego odkurzacza typu iRobot?  Biję się z myślami, czy nie zainwestować w coś takiego ale zastanawia mnie wizja pozostawienia tego w domu sam na sam z dwoma kotami. Myślicie, że uparcie by na to polowały czy może pozwoliłyby pracować takiemu urządzeniu w spokoju? Ktoś ma jakieś doświadczenie :kwiatek:?
Wistra, fajnie wtuleni jedno w drugie  😍 a Tiger moze spokojnie udawac, ze jest papierowy :-)
Joakul ja chyba bym nie zostawila takiego odkurzacza sam na sam z kotami, caly czas mialabym czarne scenariusze przed oczami. Moga zapytac, w jakim celu ten odkurzacz?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
29 września 2013 20:41
joakul, jest masa filmików jak koty na tym jeżdżą 😀

Strzyga, oplulam monitor  🤣 btw reklama przed pierwszy filmikim rozwala  😎
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
29 września 2013 21:28
Ja bym chciała coś takiego pożyczyć tylko po to, żeby Pinka mogła sobie pojeździć 😀
W ogóle oglądam raz na jakiś czas "Mój kot z piekła rodem" i stwierdzam, że jestem cholerną szczęściarą. Przez 6 lat mieszkania z Pinką, nikt nikogo nie podrapała, nigdy nikogo nie ugryzła, ani razu nie warknęła ani nie syknęła. Dale sobie zrobić wszystko, jest cierpliwa i bezgranicznie mi ufa. Celebruję każdy dzień w którym jest ze mną. 
sanna przy dwóch wybitnie ofutrzonych kotach i długowłosym  psie zaczynam powoli wymiękać-czasami odkurzam 3 razy dziennie. Głównie chodzi o kłaki, których nie sposób wyeliminować a potrafią przemieszczać się po moim mieszkanie kłębkami,  tym samym lepiąc się do ubrań, butów, toreb, dosłownie do wszystkiego. Gdyby nie lep-rolki to chyba bym była  totalnie skończona.
I stoję przed dylematem: zacząć golić koty albo kupić coś, co w pewnym stopniu  wyręczy mnie w walce z kłaczorami.

Strzyga gdyby tylko na jeżdżeniu miało się skończyć to pół biedy. Ja się boję, że moje by sobie upatrzyły w tym ofiarę 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
29 września 2013 22:27
joakul, Moze pozycz od kogos kto ma i zobacz.
Joakul, rozumiem, ja skrobalam dywany na kolanach, gumowka ostera, bo odkurzacz rady nie dawal, wiec w koncu dostalam Dysona i teraz dywany jak nowe, No i wyczesuje moje koty, w zasadzie codzienni, teraz czekam na furminator i mam nadzieje opanowac sytuacje na dobre. Ale, po obejrzeniu filmikow wstawionych przez Strzyge, pomysl z tym samojazdem bardzo mi sie podoba  😎
chciałabym Wam przedstawić kota bez imienia. Mieszka u mnie od piątku, ktoś go wyrzucił nad rzeką. Ma niecały miesiąc, waży pół kilo i jest absolutnie cudowny  💘
Macie racje z tym kolejnym kotem, już przeglądam hodowle  🤔wirek:

