Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

drabcio,  to jak świetlówki "osram" 😉 
I baton 'DUPLO' 😀
I pojemniki "curver"
kiara   Wczoraj to historia, jutro to tajemnica...
31 października 2014 11:11
i szminki PUPA  😀
i zakłady pogrzebowe o nazwie "Game Over" i "Happy End"
Tak mi się skojarzyło... Jak mój ojciec był mały, to w jego rodzinnym miasteczku funkcjonował zakład blacharski o nazwie... "Cisza".  😁
[quote author=horse_art link=topic=190.msg2212962#msg2212962 date=1414748934]
drabcio,  to jak świetlówki "osram" 😉 

[/quote]

A rowery firmy "sram"
I kurtki Posikam 🙂
[quote author=Liściu link=topic=190.msg2213023#msg2213023 date=1414753602]
I pojemniki "curver"
[/quote]
Zapytałam przedstawicielki jak to się czyta i czy mnie oczy nie mylą...
No, niestety nie.

Poprostu w zagranicznych firmach siedzą Polacy i sobie jaja robią  😁
Yebane firma z Hiszpani

Cipex-gum - akcesoria samochodowe

Najbardziej rozbawiły mnie zakłady mięsne "Żywiec" Wojciech Dobija 😁
autentyk - nazwa firmy to nazwisko gościa http://kurwaeye.com/
Kiedyś w "Rozmowach w Toku" byli ludzie z dziwnymi naziwskami, Ci*a np była 😁 Kiedyś lata temu w KT widziałam ogłoszenia gościa sprzedającego konie, nazywał się Grzegorz Oszust 😁 Byli też Nieruchalscy.
drabcio, aż z ciekawości weszłam na tą stronę i trzeba przyznać, że śmiesznie wygląda zakładka 'about Dr. Kurwa' 😀
emptyline   Big Milk Straciatella
31 października 2014 16:10
Bischa, ja miałam w szkole kiedyś Procipkę i Peniska. 🙂
Kiedyś stałem w kolejce w banku i z nudów, przez szybę czytałem papiery leżące u Pani w okienku. Jednym ze świstków był wykaz notorycznych dłużników i tam był gość który nazywał się Grzegorz Oszust. Ciekawe, czy to ten sam co Bsichy  😉  Mama mojej znajomej jest położną i odbierała dziecko pani, która z domu nazywała się CHUJKO a po mężu OKIENKO i uwaga!!!! Zostawiła sobie oba i teraz nazywa się CHUJKO-OKIENKO  😀  Nie wiem czy wiecie, że Mitsubishi PAJERO w krajach latynowskich nazywa się MONTERO, bo po hiszpańsku PAJERO oznacza (chyba) onanistę.  🙂
misiek, to prawda. Wlasnie mialam onaniste wpisac tu :P
Misiek69, kto wie 😉 tego pana chyba grono koniarzy od "grubasów" zapewne kojarzy...
No to ja bym mu chyba kasy nie pożyczył  😀
Misiek padłam z tego Chujko-Okienko  :wysmiewacz22: Czego to ludzie nie wymyślą 🤣
drabcio, aż z ciekawości weszłam na tą stronę i trzeba przyznać, że śmiesznie wygląda zakładka 'about Dr. Kurwa' 😀


lepiej brzmi wymówione jego imię + nazwisko. Cytując I'm Kurwa, Bud Kurwa 😉

Edit: i dla mnie jako ślązaczki nazwa czapraka FP 'RUBY' jest bezcenna 😉
To u mnie w mieście jest jakiś monopolowy o nazwie "No to gitara!" 🤣 Albo szmateks "tani Armani". A w szkole miałam pannę Ruchała.
w mojej rodzimej mieścinie jest monopolowy z wielkim czerwonym szyldem "Alpagi łyk"  a poniżej małymi literkami ".... i dyskusje po świt" 🙂
W radiu (Dwójce) audycje prowadzi Przemek Psikuta... Jak pierwszy raz go usłyszałem to myślałem, że sobie jaja robi 😉
To w Gdańsku jest monopolowy z napisem pod nazwą "Zakupy u nas wejdą Ci w krew" 😀
KUPIIE KONIA DO 170 ZA 500 ZL MLODEGO , KUJAWSKO POMORSKIE

Ogłoszenie Zuzanny Raczyńskiej - na razie na samej górze  🙄
Chyba, że o takiego pluszowego chodzi 😉

https://www.facebook.com/groups/446737228678755/?fref=nf
W Łodzi jest lombard o nazwie "cienki bolek" 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się