kącik skoków

Ktoś   Dum pugnas, victor es...
05 stycznia 2012 20:13
smerfi, możemy przyjechać do Ciebie na ferie?  👀

napisz,jak pracujecie...z wielką przyjemnością poczytam i myślę,że nie tylko ja  :kwiatek:
Ktos wpadajcie😀😀
Mialam prawie roczna przerwe od forum a Ty chcesz mnie wciagnac tu znowu 😀😀😀
"Jak pracujecie" - wlasciwie to obecnie sama pracuje z tymi konmi - czasem syn wlasciciela wsiadzie - czasami ale malo kiedy i sam wlasciciel  - po operacji facet i dlugo do siebie dochodzi 😀 Ale krotko mowiac - po nich musze niestety wiecej naprawiac :/:/ Dobrze, ze malo co jezdza.....
Ponia   Szefowa forever.
05 stycznia 2012 20:29
smerfi, i bardzo dobrze ,że Ktośka znów cię tu próbuje wciągnąć ;D

Ktoś, jadę z Tobą 😉


ps. smerfi, jeśli moje plany wypalą w wakacje będę Cię nawiedzać 😀
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
05 stycznia 2012 20:31
no widać,że Cię dawno nie było ,bo i miejsce przy awatarze nieaktualne i podpis....

będziesz startować na gościnnej licencji czy na "ich" licencjach?

edit: no ta,kolejne beztalencie się odezwało... nie no to forum na psy spada  😂
No Belgia to  jest wlasnie to:"troche dalej" 😁 😁

Avatar zostawiam bo to moja wielka milosc byla/jest - jak wygramw totka to go odkupie i postawie na lace😀😀

Ponia dawaj i Ty 😀😀 od 3 dni na foum i juz 4 osoby chetne na kawe i male conieco😀😀😀 Dobrze ze dom duzy i 2 sypialnie puste stoja 😁 😁
Aaaaa i od 2 tyg mam rudzielca w pracy - dzis nawet mu fote telefone robilam da Strzygi i Poni na pokazanie - tylko zgrac musze jakos😀


Ktoś   Dum pugnas, victor es...
05 stycznia 2012 20:38
smerfi, wrzuć z telefonu na fb,a stamtąd łatwiej linkować 😉


nie chce zapeszyć,ale mam jutro mieć kamerzystkę na treningu 🤣
tylko baterie naladuj, bo potem znowu bedzie, ze chcialam, ale bateria padla...no, migiem!
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
05 stycznia 2012 20:43
ej,to nie mi padły... to smerfi :P

a kamera też będzie cudza 😉
jak tez, a co jeszcze cudze, nie mow, ze trener 😁
Gwoli scislosci - kamera byla wlasciciela nie moja - ja sie jeszcze nie dorobilam takiego sprzetu

Sorki za  🚫
Bischa   TAFC Polska :)
05 stycznia 2012 20:46
Nie ma, że na fb, tutaj wrzucać, bo potem link i dupa jak ktoś nie ma fb (jak ja!) 🤬
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
05 stycznia 2012 20:47
ciekawska, trener własny,koń własny,nuuuda 😉

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
05 stycznia 2012 20:48
Ruuuude? No to musi czekać do mojego przyjazdu!
A jakieś odmiany ma?

No, ale osiołki? No proszę :P
Prosze Panstwa, oto ..... Toscan de... costam - czekajacy dzis az go w koncu na lonze wezme, znudzony misiek..... - sorki ale moj tel jest juz bardzo stary stad tez jakosc byle jaka😀


Strzyga kolorowy jest troche- tyly ma biale i lepek tez troche jak widac😀😀 W ogole misiek jest straszny 🙂

Musze sie zebrac zeby je obfocic jakos luzem w hali albo co - bo nie ma raczej szans zeby mi ktos fotke na koniu zrobil 😵
Choc jak dobrze pomysle to gdzies sie placza moje foty na dzikim ogierze....
Chcecie ogiera zobaczyc??? Chcemy !!!!
no to oto go wam pokaze- ale to nie ja na nim  🏇 🏇 🏇
Tu jak byl piekny i mlody podczas uznawania w Szwecji


A tu juz pozniej jak byl piekny i ciut starszy - w jakims konkursie Derby w zimnym kraju


I juz mnie nie ma😀😀

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
05 stycznia 2012 21:19
Ojej, ojej, już wiem, co chcę na urodziny! 😀 Megaśny jest. A skacze?
Skacze skacze- raz w lecie na nim poskakalam bo kazali to tak do 130 w porywach latal - niby jest decyzja ze mam na nim startowac ale zobaczymy co wyniknie- mam nadzieje ze sie uda to z jeszcze jednym bym miala 3 na starty teraz. Ale wlasciciel zmienia czasem zdanie jak rekawiczki wiec niczego nie jestem pewna dopoki nie zobacze....
Wychodzi na to, ze musze oproznic karte pamieci w swoim sprzecie i obfocic zwierzaki 😀😀
Ponia   Szefowa forever.
05 stycznia 2012 21:47
Cicho tam siedź Zakało :P  zresztą od sierpnia nikt nie musiał  oglądać moich koszmarnych przejazdów, więc nie narzekaj  😁

a propo Rudych, będąc  teraz w Holandii znalazłam idealną dziewczynę dla Złocisza 😉

byłam na zawodach regionalnych  --> w 140 było ok 55 koni... a koniowozy takie o... 😲 i tak sobie stałam na rozprężalni oglądałam Eric'a van de Vleuten'a i jego syna Maikel'a, był i Henk van de Pol. Faaajnie było, nawet poskakałam pomimo zakazu wsiadania :P


