Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Gniadata   my own true love
24 listopada 2017 23:34
alnama promo w internetowym tez sie zapowiada 😉
Moon   #kulistyzajebisty
25 listopada 2017 13:03
Hermes w internetowym pasi-koniku też? bo nie widzę żadnych zniżek czy banerów.

Moje spostrzeżenia dot. Black friday: w większości (większości, nie wszystkich, zaznaczam!) sklepów rzucili, przepraszam - chłam i tandetę, byle napisać na stronie "black friday" i mieć więcej lajków na fejsie. Ja rozumiem czyszczenie magazynów, marże i założenia producentów, mimo wszystko czuję niedosyt. Hitem był kantar, który ostatecznie kupiłam nie z promocji, bo taniej wyszło z darmową przesyłką w Koniku niż w Equishopie po rzekomej promocji, ale z przesyłką prawie 20zł  🤣
No i przez Strzygę upolowałam szmatkę PE oraz kaloszki  😜

Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
25 listopada 2017 15:02
Moon, w pasiku wyprzedaż na stronie ruszy na dniach, rabaty też będą spore, więc warto poczekać chwilę. Informatycy działają, znajoma mi powiedziała wczoraj 😎
Moon   #kulistyzajebisty
25 listopada 2017 15:08
Hermes, o widzisz, dzięki za info! 8-)
Takie to BF po "polskiemu". Szalone rabaty w porywach do 20% a królują po 10 czy 15. Niewiele mniej albo i tyle nawet dają niektóre sklepy rabatu stałego klienta.
Szczególnie rozbawiło mnie bf gdzie po tym super rabacie ceny przynajmniej osiągnęły pułap innego sklepu.
Tudzież intryguje mnie hasła typu wielka promocja do -70% tyle że więcej niż 20 to dla niewielu najmniej sprzedajacych się produktów.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
25 listopada 2017 15:39
BF po polsku żałosne. Na szczescie w PE udało mi sie dorwac oficerki i darmowa przesyłkę <3
hehehe no dziewczyny, przecież tak co rok  🙂 choć jakieś drobiazgi upolowałam w pl, to jednak uk i usa wygrało moje fundusze  🤣
niektóre sklepy to mogły odpuścić zupełnie, chyba że ich celem było rozbawienie klientów. Też znalazłam sklep, który po super promo wyrównał ceny do innych, no i sklepy dzwoniące że nie mają jednak asortymentu, ale mogą zamówić w regularnej cenie - to jest hiciorek  😂
Rozglądałam się również za niektórymi rzeczami na BF i bardzo się zawiodłam... Te hasła "do 70%" to można sobie w buty wsadzić, jak ktoś jest niski. Widzę w ogóle produkty, które były przecenione już od dawna, a teraz, z tą samą przeceną, są wrzucane do Black Friday. Rzeczywiście jest tych produktów sporo, ale zniżki po 10-20%, poza tym ewidentnie widać, że są to rzeczy, które i tak prędzej czy później zostałyby przecenione. Chyba najbardziej zdziwiła mnie promocja -15% na Winderena. Niby tylko 15, ale na produkt za tysiaka, i na który, o ile się nie mylę, nigdy nie było promocji.
A tych kilkudziesięciu stron "promocji" w sklepach internetowych to nawet nie chce mi się nie chce oglądać... Naprawdę wolałabym mniej, ale porządnych promocji, na które warto czekać. W efekcie nic nie kupiłam.

EDIT: Taaaa... Myślałam, że może derka, która w koniku jest na "promocji" od pół roku będzie chociaż z dychę tańsza, skoro półroczna promocja nie pozwoliła im się ich wyzbyć. A takiego wała, znaczek "Black Friday" tylko dołożono. :P Black Half Year chyba...

