Siodło skokowe

Ktoś może jeździł w siodłach BR Bieman Riding?
Jakieś doświadczenia?
Ktoś mam podesłany już link na PW 😉
A ja zaluje ze nie mam jak przetestowac hb..
jak nie masz jak? przecież to siodło z ogłoszeń jest w wawie
Szkoda, że nie jesteś z Wro bo byś mogła moje przetestować 😉
Ale to nie jest tester i nie bede komus tylek zawracac bo chce sie przejechac. Dla dramki bede musiala szyc na zamowienie.
rozumiem, piszę że pasowanie w cenie- to chyba Bogdan za dopłatą je poszerzy lub dostosuje do Dramki?
Jakbym sie zdecydowała to na nowe szyte na dramke i koniecznie z inicjałami  😜

Poza tym nie zmieszcze sie w 16,5  🙁
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
18 listopada 2011 09:09
dramka dla chcacego nic trudnego, ja np pozyczyalam od ktosinki :kwiatek:
Ponia   Szefowa forever.
18 listopada 2011 16:52
Komórkowa fotka mojego HBC.  Popręg mam inny bo jak nie skaczę, to szkoda mi fartucha HBC jest tak śliczny  😍

O lepsze zdjęcia postaram się na dniach.
Jak mi się marzy takie siodło... a tak swoją drogą czemu HBC nie ma jeszcze swojego tematu? Prestige ma, Daw Mag ma to i HBC powinno mieć 😉 Szczęśliwi posiadacze: zakładać wątek i wstawiać swoje cudeńka 😉
Ponia idźże mi już stąd z tym siodłem bo się uduszę z zazdrości na ten brąz😉 i to szycie przy szlufce.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
18 listopada 2011 17:55
Ponia, puśliska są Bogdanowe? 👀
Ponia   Szefowa forever.
18 listopada 2011 18:07
a nie wiem czy Bogdan przy nich palce maczał, ale były w paczce 😉
Pońkowe siodlo jest cudowne 😍 widzialam na zywo i zdychalam z zazdrosci 😜
Lov   all my life is changin' every day.
18 listopada 2011 18:59
Na Ramiresowym koniu jeżdżę w je HBC, i przyznam, że to najlepsze siodło w jakim zdarzyło mi się siedzieć 😍 Czuć każdy ruch konia, normalnie jakby się siedziało na oklep ze strzemionami 😁

Zaraz wywalę na kwejka obrazem z tym siodłem i z 'muuuuuum, please' 😁


Zaraz wywalę na kwejka obrazem z tym siodłem i z 'muuuuuum, please' 😁


Raczej "Booogdan, please", hehehe🙂
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
18 listopada 2011 19:12
Na Ramiresowym koniu jeżdżę w je HBC, i przyznam, że to najlepsze siodło w jakim zdarzyło mi się siedzieć 😍 Czuć każdy ruch konia, normalnie jakby się siedziało na oklep ze strzemionami 😁


i własnie taką jazdę na oklep polecam...  🏇

btw - kiedyś wybrałam się z kolegą ze stajni w teren,Integro nie jest strachliwy,mogła by mu bomba pod nogami wybuchnąć,to może wtedy by ruszył uchem 😉 ale wtedy stępowaliśmy już w stronę stajni,na luźnej wodzy,gadka-szmatka i nagle z lasu wyskoczyła nam watacha dzików  pierwszy raz w życiu w łydkach czułam,jako koniowi bije serce   😵 (moment później mój koń zrobił coś w stylu półpiruetu i zaczął szaleńczo galopować w przeciwnym kierunku....  🤔wirek: trochę to trwało,bo najpierw musiałam się schylać pod gałęziami,żeby na nich nie zostać,dopiero potem ogranęłam się na tyle,by złapać wodze  🤣 )
[quote author=Ktoś link=topic=1249.msg1192048#msg1192048 date=1321638942]
Ponia, puśliska są Bogdanowe? 👀
[/quote]

no zrobiłem  🙂
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
18 listopada 2011 19:17
nawet nie wiesz,jak ta informacja mnie cieszy... te zapięcia,które proponuje DM są niepraktyczne i do dup***
Lov   all my life is changin' every day.
18 listopada 2011 19:17
kotbury, racja 😁

Ktoś klasyka  🏇 btw, przekazuję pozdowienia od Zibiego  😎
Ponia   Szefowa forever.
20 listopada 2011 21:18
więcej zdjęć mojego siodełka 🙂

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.312894265388945.87203.100000051236995&type=3

album publiczny, także wszyscy powinni widzieć  fotki 🙂
Ten brąz to taki 'prestigowy' brąz? 😉 I dlaczego masz szary ten popręg?  😁
Ponia jest naprawdę śliczne.... Ehh aż się ma ochotę w nie wsiąść. Dasz się karnąć??  😁 😁
Ponia   Szefowa forever.
20 listopada 2011 21:38
Karutek, popręg jest w kolorze ciemnej czekolady, a od spodu taki jak siodło.
Niestety warunki pogodowe, i moja zbyt mała wiedza o robieniu zdjęć nie pozwoliły na lepsze 😉

xxagaxx, może kiedyś  😁 😁 🏇  ja mam ochotę cały czas na nie patrzeć i podziwiać ,aż szkoda jeździć  🤔wirek:
Każdy szczegół w popręgu dopracowany, dopieszczony, prestige wymięka  👍
Ponia   Szefowa forever.
21 listopada 2011 10:11
Dramka, żebyś wiedziała, mam ujeżdzeniowy popręg prestige i może się przy tym schować. 😉
widze  😉
miło,że i popręg zauważony  😀
Jak myślicie, które siodło będzie lepsze, dla kogoś, kto oprócz skoków chce też np. jeździć w tereny... Siodło "Dilecta" Henri De Rivel czy Daw-Mag Grand Prix?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się