Koniokrytyka :)

Ollala, a ja myślałam, że tylko ja mam taki szacun u mojej kobyłki 👍, generalnie totalna zlewka ... jak już przyszłaś to choć nie przeszkadzaj 🤔
Dokladnie 🙄 a to ze nie widzialam jej dwa tygodnie jej nie przeszadza 🤣

arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
16 października 2009 11:34
'zły koń'  🤣


I jeszcze gorszy jezdziec  😂
uu arivle mozesz dac do powiatowego inspektoratu weterynarii
z podpisem:
uwaga zaszczep swoje zwierze przeciw wsciekliznie  🤣
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
16 października 2009 11:50
dooooooooooooobre!  😁 😁 😁 😁 😁 😁
popłakałam się, arivle, what a team !!!!
"oo, bus zaparkował na hali! Obniucham sobie tylne drzwiczki"
Poczym tylne drzwiczki otworzył kowal i ...niespodzianka  😀


A co powiecie na to ?  😉 Na zdjęciu Castiglione L - machnął tak sobie głową i wyszło takie cuś .
niestety musze dac link, bo ze wzgledu na brak oprogramowania (oraz umiejetnosci w obsludze posiadanego) obraz jest DUZO za duzy a ja nie mam jak go zmniejszyc.

ale... moze to i dobrze, przeznaczone dla ludzi o mocnych nerwach.
Zrobilam to zdjecie w dzien wyjazdu, z samego rana... widac moj kon w nocy wybral sie... na lowy  😀iabeł:



coz  😁
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
28 października 2009 06:52
A co mu się stało? to krew?
Moze burak po prostu? 😀

Edit:
Jeszcze znalazlam fajne zdjecie konia na ktorym obecnie jezdze 😀 Zdjecie nie moje,kon nie moj ale autorka na pewno sie nie pogniewa 😉

Milosnik...jedzenia 😎
A co z moim ?  😉
Lama pierwsza klasa 😀 (nie jestem pewna czy to co wczesciej napisalam nie jest glupota 👀  🤣 )
pozować,czy do kolegów? 🙂


A co powiecie na to ?  😉 Na zdjęciu Castiglione L - machnął tak sobie głową i wyszło takie cuś .


Bischa mam pytanie, czy zawodnicy wyrażają zgodę na publikowanie swoich zdjęć? Co innego zawody a co innego prywatne okoliczności. Może twoje zdjęcia nie wywołują sprzeciwu zawodników ale można sie naciąć jak ktoś się uprze i zrobi aferę. Tak mi sie zdaję, jeżeli sie mylę to wyprowadźcie mnie z błędu.
Akurat z AL się znamy , wie , że jego zdjęcia publikuję w internecie ( także te z treningów - czy to na zawodach , czy też w stajni na miejscu ) czy to na swojej stronie czy gdzieś indziej i jak do tej pory nie zgłosił sprzeciwu . Nie pamiętam , bym publikowała zdjęcia innego zawodnika w takich okolicznościach 😉

Edit : jednak swoją drogą zwróciłaś uwagę na jedną , w sumie ważną rzecz - nie każdy może się zgadzać na publikowanie swoich jakby nie patrzeć prywatnych zdjęć . Ludzie są różni i niektórzy mogliby aferę zrobić pewnie , jeśliby ich nie zapytać . Poza Strykowem nie bywam w klubach , gdzie jeżdżą "wielcy naszego sportu jeździeckiego" , zdjęć w sumie też takowych nie posiadam  😉 I pewnie nie opublikowałabym ich , nie znając danej osoby i jej stanowiska jeśli chodzi o zdjęcia .
Chodzi mi o przestrogę (ah to prawo prasowe) dla innych, bo z tego co piszesz jasno wynika że masz kontakt z osobami których zdjęcia umieszczasz i zapewne wyrażają na to zgodę, ale Twoje zdjęcie skłoniło mnie do refleksji, bo konsekwencje mogą być bardzo nieprzyjemne, szczególnie w takim wątku, który ośmiesza lub ukazuje "niedociągnięcia" jeźdźców lub koni a ktoś może sie poczuć urażony.  🤔
Ale nie miałam na celu nikogo ośmieszać , ani pokazywać jego niedociągnięć  😉 Może nie w ten wątek trafiłam z tym zdjęciem - był taki wątek , gdzie można wstawić zdjęcie konia w śmiesznej sytuacji/z śmieszną miną i podpisać jakimś śmiesznym tekstem - i oto mi chodziło . Napisałam również , że koń ( nie należący do aniołów , wręcz zupełnie przeciwnie ) machnął głową stojąc na luźnych wodzach ( czego akurat na zdjęciu tym nie da się zobaczyć ) .
Tyle ode mnie i koniec OT  😉
jak takie ślmieszne to moje taką pozę do zdjęcia ostatnio zrobiło 😀
A co mu się stało? to krew?


och tak, krew, znalezlismy zagryzionego dzika za stajnia  😉 😀iabeł: 😎

Toż to burak najzwyklejszy  😂
ale ta mina... to spojrzenie... ten blysk (flasha) w oku  😀iabeł: 😀iabeł: 😀iabeł:

edit: wlasnie dopiero mi przyszlo do glowy - czy ty uwazasz, ze ja moglabym tak sobie spokojnie stac i cykac zdjecia, gdyby moj kon mial krew na pysku?  😲
gdyby moj kon mial krew na pysku to postawilabym w stan najwyzszej gotowosci wszystkich weterynarzy w promieniu 150 km i juz do anglolandii na pewno bym tego dnia nie poleciala, a polecialam 😉
i nie mu, a jej - tym ktorzy nie znaja przedstawiam Kapriolę  😁
jak takie ślmieszne to moje taką pozę do zdjęcia ostatnio zrobiło 😀




Kon stwierdzil ze jazda jest fuja 😎 😀iabeł:
A mój na nowym terenie zdeformował sobie twarz :P i wieksza cześć czasu spedza w takich pozycjach 😀
pogadaj z nim zeby tak nie robil, bo mu jeszcze tak zostanie  😂
Yhyhyhy...




Ja Cię! Cały worek marchewki tylko dla mnie?!

Swietna mina 😀
ewabe meeega foty  😀 nie widzialam jeszcze tak wesolego konia  😂
Trzeba by Ushię spytać, czym go karmi 😉
Czy do nie przypadkiem Dagestan?  😀
Przypadkiem tak 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się