Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

Lena, nie kus, dobrze?? Dlugo walczylam zeby nie kliknac.
Notarialna, owszem, w sumie nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Kobył ma to, co najważniejsze. Padok, super żarcie i bardzo dobre podłoże. Świetnie się tam czuje, choć może ja wolałabym mniej syfu. Jednak Poli to nie przeszkadza, więc jesteśmy gdzie jesteśmy 🙂

a żeby nie było  🚫 to ja jestem z tej kurtki super zadowolona, jest naprawdę dobrze skonstruowana, dobre materiały, świetnie się pierze i w ogóle ach i och. W przyszłości będę na bank kupować produkty Equiline 🙂

Czy ktoś miał w ręku kurtkę Naomi Pikeura? Nie mogę się zdecydować, czy ta kurtka, czy płaszczyk...
Lena, jeśli kusi Cię płaszczyk Glenn to gorąco polecam. Jest super: wygodny, cieplutki no i zwyczajnie śliczny.
Widziałam, pięknie w nim wyglądasz  :kwiatek:
Niestety został już tylko 38, czyli trochę na styk na moje gabaryty 😉 Kurteczka za to 40 i ma kapturek. Bosh ja się nigdy nie zdecyduję.
Dziękuję  😀. Płaszcz to też 40tka. Na pocieszenie - kurtka mnie też ogromnie kusiła, ale bardziej zależało mi na czymś dłuższym. Szczerze mówiąc, chodząc po zwykłych sklepach naprawdę trudno coś fajnego znaleźć. A te rzeczy są oryginalne i jakościowo bez zarzutu - a przyznam, że nie liczyłam na aż tak wysoką jakość. 
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
10 marca 2009 17:17
aurelia-kurtka jest boska 😜, nie wiesz czy mozna ja jeszcze gdzies przez internet dostac?
milusia, w ihaha 🙂

http://www.ihaha.pl/product_info.php?products_id=324

Tylko sporo droższa, bo ja swoją kupiłam za 225 zł 😅
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
10 marca 2009 18:07
aurelia-dzieki 🙂, tylko faktycznie sporo drozsza 🤔-ale boje sie ze przy przyplywie gotowki popelnie ten grzech
Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
17 marca 2009 15:24
Witam. a miał ktoś może te sztylpy ?  http://allegro.pl/item574939755_sztylpy_z_naturalnej_skory_licowej_od_stajnia_pl.html
Jeśli tak to proszę o jakąś opinię.    :kwiatek:
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
17 marca 2009 15:50
Ja kupiłam w końcu sztylpy Hippica i mam mocne postanowienie za jakiś czas nabyć oficerki 😉 mam nadzieję że się baaaardzo szybko nie rozlecą - choć wiem że jest duże prawdopodobieństwo, na razie mam je za długie ale potem siądą trochę mam nadzieję, generalnie jakoś nie jestem do końca do nich przekonana, ale jako że moje stare rozleciały się już całkowicie, to mi się śpieszyło 😉
Dzisiaj 2 konie jeździłam jak tak fajnie lało więc kupuje derke treningowa nieprzemakalną.. 🏇

Poluję na podkladkę EA Mattes  🤬

Zastanawiam się nad ogłowie DOEBBERT  🤦

Kupiłam Czaprak NICI, kantar Eskadron, bryczesy TCM, kurtkę zimową  💃

POMOCY bo tracę panowanie nad sobą  😵
Szumka94 nie kupuj typ sztylp, ja je kupiłam, założyłam raz i suwak poszedł, do tej pory zastanawiają się co z tym zrobić, sztylpy u mnie, czekam na odp. Swoją drogą suwak jest cieniutki i do d....
Reklamować?

Lub suwak wymienić na taki plastikowy  :kwiatek:
asds   Life goes on...
17 marca 2009 21:54
A ja zaraz bede musiała znów nowe bryczesy kupowac...ech i czas zacząc rąckzi zacierac 🙂
Ponia   Szefowa forever.
17 marca 2009 21:58
Dzisiaj 2 konie jeździłam jak tak fajnie lało więc kupuje derke treningowa nieprzemakalną.. 🏇

Poluję na podkladkę EA Mattes  🤬

Zastanawiam się nad ogłowie DOEBBERT  🤦

Kupiłam Czaprak NICI, kantar Eskadron, bryczesy TCM, kurtkę zimową  💃

POMOCY bo tracę panowanie nad sobą  😵


Jaką podkładkę,taką standardową Mattesa? jak coś to daj znać na pw.
asds,

Wierz że mam do koloru do wyboru  :kwiatek:
asds   Life goes on...
17 marca 2009 22:29
Dramka tylko problem ze ja mam dupsko i pas strasznie nie wymairowe  😫
Dramka no własnie, reklamować. Pani kazała mi zrobić zdjęcia i wysłać do niej i czekam. Zaraz moja cierpliwość się skończy i będę ich męczyć telefonami. A nie mam w czym jeździć. Komentarza jeszcze nie wystawiłam im  🙄 czekam co z tymi sztylpami zrobią.
asds,

Nie ma problemu, ciocia Dramka doradzi  :kwiatek:

Fantazja, to są właśnie minusy kupowania przez net że trzeba odsyłać i jeszcze bólić koszty wysyłki.

Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
18 marca 2009 14:05
Dzięki dziewczyny za rady, więc odpuszczę sobie te sztylpy.. Nie będę się zaraz bawić w odsyłanie i szarpanie się ze sklepem... pozdrawiam.  :kwiatek: :kwiatek: p.s a może możecie jakieś polecić? jeśli tak to proszę o pw , żeby nie było bana.  :kwiatek:
Edit a jak się sprawują te sztylpy http://www.capriola.pl/product_info.php/info/p144_Czapsy-oficerkowe---SZTYLPY.html ?  :kwiatek:
Szumka94 Z tych tańszych to Bonidosa są dobre i Hippiki, i chyba któreś z tych mi trzeba kupić
hej . 😀
znalazłam na czyimś profilu na nk zdjęcie w takich bryczesach, bardzo mi się spodobały , wie ktoś może co to za firma ?
bo szukałam w sklepach internetowych ,ale nie mogę nigdzie znaleść.
Napisz do tego ktosia? 😉
Hmm kojarze bryczesy w czerwoną kratkę z szarym lejem, nie wiem czy to nie CAVALLO ale nie dam ręki..
ann, to moja koleżanka heheeh 🙂

bryczesy Pikeur

EDIT
a może cavallo
:P
Ada   harder. better. faster. stronger.
25 marca 2009 07:23
Ooo cudowne te bryczesy...
rtk, spytaj czy to cavallo czy pikeur  :kwiatek:
wcześniej nie mogłam jej znaleźć na nk ,ale już znalazłam i popisałam z nią. 😅
są to bryczesy cavallo, niestety za 600zł  🤔
to cavallo, mam takie same  🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się