Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
29 stycznia 2018 20:06
MNicole, Pasek zajął w Atenach 52 miejsce, a Rajnert 39...

Każdy koń jest inny i każdego można odkarmić. A konie w tej stajni są chude i beznadziejnie jeżdżone. A to, że ich bronisz, to mówi tylko o Tobie.
Konie nie są chude, są zadbane tylko zadbanie wymaga czasu, a ta kobyła jak jest od miesiąca w stajni tej gdzie mój koń stoi to jakim cudem po miesiącu ma się konia dokarmić ? 
A wiecie, ze ja juz z wyedytowanych wypowiedzi MNicole nic nie rozumiem. Ja juz nie wiem kto z kim, na kim, gdzie, kiedy, kto chudy, kto odkarmiony i kto zajebisty a kto nie 😉  🤔wirek: 🥂 😁
A wiecie, ze ja juz z wyedytowanych wypowiedzi MNicole nic nie rozumiem. Ja juz nie wiem kto z kim, na kim, gdzie, kiedy, kto chudy, kto odkarmiony i kto zajebisty a kto nie 😉  🤔wirek: 🥂 😁


no ja zrozumiałam że mamy pokłonić się przed osobą jeżdżącą konie z ogłoszenia bo się nie znamy, przecież jak top zawodnik pozwala skakać i jeździć na czarnej wodzy (np  galopować bez sensu w kółko bez ładu i składu przez dłuższy czas) osobie która średnio ma kontrolę nad swoim ciałem to widocznie tak się powinno robić ! 🥂 na zdrowie
vissenna   Turecki niewolnik
29 stycznia 2018 20:22
Konie nie są chude, są zadbane tylko zadbanie wymaga czasu, a ta kobyła jak jest od miesiąca w stajni tej gdzie mój koń stoi to jakim cudem po miesiącu ma się konia dokarmić ?  


To Ty ani nikt w tej stajni nie wie, że tak chudego konia się nie jeździ w ten sposób? Nie ładuje mu się na grzbiet za dużego siodła i nie skacze nim się takich przeszkód?
Nadal nie robisz dobrej reklamy sobie, i tej stajni.

KaNie MNicole mieszka w UK i jeździ tam młodziaki. A konie z ogłoszeń są ze stajni w Polsce, gdzie trzyma swojego konia. W ogłoszeniach to nie ona siedzi na tych szkapkach.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
29 stycznia 2018 20:23
Chyba jest koniem.

Każdy koń jest inny, ja w dalszym ciągu progresuje robię postępy, ciagle się rozwijam,


Sotniax
Chyba pojade do angli. Albo do tej stajni, do pana trenera. Vissenna Ty nie jedziesz, bo Ty juz GP jezdzisz i Ciebie już sie niczego nie da nauczyć!
Chyba jest koniem.




you made my day :  🏇  😂

KaNie jedź ! przybądź później z mądrościami życiowymi , koniecznie !
Bizon   Lach bez konia- jak ciało bez duszy.
29 stycznia 2018 20:28
Mauluda, a co z koniem ze zdjęcia jest nie tak? :O mój tak wygląda... zawsze uważałam, że ok....
vissenna   Turecki niewolnik
29 stycznia 2018 20:29
Strzyga  przez Ciebie oplułam sobie laptopa kawą!  🤬  🤣

