KOŃSKA REWIA MODY cz. IV (sezon 2010)

Burza Medziik  :kwiatek: ale to dopiero jak nauczę się jeździć przyzwoicie i będzie się czym chwalić pokazywać  😁

visenna, kucunio, disco, Fanga wielkie  :kwiatek: ruszam oglądać te owijki  🏇

te zaldi wyglądają kusząco najbardziej (i odezwała się do mnie w ich sprawie voltowiczka  🙂
wątek zamknięty
Precelek, ... ręce opadają, zaklinam Cię! Ludzkość traci 😁
wątek zamknięty
Precelek zawsze możesz wrzucać zdjęcia konia samego w stój ubranego w te cudne szmatki  :kwiatek:
wątek zamknięty
ostałam dziś info z Mustanga ze Eskadron przewiduje wysyłkę nowej kolekcji na początku października  😵 Ludzie, czemu oni mnie tak męczą?? Ja już tu po nocach śnie o nowych kompletach...

I własnie doszłam do wniosku ze wypadałoby coś sprzedać z moich czapraków DL tylko ze zdecydowanie nie wiem co... Pierwszy na odstrzał idzie chyba komplet Aqua bo pod moim siodłem wygląda jak pony  😵 Tylko co jeszcze mam wybrać?? Ehh masakra, czemu mi się wszystko tak podoba.
wątek zamknięty
Nirv "btw, to cudo które sprzedajesz to aqua?"

Nie mam bladego pojęcia  😁
wątek zamknięty
Nirv "btw, to cudo które sprzedajesz to aqua?"

Nie mam bladego pojęcia  😁


Mogę Ci powiedzieć ze tak 😉
wątek zamknięty
szkoda, że nie mam kasy teraz żadnej  😕 bo jest zacnościowo piękna  😵
wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
27 września 2010 21:26
U mnie w sklepie część kolekcji będzie już na początku przyszłego tygodnia, bo szefostwo samo jedzie do Niemcolandii zamiast czekać na wysyłkę  😅

Petrol  😍
ylko co zrobić, mam już podobną kolorem ANKĘ (emerald). jak się z tego wyleczyć?!
wątek zamknięty
U mnie w sklepie część kolekcji będzie już na początku przyszłego tygodnia, bo szefostwo samo jedzie do Niemcolandii zamiast czekać na wysyłkę  😅

Petrol  😍
ylko co zrobić, mam już podobną kolorem ANKĘ (emerald). jak się z tego wyleczyć?!


eh nic nie mów  😵 😵 Ja siedzę przed stertą czapraków i myślę co sprzedać.... no dziewczyny co mam sprzedać??
Cream i Mist już nie ma, ale i tak ilość powala. A w drodze jeszcze jeden DL  🤔wirek:
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
27 września 2010 21:29
disco, dziękuję i nie ma za co  :kwiatek:
Co do Anek za granicą, na holenderskim Bokt.nl co chwila sa jakieś, ale to zależy którego koloru szukasz 🙂
wątek zamknięty
xxagaxx, ja bym sie pozbyła tego turkusu z limitowanej kolekcji
wątek zamknięty
xxagaxx ty wiesz że mi blueberry  :kwiatek: lub jakaś wymianka  😀iabeł:

akkzi to jest myśl, koń ostatnio całkiem ładny się zrobił to można przemyśleć kwestię  👀
wątek zamknięty
xxagaxx gdyby Ci to do głowy przyszło to daj znać  🤣

No widzisz Precelku, tym sposobem wzbogaciłabyś galerie (o ile byś zechciała fotki tam umieścić) a już napewno ucieszyłabyś nasze oczka 🙂
wątek zamknięty
Wy mi baby powiedzcie co mi do konia nie pasuje, a nie co byście chciały  😁 😁 🤬 🤬

Muszę się z tym przespać 😀 I jutro chyba z jeden, dwa komplety wystawię 😀
wątek zamknięty
xxagaxx, Ty jestes niesamowita. Po co to wszystko kupujesz skoro zaraz potem sprzedajesz ?
wątek zamknięty
xxagaxx, Ty jestes niesamowita. Po co to wszystko kupujesz skoro zaraz potem sprzedajesz ?


Bo to jest choroba 😀😀 I po prostu mam już tego za dużo, niektóre czapraki konia kilka miechów nie widzą. Tylko zawsze jak chce sprzedać to mi żal jakoś  🤔wirek: Ja się bez kitu zapiszę na leczenie :P:P
wątek zamknięty
ee tam, dobrze, że w ogóle coś sprzedajesz...

czy Wy też tak macie, że jak coś sprzedacie to później za tym "tęsknicie"?
wątek zamknięty
rudazaraza   Bo rude jest piękne.
27 września 2010 21:40
ja już padam jak oglądam te czapraki  😵
już zaplanowałam dwa nowe eskadrony, a podoba mi się Anky black i nowy ES
ktoś wie jakie jakościowo są Anki standarty? też są teraz takie krótkie?
wątek zamknięty
xxagaxx, Ty jestes niesamowita. Po co to wszystko kupujesz skoro zaraz potem sprzedajesz ?


Ja rozumiem..mam to samo  🤔wirek:

wątek zamknięty

czy Wy też tak macie, że jak coś sprzedacie to później za tym "tęsknicie"?


Klami widzisz?? Z innymi jest gorzej niż ze mną xD


Dramka łączmy się w chorobie  🏇
wątek zamknięty
a no jest, jest. jeszcze troche i mi cottonów braknie do kupowania  😂
wątek zamknięty
Ale Ja chyba jestem najbardziej ciężkim i beznadziejnym przypadkiem  😵
wątek zamknięty
Dramka mnie Twoja kobyłka najbardziej się podobała w madeirze. Gdzieś wstawiałaś zdjęcie takie ładne, chyba do "progukty Anky"..
wątek zamknięty
xxagaxx, ale one kupuja, kupuja, kupuja ..... A Ty kupujesz a po chwili widze to w ogloszeniach. 😉
Ja mam ta pierwsza wersje choroby, kupuje. Co prawda chwilowo choroba w remisji, ale ciekawe jak dlugo.
wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
27 września 2010 21:50
Ja chętnie komuś udowodnię, że ANKY JADE nie pasuje mu do konia  😂

Jeszcze tylko JADE i BLACK i powinnam już osiągnąć jakąś satysfakcję  😁
wątek zamknięty
Klami jeśli to jest pierwszy objaw choroby to uważaj-później jest już tylko coraz gorzej.

wątek zamknięty
Klami bo później muszę za coś kupić następną 😀
Ale wiesz, ja ostatnio dużo gratów sprzedawałam bo mi zostało z jakiś zamówień, i to wcale nie miało być nigdy dla mnie 😀 z jednego padu mi koń wyrósł... no a reszta no cóż. Kasę z czegoś trzeba mieć xD

a Ty Klami ile masz czapraków?? Przyznaj sie 😀😀
wątek zamknięty
xxagaxx, czaprakow ?? Duuuuuuuzo, leza sobie, w sporej czesci (jak nie wiekszosci) w ogole konia nie widzialy. I tak sobie pomieszkuja u mnie.  😉
wątek zamknięty
Madeira dla nas była za duża.  🤔wirek:

"Klami bo później muszę za coś kupić następną"

Dokładnie  ❗
wątek zamknięty
xxagaxx, czaprakow ?? Duuuuuuuzo, leza sobie, w sporej czesci (jak nie wiekszosci) w ogole konia nie widzialy. I tak sobie pomieszkuja u mnie.  😉


to ja nie wiem która wersja choroby gorsza!!  😁 😁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.