moda, ciuchy etc...

Facella   Dawna re-volto wróć!
28 czerwca 2011 09:52
ja to sobie chyba poszukam pracy dorywczej w tej branży  🙄 głównie dla tych kart chyba  😜
Pursat   Абсолют чистой крови
28 czerwca 2011 16:17
Chciałam się pochwalić moimi zdobyczami z wczorajszego rajdu po sklepach. 😁 Spódnicę miałam na oku od dawna, baletki i bluzkę (których prawie nie widać :hihi🙂 wypatrzyłam wczoraj:

Pursat a baletki skąd? Takowych właśnie poszukuję.  😉
Pursat   Абсолют чистой крови
28 czerwca 2011 16:34
Z Zary, te: [[a]]http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/pl/en/zara-S2011-s/101682/386619/PATENT%2BBALLERINA[[a]] 🙂
O kurcze, właśnie te chciałam kupić ale Zara w moim mieście jakaś uboga, w ogóle nie było tego modelu...  🤔
Pursat   Абсолют чистой крови
28 czerwca 2011 17:03
Jeśli chcesz mogę ci je kupić u siebie, jeśli będzie twój rozmiar, czarnych zostało jeszcze trochę.
Dziewczyny nie wiecie gdzie w Warszawie kupię ładne męskie koraliki? Zamówiłabym przez internet, ale mogą nie dojść na czas. Tylko szukam takich raczej porządnych, a jedyne, które znalazłam w Złotych Tarasach to jakieś badziewie za 14zł w H&M, tandetne i na gumce :/
Zdecydowanie bardziej chodziłoby mi o coś takiego: http://meskabizuteria.pl/korale_meskie_z16,15,2362.html
Pomocyyy 🙂
Pursat- i koszula i butki świetne 😀 mogłabyś podać link do tej bluzki?
Robię sobie szorty, poprzecierane z ćwiekami. Narazie wyglądają tak:

ćwieki są srebrne

chciałam jeszcze zrobić taką kieszonkę z tyłu (po przekątnej do tej z ćwiekami), ale nie wiem czy nie będzie już za dużo
[img]http://data.whicdn.com/images/10630845/tumblr_lmjct9IACd1qcpm68o1_500_large.jpg?1307647847[/img]

no i prawdopodobnie będę je wybielała, tylko jeszcze muszę poczytać jak  😉
Pursat   Абсолют чистой крови
28 czerwca 2011 19:54
LOVELY, dziekuję. :kwiatek:
[[a]]http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/pl/en/zara-S2011-s/101668/478018/T-SHIRT%2BWITH%2BZIP[[a]]

korsik, świetne, kocham ćwieki. 😍
jett   success is the best revenge
28 czerwca 2011 19:54
korsik, też chciałam zrobić sobie takie, ale... jak to się robi?  😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
28 czerwca 2011 20:04
korsik, jeju, jakie faaajne!  😍
ale nie rób już z tyłu, bo faktycznie będzie za dużo...
dzięki  :kwiatek:
może poprostu z tyłu 'zaznaczę' kieszonkę jednym rządkiem ćwkieków

jett, ale jak co się robi? Toż to proste jest jak drut  😁 Bierzesz nożyczki w dłoń, obcinasz nogawki na daną dlugość, potem podwijasz 2 razy i dokładnie zaprasowywujesz (możesz też przyszyć na szwach). Przetarcia ja robiłam tak, że nożyczkami przecinałam prostą linię (musisz zobaczyć na lewej stronie spodni, żeby przecięcie było równoległe do poziomych białych nitek) i nitki wyciągałam agrafką, pozostałe pionwe nitki ucinałam. No i na koniec zostały ćwieki- kupiłam na allegro paski z ćwiekami za całe 3,99 (szkoda że wysyłka za 4 paski wyniosła 18.99) wyciągnęłam ćwieki i wpięłam w moje szorty. Ot cała filozofia  😉
jett   success is the best revenge
28 czerwca 2011 20:31
korsik, nie sprecyzowałam. chodziło mi właśnie o te ćwieki ;p
jakiś czas temu ze starych ciemnych jeansów zrobiłam sobie takie:

Dziewczyny ćwieki można kupić na sztuki na allegro - nie musicie kupować pasków  😎
wiem, ale wychodzi drożej  😉

tzn. ja akurat takich na allegro nie znalazłam, ale znalazłam w innym sklepie ok 7zł za 25sztuk a tak za 4zł mam prawie 150szt.

