Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

majeczka   Galopem przez życie!
22 stycznia 2013 16:29
Ja też się obkupiłam telefonicznie w equishop w kolekcje niciakową 😉 
ja chyba też się skuszę na te niciaki z Equishopu, jutro zadzwonię, mam nadzieję, że dereczka w gwiazdki jeszcze będzie 😀
Cavallia ja rozmawiałam jakieś 20 min temu z Panią i w gwiazdki chyba dużo było, mieli problem z tą całą różową z takim brązowym pasem przez środek w gwiazdki. 😉
gryglodor to super, prawdopodobnie jutro zamówię 😀 różowa mnie na szczęście nie interesuje, bo wałach nie dałby się w nią ubrać  😁
majeczka   Galopem przez życie!
22 stycznia 2013 17:20
ja między innymi kupiłam właśnie tą derkę w gwiazdki 😉
no i ciul bombki strzelił pooszczedzałam! ja już też wykorzystałam promocję w equishopie - dobrze że jest koniec miesiąca to aż mnie to tak nie boli :P ale mam postanowienie - że cały luty oszczędzam i odkładam na nowego eskadrona 😀
asds   Life goes on...
22 stycznia 2013 18:18
Ja sie powstrzymałam przed derką owijkami i kantarem. Jedzie do mnie sam czapraczek brown jeden niciakowy 🙂
ja się skusiłam na cottona winterred 🙂
ja dziś jak tylko dostałam smsa o przecenie walentynkowej zamówiłam derkę eskadronową z promocji z equi shopu 🙂 udało się, jutro u mnie będzie 😅 nie pytałam się o inne rzeczy, bo miałam zapotrzebowania tylko na potreningową/osuszającą. Kosztowała 220 zł, a po przecenie chyba 130 więc super okazja
junona niciakowa za 172 zł, więc niewiele droższa, a śliczna. lepiej nie patrz na inne rzeczy, bo cie wciągnie tak jak mnie

ja (niestety) chyba skuszę się jeszcze na kantarek z uwiązem do kompletu i tego cottona, a miałam oszczędzać  🙄. niedobry equishop  🤬 😁
Cavallia  ktoś pisał że niciakowa dość cienka, a ja obmacałam derkę osuszającą z kolekcji 2009 i odpowiadała mi. Co prawda nie wiem jak te nowe się mają - jutro zobaczę. Wyczytałam o derkach eskadrona, że w kratę też dość cienkie i w sumie jednolite kolory najprzyzwoitsze.

Marzy mi się niciak z nowej kolekcji - brązowy - z owijkami i uszami.. Ale coż - mam 3 brązowe czapraki (chocko, marone, teak), może jakoś przeżyję bez tego niciaka 🙁 A jak mnie kiedyś jeszcze ten czaprak gdzieś spotka, to po prostu kupię
dziewczyny, jak zamawiałyście niciaki brown to były informacja na stronie o tym ze jest fuksja w dl? bo zamowiłam dzisiaj o 13 i nie przyuważyłam czy była ta informacja, a juz zaplacilam i teraz sie zastanawiam czy w ogóle były niciaki brown vs czy po prostu maja problem z aktualizacja strony  🤔
na stronie jest napisane, że tylko fuchsia DL, dlatego nawet tego czapraka nie brałam pod uwagę (nie podoba mi się ten kolor z brąz lamówką). w takim razie dołączam się do pytania, jak to jest z tymi niciakowymi czaprakami na equishopie?
majeczka   Galopem przez życie!
22 stycznia 2013 20:15
alnama, a nie dostałaś potwierdzenia na maila? ja kupowałam nici VS brown między innymi ale przez telefon ok 12
Wie ktoś czy i gdzie znajdę ujeżdżeniowy ES cherry red w jakiejś promocyjnej cenie jeszcze?  🤔
junona dzięki za info, jeszcze nie zamówiłam i w takim razie się zastanowię, bo cieniutkiej nie chcę. żeby nie podjąć złej decyzji na wszelki wypadek zapytam w wątku o derkach, może ktoś kto ją ma się podzieli wrażeniami  😀
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
22 stycznia 2013 20:42
free day, w Animalii. link
majeczka dostałam, pierwszy raz robię zakupy w equishopie i po prostu do konca nie ogarniam jak funkcjonują 🙂 Rozumiem że mail jest dla mnie potwierdzeniem i nie musze się martwić? Ale chyba dla pewności jutro zadzwonię 🙂
Monny   bez odbioru .
22 stycznia 2013 21:40
Equishop nie ma 3/4 rzeczy, które ma na stronie.
asds   Life goes on...
22 stycznia 2013 21:59
Ja zamawiałam przez stronę niciaka brown. Zadzwonili do mnie jeszcze potwierdzic ze vs i proponowali ze jeszcze moga mi coś do packzi dołozyc jakbym się jednak zdecydowała na coś jeszcze 🙂
asds a kiedy zamawiałaś? do mnie nie dzwonili :/ kurcze teraz się zaczęłam martwić..
Do mnie też Pani od razu zadzwoniła. 😉
asds   Life goes on...
22 stycznia 2013 22:12
13.34 do mnie oddzwaniali. Wygląda na to ze brązowe niciaki ekspresowo się rozeszły.
Mam rejestrację zamówienia na 13:46 i maila potwierdzającego który przyszedł po 16, wiec może jednak jest szansa że ten jeden niciak dla mnie będzie bu 🙁

EDIT:
Odpisali mi z Equi na fejsie, że jeżeli dostałam maila potwierdzającego to na pewno towar otrzymam 😀 No i leci niciak <3
asds   Life goes on...
23 stycznia 2013 10:36
Niciak doszedł. Eskadron jak zwykle jakościa wykonania nie powala, ale jest tak sliczny że wyglądem nadrabia. 🙂
Dzisiaj przyszedł mi kask z Villa Horse-świetny! i za tak nie wiele ... Polecam!
moja dera z equi shopu już też jest u mnie :-) expresowo 😅
jakby ktoś jeszcze kiedyś znalazł derkę eskadron nici brązową w gwiazki w rozm. XL albo L w promocji to byłabym wdzięczna za info. na equishopie niestety już nie ma
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
23 stycznia 2013 19:30
Z facebooka Amigo: "UWAGA! UWAGA! z okazji przekroczenia tysiąca fanów mamy dla Was 10% rabatu!
Dziś i jutro po wpisaniu kodu " 1000fan " w odpowiednim polu w koszyku otrzymacie 10% rabatu na zakupy!"
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
23 stycznia 2013 19:31
czy gdzies dostane owijki Winterred w miłej cenie? :kwiatek:
P.S. W Equishopie juz nie ma 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się