Strzyga filmy genialne 🙂 A jeśli chodzi o koty z piekła rodem to zawsze się tego bałam głównie przez opowieści znajomych, którym koty niszczyły domy, atakowały dzieci itd Całe szczęście mała nie wykazuje żadnej diabelskości. Myślałam, że mnie znienawidzi za wpuszczanie 3 razy dziennie trzech różnych kropli ale nie 🙂 Normalnie anioł nie kot 😍
Jolaa cudowny maluch
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
30 września 2013 09:16
Jolaa 🙂, Jaki piekny!!!
dziewczynka, Koty uzaleniaja 🙂
Procz Pinkowego zdrowia, jedyny problem jaki z nia mam, to to, ze woli sie przytulac zamiast bawic xD
Właśnie Sara też jest nieziemską przytulanką aż boję się o moje życie erotyczne, jak tylko znajdujemy się na łóżku kot przychodzi się przytulać, no i jakoś nie umiemy jej tego odmówić  🤔wirek:
Bischa   TAFC Polska :)
30 września 2013 10:48
Czy kot może być za młody na test wykluczający białaczkę? Ze znajomą rozmawiamy i tak jej wet powiedział. Kot na oko wetowskie ma miesiąc.
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
30 września 2013 11:00
Poniekąd zazdroszczę Wam spokojnych kotów...Mój diabeł skacze biega, gryzie, drapie, poluje na nogi, ręce, ręczniki, ubrania 😀
Głaskać daje się jak słyszy, że ktoś przychodzi do domu to przybiega do schodów okazuje radość powitalną daje się pogłaskać po grzbiecie chwilę, a później atakuje ręce...Rano o 6 informuje mnie biegając po całym pokoju, po mnie, po łóżku, że koniec spania, koło 23 kładzie się koło mnie na kołdrze i idzie spać, a jak jeszcze było chłodniej i w domu nie było grzane to wchodził pod kołdrę układał się na środku łóżka i spać, a ja sobie mogłam wybrać czy prawa krawędź czy lewa  😁

Najważniejsze jednak, że zdrowy, wesoły i je już wszystko bez problemu 🙂

Jolaa piękny 😍 nie wiem jak ktoś mógł go wyrzucić... 🤔
.
Muchozol dokładnie. Kotek ma niecały miesiąc, waży pół kilo, nie ma żadnych objawów, wet powiedział, że lepiej jest poczekać trochę. Póki co został odrobaczony, za 2 tygodnie powtórka, za miesiąc szczepienie. Wtedy pewnie też pobierze mu krew.
3 mililitry krwi do testu na białaczkę?  🤔 Robiłam miesiąc temu swojej kotce i do samego testu potrzeba 2 góra 3 kropel! krwi. Chyba, że mowa o jakimś badaniu laboratoryjnym czy coś w tym stylu. Wtedy być może potrzeba więcej.
sanna Ja dywanów praktycznie nie mam, na szczęście. Mam jasne kafle, jasne deski podłogowe a białe kudły i tak są jak na dłoni widoczne, właściwie nie tyle pojedyncze kłaczki co kłębuszki które hulają sobie wesoło pod nogami. A ja wpadam w szał 👿 Furminator średnio się sprawdza- po wyczesywaniu kłaki sypią się jeszcze bardziej. Z innymi szczotkami jest podobnie.
Odkurzacz mam na worki, z rewelacyjnym ssaniem ale problemem jest to,  że nie chce  mi się 3-4 razy dziennie wytaszczać  go z szafy 😉
Taki samodzielny łazik byłby zbawieniem...

Jolaa Musi mieć jakieś czadowe imię bo jest  😍
ja raz w tygodniu dywany(mam dwa małe pod krzeslo przy komputerze i pod ławeczką do ćwiczeń) przeciągam zwykłą suchą ściągaczką do okien. Zbiera wszystko. Z kanapy również wszystko zbiera 🙂
.
Ja używam gumowej miotły, takiej, co używają w salonach fryzjerskich. I nie musi to być jakiś "multitalent" czy inne "super opatentowane bla bla bla".
Zwykła gumowa szczotka, nawet gumowe zgrzebło idealnie zbiera sierść!

Dziewczynka, jaka druga rasa?
Jolaa, jaki slodki Mcdonald  😜
Joakul, no to takie cos rzczywiscie by sie sprawdzilo. Wyglada na to, ze jest kompaktybilne z kotami, wiec zadne ryzyko zakupu. Oj, chyba w przyszlosci tez pomysle o czyms takim..
sanna szkoda tylko, że to taka kosztowna zabawka ( przynajmniej w PL) . A znajomi dorwali takiego cusia we Francji za 80 euro. W Carrefourze  🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się