Konie achał-tekińskie

[quote author=Katarina_89 link=topic=135.msg913489#msg913489 date=1298624558]
Przy okazji - bardzo dziękuje życzliwej osobie za doniesienie p.M. o tym, że spóźniłam się z wpisem o Białogórze całe 12 godzn - kosztowało mnie to premię za luty - jeszcze raz dziękuję kochane koleżanki.
[/quote]

Ale o co cho... 😲 . Nie znam sprawy, ale jeśli gdzieś zawaliłaś sprawę to chyba trudno mieć pretensje do kogoś innego...

Pursat bardzo w moim guście ten Masłahat.
Pursat   Абсолют чистой крови
25 lutego 2011 10:27
bera7, pewnie dlatego, że on z tych potężniejszych i bardziej przypomina konia niż te chucherka wyglądające jak sarenki. 🤣
Pursat, może dlatego, że podoba mi się to co odpowiada moim gabarytom 😂
Przy okazji - bardzo dziękuje życzliwej osobie za doniesienie p.M. o tym, że spóźniłam się z wpisem o Białogórze całe 12 godzn - kosztowało mnie to premię za luty - jeszcze raz dziękuję kochane koleżanki.
Też nie wiem o co chodzi 🤔 Ale mam jesczze jedno pytanie, oczywiscie jesli mozna na forum o tym pisac: ile wynosi stanówka?
[quote author=Donia Aleksandra link=topic=135.msg913996#msg913996 date=1298648893]
Ale mam jesczze jedno pytanie, oczywiscie jesli mozna na forum o tym pisac: ile wynosi stanówka?





Wiadomość z pierwszej ręki - cena stanówki Somahem jak i Dartgynem wynosi 3tys zL. Jeśli chodzi o Somaha to ewentualne krycie trzeba dopasować do planów startowych. Szczegóły pod numerem 601847139.
to sporo  podrozalo od poprzedniego roku....
Że nie wszyscy zaglądają, to dam zajawkę. Buba (w rui skądinąd):


więcej zdjęć tutaj: http://boskawola.blogspot.com/2011/02/foto-foto-2.html
Katarina_89, widziałam Somaha w Białogórze, i muszę powiedzieć, że na czworoboku robił bardzo fajne wrażenie 😉
Że nie wszyscy zaglądają, to dam zajawkę. Buba (w rui skądinąd):
więcej zdjęć tutaj: http://boskawola.blogspot.com/2011/02/foto-foto-2.html


Reklama blogu ❓ ❓ ❓ ❗
i co z tego? to nie jest reklama, poza tym to nie ma wymiaru komercyjnego  🙄 szukasz dziury w całym  🙄
Jaaaasne! Zuuuuuuupełnie nie reklama. "Zachęta" 😉 do odwiedzania blogu. A jak wiadomo - ilość odwiedzin na blogu nie ma zuuuupełnie charakteru komercyjnego.
Tak. Tak. Tego się _kate  trzymaj 🤔
BatuChan, nie uważasz, że to już lekka przesada?  🙄 czepianie dla czepiania się?  🤔
Jeśli moderator uważa że "zaproszenie" przez jej autora na stronę z komercyjną ofertą usług /a w tym wypadku tak jest/ jest zgodne z regulaminem - to tylko się cieszyć i korzystać. Generowanie ruchu na stronie też ma wymierne efekty.  Jeżeli ktoś uważa że nie jest to reklama i brak tu wymiaru komercyjnego - to jego sprawa. Równi i równiejsi byli i zawsze. To wszystko- ni mniej, ni więcej.
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
27 lutego 2011 12:25
Biedny jkobus coś nie ma szczęścia do tego forum- co zacznie się pokazywac, to zaraz jakieś pretensje  😂
Faktycznie biedny 🙁
To jak z "Chłopem" co to chciał zdążyć przejechać przez przejazd kolejowy, pod szlabanem, przy czerwonym świetle. Biedny - nie zdążył 😕
Pursat   Абсолют чистой крови
27 lutego 2011 13:42
Batu Chan, jeśli cię tak skręca na widok tego linku, ulżyj sobie - masz przycisk "zgłoś do moderatora" i "ignoruj".
Pursat - jak Ciebie,swojego czasu,  skręcało to jeszcze tych funkcji - jak pamiętam - nie znałaś. Widzę że się uczysz. Brawo! Gratuluję!
"... jak Kali...." 🤣
Pursat   Абсолют чистой крови
27 lutego 2011 14:36
To znaczy?
Pamięć dobra, niestety wybiórcza. Niektórzy twierdzą że taka najwygodniejsza.  👍
Uwag co do nieregulaminowości cudzych postów nigdy nie robiłaś ?
Gratuluję w dwójnasób. Nauka przy pogarszającej się pamięci jest tym bardziej chwalebna!!! Ucz się - nie zważaj na pamięć 🤣 ❗
Tak trzymaj ❗ 😉

