Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

desire dzięki  :kwiatek: , bo właśnie mnie to bardzo zdziwiło. Tym bardziej, że nie zgadza się opis z modelem wybitnym na tybince.
A jakie to są 'minimalne umiejętności skakania'?
emptyline   Big Milk Straciatella
30 stycznia 2015 17:21
http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/40943?q=&kategoria=&lokalizacja=&widok=0&strona=6 - "Poszukuję osoby do rozjeżdżania koni" - no od razu widzę kolesia w kombajnie jadącego wprost na stado. 🙂
julka177 może jeszcze ma serwować kanapki i podawać zimne drinki 😂

emptyline ach to rozjeżdżanie... popłakałam się ze śmiechu 😁
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
30 stycznia 2015 18:19
Wreszcie coś dla mnie 😀 Rozjeżdżać mogę od zaraz
babibu pisownia, pisownią, ale czy ten, jakby go nie zwał... 😂, ma jakiekolwiek walory estetyczno- użytkowe?! Jak dla mnie marne 🤔
babibu i posiadać minimalne umiejętności sprzątania swojego boksu, czyszczenia się i siodlania. W razie czego będzie szkolony!  😉
soutache level -100 😉
polecam wizytę na grupie sprzedam konia! na facebooku,sprzedają konia zimnokrwistego z potencjałem do skoków  😁 😁 😁
może ma wyjątkowy potencjał jak na tą rasę? ;p
Na tyle zainteresował mnie ten kuc feliński w typie huculskim 😂, że spojrzałam na stronę podaną w ogłoszeniu, ogierek jest po ojcu hucule, ale co ciekawe ma licencję na krycie i jak pisze poprzedni właściciel znacząco przyczynił się do tworzenia się rasy kucy felińskich w Polsce 🤔 To taka mieszanka może być dopuszczona do krycia, czy te kuce mają u nas w kraju jakąś księgę stadną, jakieś wymagania,które musi osobnik tej rasy spełnić ❓ Czy może po macoszemu wszystko większe od szetlanda a mniejsze od dużego konia może być tak nazwane ❓ ❗
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
31 stycznia 2015 00:18
marlin1990 myślę że tutaj może się wypowiedzieć najprędzej Ascaia ale wydaje mi się że kf to młoda rasa i jako że młoda bywają też jeszcze dopuszczane takie mieszanki, do jej stworzenia nawet szetland się przyczynił.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
31 stycznia 2015 01:02
polecam wizytę na grupie sprzedam konia! na facebooku,sprzedają konia zimnokrwistego z potencjałem do skoków   😁 😁 😁


a co! to nie wiesz że zimnioki to konie wszechstronne? 😉

W Ameryce prócz skoków to i WKKW i beczki chodzą

kros





beczki

ekuss   Töltem przez życie
31 stycznia 2015 05:17
dea   primum non nocere
31 stycznia 2015 05:52
babibu pisownia, pisownią, ale czy ten, jakby go nie zwał... 😂, ma jakiekolwiek walory estetyczno- użytkowe?! Jak dla mnie marne 🤔

Ale pisownia akurat jest zupełnie w porządku, "naczółek" właśnie tak się pisze... " 😂" Koń ma raczej czoło niż czułki 😉
ekuss, to jedne z pierwszych eskadronów 🙂
Nie pamiętam teraz kolekcji, ale dziewczyny tutaj już kiedyś o tym mówiły.
DressageLife, może ma serce do skoków, tylko urodził się w złym ciele, wielkie mi rzeczy 😁
dea w pierwszej chwili myślałam, że mówisz serio z tymi czułkami 😂 zrzućmy to na karb mojej choroby- pewnie mam gorączkę 😜
Na tyle zainteresował mnie ten kuc feliński w typie huculskim 😂, że spojrzałam na stronę podaną w ogłoszeniu, ogierek jest po ojcu hucule, ale co ciekawe ma licencję na krycie i jak pisze poprzedni właściciel znacząco przyczynił się do tworzenia się rasy kucy felińskich w Polsce 🤔 To taka mieszanka może być dopuszczona do krycia, czy te kuce mają u nas w kraju jakąś księgę stadną, jakieś wymagania,które musi osobnik tej rasy spełnić ❓ Czy może po macoszemu wszystko większe od szetlanda a mniejsze od dużego konia może być tak nazwane ❓ ❗


Kucem felińskim będzie nazwane wszystko, co ma minimum jednego przodka kuca felińskiego, natomiast drugim dopuszczalnym rodzicem może być hucuł, konik polski, konie arabski i małopolski oraz kuc walijski. A księgi stadnej jeszcze nie ma.
Dzięki K i T rozjaśniłaś mi troszeczkę sytuację 😉
dea   primum non nocere
31 stycznia 2015 11:33
Bo to było serio. Przynajmniej u moich koni - nie stwierdziłam czułków. Choć wyglądałyby zapewne kosmicznie z takowymi 😉
dea proponuję zielone a'la Shrek 😁 Jakbyś miała ochotę takowe zmajstrować- czekam na foty 😎 Przepraszam za 🚫
dea   primum non nocere
31 stycznia 2015 20:45
Którego jest Dzień Wariata? Dzień Kosmity albo Owada w sumie też może być... tylko wtedy będzie problem, bo będzie im trzeba faktycznie naczułków poszukać. Myślę, że coś się znajdzie. Dobra, kończę głupawkę. Ja tu bez gorączki bredzę 😉
kasiulka  niestety w dzisiejszych czasach to norma,
ale swoją drogą ładny a wyjdzie coś koło 2800-3000 najwięcej 🙂 ciekawe czy ma jakikolwiek papier
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
31 stycznia 2015 22:58
"Koń chodzi zaplatając tylnymi nogami" co to znaczy?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się