jeszcze robiałam taką spódniczkę, chciałam więcej ćwieków, ale wtedy nie miałam, może jeszcze dodam
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
28 czerwca 2011 23:52
Były kiedyś w Zarze (i chyba H&M) luźne koszulki w pomarańczowo-różowe pasy. Wiecie, czy można je jeszcze gdzieś dostać?
Facella   Dawna re-volto wróć!
29 czerwca 2011 15:54
H&M ogłosił ofertę wyprzedażową:
http://www.facebook.com/event.php?eid=178397495553131
😅 😅 😅
Ada   harder. better. faster. stronger.
29 czerwca 2011 16:13
korsik, szorty wyglądają świetnie  😀 też chce takie  😁

Facella, ooo  😀 ale dlaczego tylko na przecenione rzeczy  🙁
Facella   Dawna re-volto wróć!
29 czerwca 2011 16:27
Ada, to pytanie to już nie do mnie. pewnie ostatki im zostały i się pozbywają  🙄
swoją drogą, ciekawe, jak by to było, gdyby ktoś wziął trzy rzeczy z przeceny, ale w tych samych cenach  😁
Ada   harder. better. faster. stronger.
29 czerwca 2011 16:34
Facella, no właśnie, bo jak ostatnio byłam to było bardzo dużo rzeczy przecenionych ale w sumie nic ciekawego jak dla mnie. Ale mam jeszcze 2 H&M u mnie, więc może w innych coś się ostało 😉

Gdyby były w tych samych cenach to po prostu jedna rzeczy jest gratis.
Pursat   Абсолют чистой крови
29 czerwca 2011 16:34
To wtedy obojętnie która jest za darmo. 😉 Mnie w H&M przerasta ilość tego wszystkiego, nie umiem szukać, gdy widzę taki ogrom ciuchów.
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
29 czerwca 2011 17:46
bransoletka dotarła  😍



Facella   Dawna re-volto wróć!
29 czerwca 2011 17:48
Pursat, moja koleżanka ma nosa do grzebania w ciuchach, chyba się z nią wybiorę <-: a ogrom ciuchów mnie przerasta, po godzinie bezowocnych poszukiwań w jednym sklepie mam serdecznie dość i zepsuty humor na resztę dnia. brak mi cierpliwości  🙄

niestety wiocha moja jest niewielka, galeria handlowa jest jedna. brakuje w tym mieście takich sklepów jak Bershka, gdzie są genialne jeansy. swego czasu zamknęli Trolla, gdzie były najlepsze ubrania  😕
w ogóle, co się z tym Trollem porobiło? to już dawno, on się z czymś połączył, ale z czym? i założę się, że cokolwiek by to nie było, u nas tego nie ma  👿
Pursat   Абсолют чистой крови
29 czerwca 2011 18:02
U nas, w Galerii Krakowskiej H&M jest olbrzymi (przynajmniej dla mnie). Jak tylko tam wchodzę, to czuję się przytłoczona. Byłam ostatnio, przejrzałam ze 3 stojaki ze szmatami i wyszłam. Najczęściej obczajam wcześniej na stronach jakie są rzeczy i idę z konkretnym pomysłem. Nie znoszę włóczenia się bez celu, wykańcza mnie to. Między innymi przez to, ograniczyłam się obecnie do 3 sklepów + allegro. Jedynym sklepem, gdzie mogę siedzieć długo jest Zara, chociaż tam też jest sporo szmatek, ale przynajmniej są logicznie rozlokowane po całym sklepie. 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
29 czerwca 2011 18:09
Pursat, ja tak właśnie robię - sprawdzam w necie najpierw. ale czasami nie wszystko jest na stronie. i nie wszystko jest w sklepie  🙄 mam upatrzony luźny dżinsy rurki, które mi się baardzo podobają. szukam sobie zwykle takich rzeczy, które by mi do większości pasowały (-;
Pursat   Абсолют чистой крови
29 czerwca 2011 19:16
ale czasami nie wszystko jest na stronie. i nie wszystko jest w sklepie  🙄

A no niestety. 😎 Dlatego czasem trzeba się poświecić. 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
29 czerwca 2011 19:17
znalazłam też parę jeansów w orsay'u i teraz kminię, czy jest u nas orsay  😂
na JUŻ potrzebuję nowych jeansów, bo te, które mam, już mi się znudziły  🙄
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
29 czerwca 2011 21:03
Pursat, świetny zestaw  🍴

Udało mi się zdobyć czarne bolerko, więc wstawiam foto całego zestawu, o którym pisałam wcześniej.
P.S. Nie patrzeć na moją minę na pierwszym  😡
Oczywiście pazurki będą w pasującym zielonym kolorze 🙂
Co sądzicie?





Horciakowa - bradzo ladnie, do tego az sie prosi o butelkowe szpile (z odkrytymi palcami na przyklad) pod kolor paznoki 🙂

Facella- super sweter, niestety w H&M w UK go nie ma na stronie 🙁 Z ktorej to kolekcji?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się