Smerfi, ale śliczności  😀 ps. co to za ogłowie?
Ponia - Holandia fajna jesli o zawody chodzi 😀😀 To mi sie tam zawsze podobalo - ilosc koni porazajaca - i nazwiska tez 😀
Pamietam jak jezdzilismy raz na jakis czas na treningi wtorkowe do zawsze spotykalismy Erica, czasem Maikela, kilka razy Petera Wylda.
Wielu zawodnikow na te treningi przyjezdzalo wyprobowywac konie - bylo czasem na co popatrzec...

Rudy to - jak sie okazalo - wnuk samego Clintona  👀 😜

A oglowie marki nie wiem jakiej bo nie pamietam - ale wiem, ze robi je szef w jakiejs swojej firmie 😀😀 Ostatnio zaczeli nawet szyc derki na wzor Horseware - wlasnie testuje komplety po 3 derki na kilku koniach. Oprocz oglowi ma wytoki i popregi- oglowia z roznymi nachrapnikami - nie ma to jak samowystarczalnosc😀😀 A to nalezy do moich ulubionych i wlasciwie jest to oglowie osiolkowatej 😀
Ponia   Szefowa forever.
06 stycznia 2012 19:05
smerfi,  dokładnie, ja byłam w szoku.


mój koń oszalał! od mniej więcej 2 tygodni - codziennie (!) wyskakuje z padoku i sobie radośnie galopem przybiega pod dom  🤔wirek:
skoro nie chcesz go trenowac, to sam sie trenuje 😉
Ktosia gdzie filmiki 👀
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
06 stycznia 2012 19:16
są,są...w montażu 😁

a na poważnie,był trening,był kamerzysta,na dniach koleżanka wrzuci mi na youtuba,to się odsłonię... ale chyba fonię wyłączę 😁 po co macie słuchać,jak się wrotki do mnie na treningu odzywa 😉
Ponia tam to normalka - auta jezdzcy konie 🙂

Ktos ja chciec uslyszec Wrotka😀😀😀 Bo sobie stad pojde w sina dal 😀
Jestem pozytywnie zaskoczona!
Moje konie leniły się od 19 grudnia (karuzela,spacerki) a dziś poszły pierwszy raz pod siodło i... zamiast spodziewanego szaleństwa, brykania, świec itp. było świetnie!
Obydwa wypoczęte i chętne do pracy.
Zaczynamy skakać pod koniec przyszłego tygodnia. Podobno team wybiera się do Robsonów 20-21.01 ale kurczę.. mam sesję właśnie wtedy. Generalnie jeden z trudniejszych egzaminów 22 a tu zawody. Jeszcze się zastanowię, może się uda pojechać  😁
salto piccolo jechać!
jak to mówią... życie jest jedno a terminy dwa  🏇
Ktoś zostaw głos, zostaw  😁
christine   zawodnikowanie reaktywacja. on the go.
06 stycznia 2012 20:32
a ja moimi w końcu poskakałam po przerwie 😍 były tak zgłodniałe, że to aż niemożliwe. oczywiście stary dziad odrobiny fochów sobie nie odpuścił no ale przecież bez tego byłoby przecież nudno 😁

salto e tam ja dokładnie tego samego dnia mam super ważny egzamin i robsonów pewnie odpuszcze (chociaż kto wie 😁 ) zawsze możemy odbić sobie w gajewnikach ! a tam przecież zawsze miła impreza no i bliże z warszawy.
jak tam, skaczecie? 😉
Ktosia, Twoje filmy juz chyba tak zmontowane, ze az sie boje 😁
jak tam, skaczecie? 😉


My prawdopodobnie jutro znow na trening do innej hali..... Od ostatniej srody nie skakalam mlodej  - wiec zobaczymy co jutro bedzie - jesli cos wyjdzie z wyjazdu  👀
Oprocz osiolka mam wziac jeszcze ogiera - w zyciu na nim parkuru nie skakalam  - w ogole chyba raz cos wyzszego na nim skoczylam do tej pory - bo to kon syna wlasciciela tak wlasciwie - ale stwierdzono, ze trzeba  bo skorygowac po mlodziezy....  😵
to ja bede jak ta zdarta plyta...uprzejmie sie prosi o naladowanie baterii w kamerze 😉 bo tak obiecujecie, obiecujecie i z filmow wychodzi tyle co nic 😉
Przypomne i mam nadzieje, ze tym razem sie cos uda 😵

Ja to w ogole biedn jesli chodzi o zdjecia i filmiki jestem..... Nigdy nie ma nikogo kto by mogl cos porobic.....
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się