Zawody Hipodrom Sopot i okolice.....

gossu - będzie mi bardzo miło  :kwiatek:
Dziewczynki w piątek wam obydwu napiszę PW jak będę wyglądać ale raczej standartowo: rudy grubas i bardzo ciemnogranatowy czaprak pikowany w kwadraciki żadnych znaków szczególnych po za imieniem klonia 😀 Napisze jeszcze na PW 😉

Aaaa... Już się nie mogę doczekać i ogólnie trochę wiem, że coś spieprzę jak to pierwszy raz na nowym koniu na wyższej klasie :P Więc stresik jest 😉
I obejrzałam dokładnie propozycje i jestem zawiedziona... Uwielbiam konkursy zwykłe a na razie bedę jeździć same Lki i wszystkie Lki te na najbliższych zawodach oraz na następnych dwufazowe... To teraz trza spiąć tyłek i zrzutek nie robić w pierwszej fazie :P
BlueHorse,  bedzie dobrze 🙂 ja tez miałam startowac,ale niestety przez zabieg musiałam miesiac treningow odpuscic ,ale wracamy do formy 🙂
BlueHorse będziemy Ci kibicować 🙂😉
gossu to będziemy dwie takie inwalidki siedzieć 😀
Hehehe 🙂
Kibicujcie mi, żeby trasy nie pomyliła bo to mój stary numer 😀
BlueHorse, moja trenerka skoczyła kiedyś przez beczkę, która stała pomiędzy przeszkodami 😁 koń chciał chyba wyłamać i zszedł w bok, więc skoczyła przez tą beczkę 😉
BlueHorse jak coś będziemy podpowiadać jaka jest następna przeszkoda 😀
Oj tam.... ja ostatnio na ZO tez pieknie drugą faze pojechałam. Dopiero tuż przed odbiciem do mnie dotarło, że coś jest nie tak z tymi numerkami, bo po 10 chyba nie powinno być 12.  😂
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
21 stycznia 2015 09:35
A ja sie zgłosiłam juz na następne zawody...i mam numer 39 😁
Nie to,ze chce u was wzbudzić panikę,ale chyba warto juz sie zgłosić 😉
Boksów nowych już nie ma :P Uff dobrze że ja chciałam bez boksu bo bym się zapłakała
Ja się zgłosiłam wczoraj wieczorem i juz byłam 35. 😉

xxagaxx, pustych boksów jest ogólnie mało teraz także także pula do rozdania niewielka.
Dobre.  Oni  chyba  trochę  przesadzają  z tak wczesnym  otwieraniem  tego  panelu  zgłoszeniowego 😉 BTW s4  to która  stajnia?
To ja sie zglosic musze juz na te za miesiac🙂 ale licze ze po ZO to bedzie luzniej.
anai, no też uważam że przesada, trochę trudno dokładnie zaplanować zawody które są za 3 tygodnie...

Klami, zima jednak przyciąga do Sopoćkowa 😀
anai, któraś z tych nowych bardziej oddalonych od hali, ale która konkretnie nie wiem.

xxagaxx, a było tak fajnie pustawo na tej hali. :/ Konie stoją teraz nawet w jednej z tych dwóch stajni co miały być na zawody tylko.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
21 stycznia 2015 20:21
anai, obok nas,my jestesmy w s5 😉
Ktoś, super,  tak  podejrzewałam 😉
Kto zazwyczaj stawia (stawial w zeszlym roku?) parkury w Starogardzie?
Angeel, wydaje mi się, że Janusz Wejer.


Aktualne info co do weekendu w Sopocie.
Lista przyjętych koni: http://www.hipodrom.sopot.pl/files/Zawody_i_wyscigi/Skoki/jump_off/hzrb_2425_01_2015/HZRB_24-25_01_2015_lista_przyjetych_koni_20_01.pdf
Ponia   Szefowa forever.
21 stycznia 2015 21:32
I ja zgłosiłam się już na następne zawody z nr 61 ;-)

tymczasem w ten weekend powracamy wkońcu na parkur  ze Złotusiem 🙂
Już ponad 60 koni ? To do poniedziałku, no maks do połowy przyszłego tygodnia, będzie zamknieta lista. Szturm normalnie.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
21 stycznia 2015 22:04
8h temu na fejsie Hipodorm napisał, że 77 koni już zgłoszonych  👀 😁 🏇 😂
Ktoś, coś Ty ? Nieźle, panel drugi dzień otwarty. Normalnie trzeba sie będzie miec na baczności i śledzić pilnie ich profil coby nie przoczyc otwarcia panelu na kolejne zawody.
Ponia   Szefowa forever.
21 stycznia 2015 22:41
Ktoś,już 101 ... ; -)
Rozpiska  godzinowa  na jutro :
mini LL - 07:30
LL - 08:40
Lic. - 11:40
L - 12:30
P - 16:10
N - 18:40
C - 21😲0
CC - 21:50

i można jechać tylko 2 razy - niesprawiedliwe... Trzeba było nie zapisywać miliona koni...
Będę się kręcić na hipo od 9. Potem może aparat odpalę, ale czas mam do 16 maksymalnie, czyli pewnie jeśli już to tylko Lkę zobaczę 😉
magda, to ja  poproszę  o jakieś  fotki,  startuję  w L coś  koło  60  numeru  startowego  🙂
Dramat z tymi godzinami i iloscia koni, P o 16  😵
Angeel, a CC o 21.50 :P I teraz niech ci co startują jeszcze do domu dojadą. Toć poniedziałki to trzeba mieć wolne :P
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się