KaNie nieee! Ja też chcę jechać! Ja też chcę zgłębić tajniki prawidłowej jazdy fotelowej i hiperfleksji! Ja wiem, przebywanie ze sławami tego padołu sprawiło, że przez osmozę stałam się jeźdźcem GP, ale dajcie mi szansę nooooo....  😂
Ja chciałam tylko powiedzieć ze ten link do galopowania w kółko to galop kondycyjny i to jest stare nagranie gdzie cały czas ostro nad sobą pracowałam. Bądźmy szczerzy człowiek całe życie się uczy i nie chcące żebyście się poklaniali komukolwiek. Tylko mówię i zaręczam ze konie maja bardzo dobre warunki, są zadbane, konia jak się chce sprzedać to se jednorazowo wsiada nagrywa robi zdjęcia a potem dalej robi swoje trenując. 🙂 konie przychodząc zabiedzone trochę z pastwisk od hodowcy to się nie da tego naprawić z dnia na dzień ludzie. Wiadomo na pastwiskach to nie zawsze są warunki a tymbardziej ze to jest Polska i ciężko ogarnąć stado kilkudziesięciu koni, żeby zawsze miały idealnie trawiaste pastwiska. Jednym koniom to wystarcza a drugim przydałaby się specjalistyczna pasza ale to hodowcy sprawa nie ludzi z mojej stajni. Ja wiem jak konie maja z tej stajni co stoi mój koń 🙂 i polecam z całego serca.
Vissenna
Nie mozesz miec wszystkich chwał na tym forum! Ja marze o zglebianiu tajnikow protezy kontaktu ( juz nigdy czarna nie bedzie dla mnie czarną  😜 )

A ja jadlam kolacje wigilijna z Paulem S. to w sumie nie wiem czy jechać czy nie. Boje sie ze jego olimpijska zajebistość już na mnie splynela i teraz już mnie nic nie uratuje.Myslicie ze moge?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
29 stycznia 2018 20:34
MNicole, człowiek jak jest profesjonalny, to nie robi takich rzeczy.
I nie "galopuje kondycyjnie" konia na zaciągniętej czarnej. Konie się KARMI i dostosowuje się trening do ich możliwości.
vissenna   Turecki niewolnik
29 stycznia 2018 20:43
Ja chciałam tylko powiedzieć ze ten link do galopowania w kółko to galop kondycyjny i to jest stare nagranie gdzie cały czas ostro nad sobą pracowałam. Bądźmy szczerzy człowiek całe życie się uczy i nie chcące żebyście się poklaniali komukolwiek.

Na galopy kondycyjne zakładanie czarnej i skoki?

Tylko mówię i zaręczam ze konie maja bardzo dobre warunki, są zadbane, konia jak się chce sprzedać to se jednorazowo wsiada nagrywa robi zdjęcia a potem dalej robi swoje trenując. 🙂
Nie, wołając za konia cenę w pięciocyfrowej walucie konia należy przygotować. Inaczej to jest antyreklama. Jednorazowe wsiadanie w niedopasowanym sprzęcie nie jest żadnym usprawiedliwieniem, tylko pokazaniem nieprofesjonalizmu. Szczególnie z takim jeźdźcem. Bo to już pokazuje jak źle koń jest "trenowany".


konie przychodząc zabiedzone trochę z pastwisk od hodowcy to się nie da tego naprawić z dnia na dzień ludzie.
No patrz, czyli jednak konie zabiedzone są. Nie da się tego naprawić szybko, to wiem. Ale nie da się też tego naprawić, jak się je jeździ tak, jak to jest pokazane.

Wiadomo na pastwiskach to nie zawsze są warunki a tymbardziej ze to jest Polska i ciężko ogarnąć stado kilkudziesięciu koni, żeby zawsze miały idealnie trawiaste pastwiska.


A no tak, jak to jest Polska to spoko. Niepotrzebne są w tej Polsce tym koniom jakiekolwiek przyzwoite warunki. Super argument. Jak komuś trudno ogarnąć stado koni, to znaczy, że ma ich za dużo i nie powinien się tym zajmować. A zwłaszcza udawać, że wszystko jest ok i oferować te konie jako "sportowe w treningu". Wtedy należy zacząć je skakać w złym sprzęcie i szybko opchnąć. Profesjonalne podejście, nie ma co.

Jednym koniom to wystarcza a drugim przydałaby się specjalistyczna pasza ale to hodowcy sprawa nie ludzi z mojej stajni. Ja wiem jak konie maja z tej stajni co stoi mój koń 🙂 i polecam z całego serca.

