Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

devil dzięks 😉 i kurde zarejestrowałam się ale nie widzę 10% rabatu, jakoś nie nalicza nigdzie go, jest tylko darmowa wysyłka ale to dlatego ze przekroczyłam 90zł....... ?????
wiesz co mi też nie naliczyło najpier, dopiero w wiadomości od kuriera z kwotą pobraniową było mniej niż na sklepowym potwierdzeniu, napisałam do nich no i powiedzieli że to właśnie za pierwsze zakupy dostaję 10% zniżki. to jest trochę dziwne, ale no tak było 😀
ok, zamówię z przelewem, zobaczymy jak bedzie🙂 i tak taniej niz wszedzie...
Wie ktoś coś o jakiś promocjach na ogłowia :>?
Cześć, fotki żony w rzeczach Villa Horse. Nie lubi się upubliczniać, dlatego musiałem zrobić co zrobiłem :-)
Kurta to model Grace, kamizelka Esteem wszystkie rozmiar L.
Żona ma 175 cm i ok. 65 kg więc już jest odniesieine wymiar / wymiar.
A to zdjęcia w kurtce. Co do kurtki, to zadowolona dlatego, że wreszcie ktoś nie poskąpił materiału na rękawy :-)
I to taliowanie w kieszeniach jej się podoba.
Kurteczka jak to powiedziała: W sam raz :-)
widzę, że na Allegro też mają te rzeczy. Sprzedają jako Grene. Więc jak ktoś ma już konto na allegro to nawet będzie łatwiej kupić.
http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=esteem+kamizelka&bmatch=engagement-v6-promo-sm-sqm-dyn-kpr-v4-uni-1-2-0907
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
26 września 2015 05:38
Czy ktoś z was próbował skorzystać z promocji w yard-equites? Niby ma być -23% na derki. Chciałam kupić derkę wrzucam do koszyka, a tam cena pokazuje się niby jako netto, a dla mnie to cały czas jest brutto (np derka kosztuje 220zł normalnie, a mi pokazuje, że to już netto) To raczej niemożliwe. Pisałam do sklepu, ale odpowiedzi nie dostałam 🙁
[quote author=Nasturcja-Renata link=topic=15196.msg2426058#msg2426058 date=1443242282]
Czy ktoś z was próbował skorzystać z promocji w yard-equites? Niby ma być -23% na derki. Chciałam kupić derkę wrzucam do koszyka, a tam cena pokazuje się niby jako netto, a dla mnie to cały czas jest brutto (np derka kosztuje 220zł normalnie, a mi pokazuje, że to już netto) To raczej niemożliwe. Pisałam do sklepu, ale odpowiedzi nie dostałam 🙁
[/quote]



Pisalam w tej samej sprawie do nich i odpowiedzieli ze rabat obowiazuje wszystkie derki i jest naliczany recznie przez pracownika sklepu po zlozeniu zamowienia 🙂
jacik- Twoja żona ma dokładnie moje wymiary :P ale ja nie mam takiego męża :P
Posiada ktoś jakiś rabacik do GNL?
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
26 września 2015 12:48
alexiss dziękuję za informacje :kwiatek:
Moon   #kulistyzajebisty
26 września 2015 13:20
nefrytowa, na haslo gnl10, jest -10%
Kurtka Villa całkiem fajnie wygląda i fakt, będąc wysoką nie jest wcale łatwo znaleźć odpowiedniej długości rękawy.
Moon dziękuje :kwiatek:
Ponawiam też pytanie o ciekawe promocje na ogłowia, widział ktoś?? 🙇
czy w bergo te 10% za pierwszy zakup działa na produkty przecenione?
jacik- Twoja żona ma dokładnie moje wymiary :P ale ja nie mam takiego męża :P


Marysia, przecież to nie mąż ma nosić te rzeczy, tylko Ty. Więc skoro wymiary się zgadzają zamów, albo przez sklep, albo przez Allegro.
I już masz :-)
Wrzuć fotki, po zakupie ;-)
drabcio zazwyczaj nie łączą się rabaty więc wątpię. Ale spróbuj bo jak dodasz do koszyka już Ci powinno jakoś chyba naliczyć promocje 😉
Ktoś widział takie wędzidło w promocji http://briar.pl/pl/p/STUBBEN-Wedzidlo-podwojnie-lamane-Golden-Wings-/416  13,5  :kwiatek:
ja mam takowe do sprzedania, używane kilka razy 😉
A w jakim rozmiarze?
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
28 września 2015 15:49
Czy ktoś posiada kod do yard-equites?  :kwiatek:  👀
Czy ktoś posiada kod do yard-equites?  :kwiatek:  👀

też bym chciała
kitty 13,5 cm
kod do Yard Equites NLY26UFY, 12 %, ważne do końca września 😉
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
28 września 2015 18:52
kitty 13,5 cm
kod do Yard Equites NLY26UFY, 12 %, ważne do końca września 😉


O ja ślepa, nawet pod polem KOD jest napisane...  🙇
kitty 13,5 cm
kod do Yard Equites NLY26UFY, 12 %, ważne do końca września 😉


pewnie nie... ale czy może przypadkiem łączy się z tym kodem -23% na derki?  😀iabeł:
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
29 września 2015 08:20
[quote author=equi.dream link=topic=15196.msg2427014#msg2427014 date=1443458285]
kitty 13,5 cm
kod do Yard Equites NLY26UFY, 12 %, ważne do końca września 😉


pewnie nie... ale czy może przypadkiem łączy się z tym kodem -23% na derki?  😀iabeł:
[/quote]

Łączy się z ogólnymi promocjami na stronie, bo wczoraj wbiłam przy produkcie na promocji i działał.
Czy tylko mnie kod się nie ładuje ?
mi też sie nie ładuje
[quote author=alexiss link=topic=15196.msg2427295#msg2427295 date=1443511026]
[quote author=equi.dream link=topic=15196.msg2427014#msg2427014 date=1443458285]
kitty 13,5 cm
kod do Yard Equites NLY26UFY, 12 %, ważne do końca września 😉


pewnie nie... ale czy może przypadkiem łączy się z tym kodem -23% na derki?  😀iabeł:
[/quote]

Łączy się z ogólnymi promocjami na stronie, bo wczoraj wbiłam przy produkcie na promocji i działał.
[/quote]

Koleżanka dzwoniła do sklepu i powiedzieli że rabaty się nie łączą
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się