Luksusowe stajenki :):)

Hello!!! Jezeli ktosz was ma linki do ciekawych ekskluzywnych stajni w Polsce albo na Świecie,to bardzo bym prosiła zeby tu wkleił linki albo fotki🙂😉)A może ktos z was trzyma konia w takiej stajni ?:P jestem bardzo ciekawa jak wyglądaja  takie miejsca,nie żebym szukała pensjonatu ale po prostu żeby ucieszyc oko 🙂😉)Pozdrawiam wszystkich🙂
PS ja niestey narazie nie mam co wkleić🙁
Hello! You're so sweet.
kolejny słitaśny temacik o niczym?
a ja kojarze, ze byl kiedys juz chyba taki temat i bynajmniej nie zostal on wysmiany 😎
choc fakt, ze forma pierwszego postu zapewne byla nieco mniej slodka  😁
Averis   Czarny charakter
21 lutego 2010 11:16
Ja myślę, że temat głupi nie jest- ot, możliwość nacieszenia oczu ładnymi widokami. A że forma nie ta? 
Bo to kwestia jest przedstawienia sprawy/problemu...
Naprawdę można było lepiej trochę ująć temat w pierwszym poście. Do tego jak kasska wspomniała był już gdzieś chyba taki wątek.
Averis   Czarny charakter
21 lutego 2010 11:20
Że były- nie wiem. Po prostu skomentowałam sam pomysł na temat 😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
21 lutego 2010 12:32
A ja myślę, ze chodzi tutaj o zdjęcia 'luksusowych' stajni do wirtualnych stajenek 😀iabeł:
Kurcze odezwać się po chamsku żle,odezwać się miło też żle.ehh szkoda słów...Pytam o fajne stajnie które istnieją w naszym kraju a nie o zdjecia do wirtualnych stajenek...prosze.... nie mam 13 lat...
To nie dało się jakoś normalniej napisać pierwszego postu? Toż teraz normalnie napisałaś...
Nie dziw się teraz, ze Twój pomysł został tak a nie inaczej odebrany.  😉
Hold my Hand!   Who's Bad ? Yes You! ;P
22 lutego 2010 14:07
MilliV-ja sądze że to jest fajny temamt a ci co się tak czepiają to myślą że wiedzą wszystko 😉Pozdrawiam!
Hold my Hend / a może Hand?  😵/
-co to za stajnia? W Polsce? Fajnie wygląda podłoga.
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
22 lutego 2010 14:11
Tania, to KJK Bolix w Żywcu http://www.romico.pl/
Tania, to KJK Bolix w Żywcu http://www.romico.pl/

Racja.Nie byłam tam osobiście,ale fotki widziałam.
Hold my Hand!   Who's Bad ? Yes You! ;P
22 lutego 2010 14:18
aniapa-tak masz rację byłaś tam ? ;p
trzynastka   In love with the ordinary
22 lutego 2010 14:20
Ja byłam ale jedynie przez płot pozaglądałam.
Jakoś z chłopem nie mieliśmy odwagi zadzwonić do furtki by powiedzieć "my tylko pooglądać"  😉
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
22 lutego 2010 14:26
byłam nie jeden raz  😉
Hold my Hand!   Who's Bad ? Yes You! ;P
22 lutego 2010 14:30
i jak wrażenia takie jak na zdjęciach ? :]
trzynastka   In love with the ordinary
22 lutego 2010 14:33
Edytuj posty.

Jak wrażenia? mogłabym zamieszkać na środku ujeżdżalni  😍
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
22 lutego 2010 14:37
o wiele lepsze niż na zdjęciach - zdjęcia nie oddadzą tych widoków z góry, umiejscowienia ośrodka i ogólnie jego bajeczności  😉 ale podłoże im nie wyszło, a szkoda.... lubi robić się kopne  😤
trzynastka   In love with the ordinary
22 lutego 2010 14:38
AniuPa rozwiąż zagadkę mojego lata i powiedz jak tam się mijają koniowozy po drodze ?
Czy zimą da się tam dojechać?
Hold my Hand!   Who's Bad ? Yes You! ;P
22 lutego 2010 14:49
i tu jeszcze kawałek tej stajni i Hala ;p
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
22 lutego 2010 15:09
Jak mijają się koniowozy - pojęcia nie mam - na zawodach byłam 3 razy - raz startując, 2 razy jako widz, a poza tym kilka razy towarzysko - i na sytuację wymijania koniowozów niue trafiłam  😉 W tej chwili stacjonuje tam Ala Grygier - całą zimę dojeżdżała bez problemu, więc raczej się da  😉 Wieczorem poszukam zdjęcia z widokiem z góry - gdzieś miałam takie zrobione  😉
a mi się tu podoba 🙂


Hold my Hand!   Who's Bad ? Yes You! ;P
22 lutego 2010 15:49
o absolut świetna stajnia ;]
aniapa
Jeszcze do poprzedniego watku,o Romico.O ktorym podlozu mowa? bo kazde sie rozni,a sa 4  😉 Owszem,na rozprezalni otwartej robi sie grzaska,ale to dlatego ze po prostu jest uzywana tylko jak sa zawody.Duzy parcour ok,hala tez ok chociaz co jakis czas trzeba dosypywac,rozprezalnia na hali-kiepsko ale jest nieuzywana.Co do koniowozow- w zimie ciezko,lod na drodze,ale zawsze jest mozliwosc podholowalania traktorem.Co do "normalnych" aut,co tylko przy sniezycach problem,tak jest ok. Przyczepy tez daja rade.
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
22 lutego 2010 17:51
salto piccolo oczywiście miałam na myśli otwartą rozprężalnię. Ale na parkurze w trakcie zawodów jednym razem też nie było najlepiej - ale może faktycznie to pojedyncza sytuacja, ty na pewno jesteś bardziej w temacie  😉
Tak,byl pewien moment,kiedy na parcourze bylo za duzo piasku,ale zostal przelozony do karuzeli.Natomiast na rozprezalni niestety zawsze jest grzasko.No ale coz,to w sumie nie dziwne,skoro prawie sie jej nieuzywa 😉
TeQuila ^^   To tylko ja... xD
22 lutego 2010 20:49
Ja ledwo 500zł/mies. a co mówić 1000zł czy 2000zł... 😵
znalazłam kilka Zdjęć ;p
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się