KOŃSKA REWIA MODY cz. IV (sezon 2010)

Tak, maść ma podobną. Ten Twój bordowy to wine, tak? Szukałam go ostatnio ale ani widu ani słychu... A do niebieskich mam jakiś wstręt 🤔wirek: Paczunio ładnie wygląda ale mojego Dukata w tym nie widze.
Ciągle mnie jakaś zieleń męczy ale nie mogę się zdecydować. Pady są ładne ale ze względów finansowych raczej w czaprakach przebieram...
Zatem raczej zielony/bordowy - jakieś pomysły?
wątek zamknięty
yga   srają muszki, będzie wiosna.
25 lutego 2010 07:01
Burzol- a dla mnie to najlepszy kolor jaki widziałam na Pączku!  😍
wątek zamknięty
Czy to kolory Euro Star na ten sezon?



wątek zamknięty
Pewnie tak, bo te wieśniackie herby są wszędzie. I to jeszcze herby w rozmiarze XXXXXL
wątek zamknięty
bleeeee ;/ okropność
wątek zamknięty
Ale super.  😉 To mam w takim razie z tych wszystkich nowości jedną jedyną maluśką Ankę na oku.
A nadmiar kasy mogę wydać na siebie- se zamówię Lugany dwukolorowe. A co? Raz się żyje, jak mawia mąż. Schudnę jeszcze bardziej i w lato będę prześliczna i urocza w dwukolorowych Luganach.  😁
wątek zamknięty
tunrida ja mam podobnie  🤣
wygląda na to, że w tym sezonie nie kupię nic z nowych kolekcji  💃
wątek zamknięty
ash   Sukces jest koloru blond....
25 lutego 2010 09:51
Będzie można odłożyć kasę na wakacje 🤣
wątek zamknięty
"Widzieliście gdzieś może w warszawskim sklepie stacjonarnym czaprak z zakończeniem pod kątem ostrym, chętnie biały?"

disco Ktoś na volcie wystawiał biały używany ESKADRONa, nie Precelek?

wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
25 lutego 2010 11:56
Dramka napewno precelek wystawia trend collection

Własnie przyszła do mnie anka dla mojej trenerki
DUSTY Lilac- dokładnie tak jak ja sobie wyobrażałam 😉


edit  🙇 🙇 🤔wirek: 😁 oczywiscie ze dusty a nie Pink
wątek zamknięty
pink lilac  czy dusty lilac ?  👀
wątek zamknięty
Wygląda jak dusty  😉
wątek zamknięty
no właśnie , bo ja mam pink lilac i wygląda inaczej    😉
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
25 lutego 2010 12:56
juz zmienilam 😁
wątek zamknięty
yga   srają muszki, będzie wiosna.
25 lutego 2010 13:14
Zairka- cud miód !  😍
wątek zamknięty
mozna gdzies w necie zobaczyc juz pady ANKY ? czy jeszcze nie ma / 😉
wątek zamknięty
A ja bym sie nie obrazila jakby w tym brazowo-blekitnym ES byla jakas polarowka. Niech i nawet ma ten badziewny herb, nie robi.
wątek zamknięty
Jejciu, te herby są paskudne..

Kompletuję właśnie szaro-biały zestaw na zawody, i właściwie wszystko mam wybrane oprócz czapraka. Zastanawiam się nad nowymi Eskadronami, new cottonem, cottonem i polo padem. W sumie najbardziej podoba mi się polo pad ale - u moje pytanie do Was :kwiatek: - nie jest on zbyt nieelegancki jak na zawody?
Jakbyście miały jakiś inny szary czaprak godny polecenia to piszcie 🙂
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
25 lutego 2010 14:39
chyba polopad bardziej elegancki od cottonow 😉
wątek zamknięty
Tak Zairka coś mi się przekręciło, chodziło mi o new cottona, bo podoba mi się ale te pionowe fale, no nie wiem sama już :P
wątek zamknięty
Papi zależy co kto lubi. W skokach jest taka dowolność, że wybierasz co chcesz. Czasami nie sam czaprak daje efekt, a dopasowanie czegoś do kompletu.

Ja lubię proste rzeczy, bardzo podobają mi się ciemne czapraki z delikatną lamówką w jaśniejszym kolorze, nie ważne, czy to cotton, czy no name.
Po czym kupiłam polopad w paski  :emot4:
wątek zamknięty
Jaki?  🤣
wątek zamknięty
beluga - flax.

wątek zamknięty
Papi zależy co kto lubi. W skokach jest taka dowolność, że wybierasz co chcesz. Czasami nie sam czaprak daje efekt, a dopasowanie czegoś do kompletu.



No właśnie ja chcę mieć szary komplet, tzn. szare skorupki, szary czaprak, białe bryczesy z szarym lejem (te z białymi to samobójstwo dla portfela, zawsze czymś pobrudze i do wyrzucenia 🤔wirek: ) . Mam szary rajtrok i koszulę z szarymi elementami. Wg mnie będzie to do rudego pasować, tylko nie wiem co z tym czaprakiem..
wątek zamknięty
No właśnie ja chcę mieć szary komplet, tzn. szare skorupki, szary czaprak, białe bryczesy z szarym lejem (te z białymi to samobójstwo dla portfela, zawsze czymś pobrudze i do wyrzucenia 🤔wirek: ) . Mam szary rajtrok i koszulę z szarymi elementami. Wg mnie będzie to do rudego pasować, tylko nie wiem co z tym czaprakiem..

Bierz polopad, =)  sa swietne  😅
beluga - flax.

e tam , to taki skromniutki  🙄 nie to co te fioletowe  🤣
wątek zamknięty
Z szarych niedrogich ochraniaczy polecam hampy pro. Wyglądają porządnie, są trwałe i nie kosztują majątku.

Do tego może eskadron stone cotton? Albo HKM drobnopikowany, też niebrzydki i nie zabija ceną.
wątek zamknięty
Lena- jeśli masz z powodu belugi-flaxa walić głową o mur, to ja Ci chętnie pomogę. Ja tam staram się być dobry człowiekiem.
Poza tym wiesz....myślę że takie żółte paski jak dzika pszczółka głupio będą wyglądać na zawodach.  😀iabeł: ZDECYDOWANIE ładniej byłoby Twojemu koniowi w stonowanym czapraku z delikatną jasną lamówką. Naprawdę.  😀iabeł:
Jakbyś naprawdę chciała się pozbyć tego pasiastego skutku swojej lekkomyślności i nagłego otumanienia to ja jestem chętna.  😜

wątek zamknięty
Lena- jeśli masz z powodu belugi-flaxa walić głową o mur, to ja Ci chętnie pomogę. Ja tam staram się być dobry człowiekiem.
Poza tym wiesz....myślę że takie żółte paski jak dzika pszczółka głupio będą wyglądać na zawodach.  😀iabeł: ZDECYDOWANIE ładniej byłoby Twojemu koniowi w stonowanym czapraku z delikatną jasną lamówką. Naprawdę.  😀iabeł:
Jakbyś naprawdę chciała się pozbyć tego pasiastego skutku swojej lekkomyślności i nagłego otumanienia to ja jestem chętna.  😜

😂 A ktos narzeka ze ludzie sa nie mile na re-volcie  😂
wątek zamknięty
No właśnie te hampy sobie upatrzyłam 🙂 Doobra, wezmę na razie cottona albo HKM (jest jakaś między nimi różnica? nigdy nie miałam HKM a cottony mam jak do tej pory 3 i są hmm, kiepawe) a najwyżej dokupię polopad kiedyśtam.
wątek zamknięty
papi 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.