EDIT2: No oglądam, oglądam i nie wierzę... W 3 sklepach, których asortyment przeglądałam na przestrzeni ostatnich 2 tygodni, na promocji są dokładnie te same przedmioty, które już na tej promocji były, tylko teraz są podpisane jako przecenione z okazji Black Friday... Nope, nie o to chodzi w tym dniu...
Bo to ściema, ludzie myślą że naiwniacy się złapią i opchną rzeczy, które im zalegają, a tak stali się tylko pośmiewiskiem. level marketingu: Polska
No chyba, że ludzie się na to łapią...
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
25 listopada 2017 17:31
Widzę, że nie tylko ja się rozczarowałam 🙄
Strasznie to przykre, że traktują ludzi jak idiotów.
I to nie tylko w jeździeckim światku to widzę... Elektronika 2 miesiące temu była tańsza niż teraz "na promocji". Ale jednak czego się nie dopatrzy na żywo, to w Internecie już tak. A tej ilości przecenionego hurtowo, przepraszam za określenie, chłamu w sklepach jeździeckich, nie da się nie zauważyć... Badziewne czapraki, buty, jakieś akcesoria stajenne, których w życiu nie widziałam w użytku. I to nie chodzi o to, że to są po prostu tanie rzeczy, dlatego są kiepskiej jakości, w tej samej cenie można kupić o wiele lepsze. Ale toż to "promocja!".
Musiałam  🏇
kitty, hahaha.... racja. Bawi mnie to, że od 2 tygodni wszelkie możliwe sklepy/marki bombardują mailami i smsami o super promocjach, super akcji itp. itd., a jak przyszło co do czego to dostarczyły kod na szalone 10/15/20% albo w ogóle 20% tylko na wybrane artykuły. No black friday by Polska po prostu.
Ale nie wszędzie, można było dorwać trochę rzeczy w cenach praktycznie hurtowych  🏇
No, w Bergo i w GNL zrobiłam trochę zakupów 😜
W GNL też było standardowe -20%, ale na szczęście na miejscu w sklepie z okazji BF można było trafić na fajne przeceny.
Niestety faktycznie większość sklepów dodało sobie jedynie znaczek BF do tego co już i tak mieli w wyprzedaży i co im zwyczajnie nie szło...
Ja się załapałam na witaminy/smaczki w horse trade bo nie dość,że -15% to jeszcze darmowa dostawa,więc się opłacało, no ale nie zmienia to faktu,że jakby ktoś chciał sobie kupić pasze z tymi -15% to już dostawa darmowa nie obowiązywała,bo do 10kg  🙄. Amigo miało też trochę takich wow cen, bo mi do świątecznych prezentów na pewno dojdzie jakiś z kantarów z ich promocji, bo mieli kilka za 29zł ze 100 lub ponad 100. Fakt,że to trwało kilka godzin chyba tylko, bo zarzuciłam bratu na szybko linkami i jak wróciłam po pracy i zobaczyłam, to już tego nie było, ale to faktycznie moim zdaniem taka różnica cenowa,że prawdziwy BF  😉
CyberMonday w Bergo - - 30% na horze

Obiś,
poważnie?
Ja dostałam z Amigo chyba z 2 smsy, do tego info na fb, że rabaty do -90%! Tupałam nóżkami i od godziny 00😲0 próbowałam na ich stronie podejrzeć te przeceny. Udało się dopiero ok. 11 (wcześniej nie było odnośnika przy reklamie) i.... załamałam się... Przecena gumek do wytoku, jakichś pojedynczych bryczesów bez możliwości wyboru koloru w rozmiarach dla dzieci lub osób nieco puszystych. Ilość artykułów jak na hurtownię - też minimalna.
Chciałam kupić kilka rzeczy i mimo, iż nie liczyłam na jakieś ogromne rabaty akurat potrzebnych mi artykułów, to myślałam, że uda się kupić je chociaż ciut taniej - nie wyszło 🙁
Ma ktoś może kod rabatowy do AgroVital?  :kwiatek:
Pośród tego syfu prawie by mi umknęła perełka -20% na biżuterię jeździecką od Wróbla, jeszcze przed północą zdążyłam zamówić  😍
- 20% na wszystkie produkty Lincoln kod: CYBER
ważny tylko dzisiaj http://healthyhorse.pl/372-lincoln
Znalazłem pojemnik na lizawkę w dość niskiej cenie: https://www.hodowlany.pl/i574_Pojemnik_na_lizawke.html
Do tego niedługo dzień darmowej dostawy także oferta bardzo atrakcyjna 🙂  😀 😀 😀
krystian899 podstawki na allegro po 7.99 kupuje 🙂 w GNL chyba był najlepszy BF, kupiłam kantary z futerkiem po 24.80, Eskadrona za 51.50zł,  uwiazy za grosze i wiele innych fajnych rzeczy za małe pieniądze🙂
ancyk0991 Poważnie, ale to trwało chyba naprawdę chwilę, bo ja szybko bratu podrzuciłam linki bo wychodziłam i zdąrzył coś wybrać, a jak potem patrzyłam, to nic  nie było już a teraz w ogóle nie mają w ofercie już tych kantarów.
Gniadata   my own true love
27 listopada 2017 23:03
30.11 w Pasi-Koniku -30% na dział 48h i 20% na całą resztę 😉
Dostałam od Bergo wiadomość o braku zamówionego towaru i od razu o zwrocie pieniędzy. Wrrr. O nie nie, kupiłam to czekam na dosłanie. Nie ma tak łatwo ze mną
Ja kupiłam dzisiaj musli, a że miałam jeszcze towar nie wysłany z piątku to chciałam aby dołączyli do zamówienia. Dostalam SMS, że nie ma danego musli (a mam screena, ze jest)  wiec dzwonię nikt nie odbiera dzwoniłam kilkanascie razy nikt nie odebrał. Napisałam sms., że proszę o propozycje musli w tej cenie która przelałam.
Tylko że w piatek była darmowa wysyłka. I teraz pewnie zrobili to celowo zebym płaciła drugi raz...
5.12 będzie dzień darmowej dostawy - widzę ze biorą udział min. galloper, horselover, equishop
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się