No widzę "jak konie mają z tej stajni". Trening w skoku na życiówkę w 3 tygodniu pod siodłem i super sprzęt na plecach. O "pro jeźdźcu" nie wspominając. Z całego serca to ja mogę polecić trochę więcej pokory, treningu i wiedzy.
Że Wam sie chce coś tłumaczyć jeszcze 😉
vissenna   Turecki niewolnik
29 stycznia 2018 20:48
KaNie uważam, że możesz. Nie zapomnij tylko pozdrowić forum na konferencji prasowej w Tokio!

A jeśli ja kiedyś uścisnęłam rękę Galla i jestem na "cześć" z Beerbaumem to co powinnam wybrać? Skoki czy ujeżdżenie na następną olimpiadę?  👀
Że Wam sie chce coś tłumaczyć jeszcze 😉


Człowiek wciąż ma nadzieję...
Kastorkowa   Szałas na hałas
29 stycznia 2018 20:52
Visenna WKKW a co się będziesz  😀 😀
Vissenna
Weź wszystko! Należy Ci sie!
A ja jak pracowalam dla złotej medalistki Europy to moge chociaż Ci poluzakować? Czyścilam jej buty ze swiecily sie jak psu j... . Weź mnie, bedzie fajnie!
vissenna   Turecki niewolnik
29 stycznia 2018 20:57
KaNie ok, to jedziemy!

Tylko wyprawa będzie krótka, bo o ile ujeżdżenie bym przejechała, to na pierwszej przeszkodzie w krosie odjadę karetką w stronę najbliższego szpitala.
Ale za to nie muszę się o konia martwić, bo dzięki stajni o której mówimy kupię sobie dobrze rokującego czempiona!  🏇
Wiecie co nie mam najmniejszej ochoty się kłócić. Każdy ma swoje zdanie, zapewniam ze konie w tej stajni O której mówimy maja super warunki. Miesięczny pobyt w stajni kosztuje 1500 zł co powinno mówić samo przez się.

Zreszta tak to wyglada z ta różnica ze na podłożu ujeżdżalni zewnętrznej jest kwarc.


Edytuj posty.
Vissenna
Spoko, jak se kupisz takiego czempiona, to mozesz sie nie martwić glebą. On sam to przejedzie przecież. Musi odpracować darmozjad te stajnie za półtora klocka 😉

Ale nie zgadzam sie na noszenie na plecach tego pedalskiego plecaczka z bacikami jak coś!
Kastorkowa   Szałas na hałas
29 stycznia 2018 21:04
Nie wiem na co przeznaczane są te pieniądze, ale raczej nie na żywienie koni....
Wiesz ja płacę 500 zł w małej przydomowej stajni bez super trenerów a moje konie wygląda tak
niespełna 7 latek


a tu 22 latek


Ale nie mamy kwarcu to nie wiem czy się liczy
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
29 stycznia 2018 21:09
1500 złotych, a konie i tak chude jak przecinki.
Kastorkowa
Bez kwarcu i z taka biedą za 500zł sie nie liczy nic!
Co tu się właśnie...  🤔wirek: 🤔
Kastorkowa   Szałas na hałas
29 stycznia 2018 21:12
KaNie tak sądziłam, a nawet się bezczelnie raczą błyszczeć w zimie i jabłka mieć. No, ale bez kwarcu się nie liczy.


edit. pomyliłam nicki
Kastorkowa
To ze Vissienna jest kolezanka Berbauma to nie znaczy ze trzeba mnie z Nia mylić 😉
Kastorkowa   Szałas na hałas
29 stycznia 2018 21:15
Przepraszam mój błąd, ale jako jej przyszła luzaczka, prawa ręka, lewa noga, objeżdżacz sportowych maszyn wybacz mi 😉  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
@Kastorkowa, bezczelne są te Twoje konie. Ale kurde śliczne! 😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się