ja zrobie uwage co do "nieregulaminowosci" (btw fajny neologizm) pewnych postow:
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] offtopic
Batu Chan zrobiłem Ci kiedyś krzywdę..? A chcesz żebym zrobił..? Pisz tak dalej, a zobaczymy jak szybko się związek achałtekiński w Polsce skończy... Szybciej niż trakeński - bo zanim jeszcze się zaczął..? Może jestem na razie w finansowym dołku i może nie mam umowy z Rosjanami - ale na świecie to mnie znają, a nie kogokolwiek innego z Polski...
Pursat   Абсолют чистой крови
27 lutego 2011 15:13
Oczywiście, że robiłam i będę to robić dalej, głośno czy po cichu to już moja sprawa. 😉 Nie rozumiem tylko dlaczego tak się rzucasz z powodu jednego głupiego linku, jestem pewna, że Jacek nie miał nic złego na myśli, a ty się zachowujesz jakby ci nieźle za skórę zalazł. W moim odczuciu prościej jest wrzucić link do postu ze zdjęciami niż jeszcze raz wrzucać fotki na serwer i wklejać pojedyncze linki. Ale to już sprawa moderacji. 🙂
dla mnie tworzenie sztucznych problemów, bicie piany, bo przecież jak się nie ma prawdziwych problemów, to trzeba je sobie stworzyć  🤔
i ja nie widzę problemu, dlaczego Ty się takowego doszukujesz?
Batu Chan, od wymierzania sprawiedliwości są moderatorzy. myślę, że jeśli nikomu nie przeszkadza link zamieszczony przez jkobus to nie mamy o czym rozmawiać, jeśli będą uważać to za łamanie regulaminu, nie martw się - zareagują. A jeśli twoją pasją jest robienie ludziom pod górkę, zawsze możesz to zgłosić, a nie robić jednego wielkiego OFF TOP'a.  🙇



[edit] cala reszte rowniez prosze o zakonczenie offa.

A tak w zasadzie o co chodzi ? W Polsce jast dziesięć achałów na krzyż i zamiast cieszyć się, że ich przybywa, a tym które są dobrze idzie w sporcie to mamy tu żenującą kłótnie ... no właśnie o co ?
Przekazałam mojemu szefowi panu Marcinowi Podporze, który z panem Mieszkiem Wędrowskim zakładali Związek Achałtekiński treści powyższych wpisów i panowie mają prośbę aby nie mieszać ich do śmiesznych rozgrywek, natomiast jeśli ktoś ma jakiekolwiek uwagi do związku to proszą o kontakt, a nie dziecinadę na forach. Tel p. Marcin - 601 847 139, p.Mieszko - 501 539 810 . Obaj panowie są "niekomputerowi" więc kontakt mailowy nie wchodzi w rachubę.
Pozdrawiam wszystkich prawdziwych miłośników rasy i jeszcze raz proszę o umiar.
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] ciagniecie offa
ale co ma Związek Achałtekiński do powyższej wymiany zdań na temat bloga? i osoba pana Podpory? czytam wątek regularnie i nie mogę znaleźć powiązania.

Przynajmniej nam wątek skoczył na 1 stronę 😎
[quote author=_kate link=topic=135.msg917024#msg917024 date=1298826351]
ale co ma Związek Achałtekiński do powyższej wymiany zdań na temat bloga? i osoba pana Podpory? czytam wątek regularnie i nie mogę znaleźć powiązania.
[/quote]

Właśnie?!?!?!?!
Może autor wplątania do tego wszystkiego Związku Achałtekińskiego  i zdaje się że jeszcze Związku Trekeńskiego to wyjaśni ?  😅
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnpmod.gif[/img] ignorowanie prosb moderatora, ciagniecie offa
Miał być koniec off-topu to raz.

A dwa: takie pytania z taką ilością nieuzasadnionych znaków przestankowych akurat od kol. Batu Chana to co najmniej bezczelność. Z mojego punktu widzenia i kol. Batu Chan i kol. Katarina_89 mają na tym forum konkretne zadanie: promowania hodowli p. Podpory. W tym pierwszym przypadku bije to zresztą po oczach samym choćby nickiem i stąd uważam zadawanie takich pytań za struganie wariata. Natomiast fakt, że koleżeństwo jest tu służbowo, wcale mi nie przeszkadza. W końcu co ja innego robię niż promuję własną hodowlę..? Poza tym, że sam sobie premii odebrać nie mogę...

Jednak taka sytuacja ma oczywiście konsekwencje. Nie chcę wnikać czy Batu Chan i Katarina_89 to jedna osoba czy dwie różne osoby i jaki jest konkretnie stosunek tej osoby czy tych osób do p. Podpory. Jeśli jednak te osoby zwykle prezentują tu stanowisko swojego Pryncypała - to oznacza to tylko tyle, że zaatakował mnie i to bez najmniejszego powodu (co ja w końcu takiego niby zrobiłem..? Wiele razy dawałem linki do różnych wpisów na moim blogu na tym forum i na wielu innych forach - i jakoś nikomu to do tej pory nie przeszkadzało. A dla p. Podpory nie jestem żadną konkurencją. W końcu nie mam żadnych koni na sprzedaż i w najbliższym czasie NA PEWNO mieć nie będę!) sam p. Podpora. Nie ma możliwości innego wnioskowania. Bo skoro pisze się na forum w ramach obowiązków służbowych to WSZYSTKO co się pisze obciąża pryncypała, a nie tylko piszącego. I proszę to słowo w słowo i przecinek w przecinek p. Podporze przekazać.

Przeprosin nie spodziewam się i nie oczekuję. P. Podpora mnie nie jest do niczego potrzebny. Koniec tematu.
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] ciagniecie offa
Pursat   Абсолют чистой крови
12 marca 2011 12:37
Oby było takich więcej, Kambarbaj:







foto by Solaris Sport Horses
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się