Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

Oby. Choć widzę u mnie we wsi tendencję na krycie w tym roku  😁
Zobaczymy, co z tego wyjdzie 😉
Póki co widzę plagę koni do sportu  😜https://m.olx.pl/oferta/sprzedam-konie-do-sportu-CID103-IDskgjR.html
Hahaha i nie za 20tys 😀
Są różne konkurencje jeździectwa . Jeśli uznać ścieżkę Huculską za sport , no to i mamy sportowe Hucuły. Pamiętam że w Kucach startowało kilka Hucułów a ze 2 to nawet na poważnym poziomie ogólnokrajowym i międzynardowym  i do tego wyszkoliły masę dzisiejszych zawodników z wysokiego spotu . Jeden zwał się Farmer a drugi Konstanty  😁 Więc nie samymi Hanowerami , Holsztynami , KWPN - ami czy DRP świat stoi  😁 😁 😁 W każdej rasie mogą znaleźć  się wybitni sportowcy  😉
Ja rozumiem, że nie każdy super jeździ i cały czas się uczymy... Ale naprawdę nie można chociaż na jedną jazdę do filmiku sprzedażowego wziąć kogoś kto siedzi w miarę poprawnie i w równowadze? Już czasem nie wiem czy to przekonanie o własnej zaje...fajności czy... no nie wiem co.
Przytaczane w tym wątku filmiki pokazują jedno - jest mnóstwo świetnych koni do rekreacji - no święte te zwierzaki są.

http://ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/61059

Swoją drogą takie walenie tyłkiem o tylny łęk musi być bolesne  🙄
SzalonaBibi jakbym chciała w mojej okolicy wziąć kogoś do jazdy, to uwierz mi, nie mam kogo. Pomijając już fakt, że pewnie nikt by mi się nie zgodził na pokazanie twarzy. Ew mogłabym zapłacić za jazdę, ale też wątpię czy dziewczyna by nie chciała na koniu spędzić kilku jazd, zanim dałaby się sfilmować 😉
Czasem to nie jest takie proste 😉 więc trzeba wsiadać samemu 😉
SzalonaBibi jakbym chciała w mojej okolicy wziąć kogoś do jazdy, to uwierz mi, nie mam kogo.


Megane - W Nicku masz napisane Warszawa , a piszesz jakbyś pochodziła z jakiejś dziury gdzie do większego miasta było by 100 km  😲
No bo mam konie z 70-80 od 😉
https://www.olx.pl/oferta/ogier-fryzyjski-CID103-IDsmr7J.html#3b59112256

Nic wybitnego, "norma", że roczniak w siodle... ale fajka w ustach Pana na pierwszym zdjęciu drażni... Przynajmniej mnie.
emptyline   Big Milk Straciatella
25 lutego 2018 12:21
Piaffallo, serio bardziej drażni Cię fajka niż roczniak w siodle? 🤔
Wygląda na to, że ma je założone tylko do zdjęć. Przynajmniej nikt na nim nie siedzi i nie piszą, że chodzi w siodle
Wygląda na to, że ma je założone tylko do zdjęć. Przynajmniej nikt na nim nie siedzi i nie piszą, że chodzi w siodle


Jak by co to przyjął siodło , przyjął  😀  że roczniak ? Szybki deal to dobry deal  😁 Niedługo  będą wstawiać zdjęcia osesków w siodle .  😁

2 miesięczny źrebak  ,, Do sportu ! '' zajeżdżony metodą hipnotyczną , przyjął siodło . Prospekt GP . Cena 100 000 zł do niewielkiej negocjacji  😁
Wiem, że literówka, ale...  🤣

http://ogloszenia.re-volta.pl/terener/o/89927/

Czy to trener wąsko wyspecjalizowany?
Tylko literówka  😀 A Sławek jest bardzo Ok  😉
emptyline roczniak w siodle drażni z automatu (wydawało mi się to dość logiczne...), do tego jeszcze dołożony jest facet totalnie odstraszający z ogłoszenia.

Bardziej mi chodziło o to jak teraz wygląda 80% ogłoszeń 🤔
W czym więcej wchodzę tym coraz bardziej widzę brak przykładania się do nich. Brak opisów wkurza, ale właśnie konie byle jak przygotowane, ludzie byle jak prezentujący się, sprzęt w stanie agonalnym, o dopasowywaniu nie wspominając.
Widocznie traktują portale ogłoszeniowe jako miejsce gdzie można się pochwalić końmi i wcale nie chcą sprzedawać  🤣 Przynajmniej tak to wygląda skoro robią wszystko żeby nie sprzedać koni  😉
Smok, a skąd wiesz, że nie sprzedają? 😉
Sprzedają.
Ale jeśli wystawiasz wieśniackie ogłoszenie to i dostaniesz wieśniacką cenę  🤣 Sprzedać można wszystko tylko za ile  😁
desire   Druhu nieoceniony...
25 lutego 2018 18:32
Ja rozumiem, że nie każdy super jeździ i cały czas się uczymy... Ale naprawdę nie można chociaż na jedną jazdę do filmiku sprzedażowego wziąć kogoś kto siedzi w miarę poprawnie i w równowadze? Już czasem nie wiem czy to przekonanie o własnej zaje...fajności czy... no nie wiem co.
Przytaczane w tym wątku filmiki pokazują jedno - jest mnóstwo świetnych koni do rekreacji - no święte te zwierzaki są.

http://ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/61059

Swoją drogą takie walenie tyłkiem o tylny łęk musi być bolesne  🙄


obejrzyjcie filmik od 0:12  😲
No widzieliśmy i co?
Zgadzamy się
desire   Druhu nieoceniony...
25 lutego 2018 18:53
Megane, nie wiem, mi coś chód tego koniska dziwnie wygląda  👀
A co ci się nie podoba ? Co najwyżej to że koń mocno odbija się od niestabilnej ręki i to jeszcze przez wytok  😁
🤔 ale szkieletor
Na hali kwarcyk, a siana dla koni nie ma
Na hali wygląda fajnie 😉 może mu się status polepszył 🙂
Ceny nie ma ale jest w euro  😉 Chyba że to cena badań rtg, z powodu braku interpunkcji ciężko stwierdzić.
Megane na tej hali to on ma chyba zimową sierść, bo ogólnie podkasany też jest..  🙁
edit. no może nie podkasany, ale dupska to on tam w ogóle nie ma, z szyją to samo..
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
25 lutego 2018 20:44
Ale by mi było wstyd takiego konia publicznie pokazać...
Nieraz są takie egzemplarze koni sportowych że przytyć takiego to makabra , zwłaszcza kiedy pracują codziennie . Możesz mu dawać tonę siana a on będzie coraz chudszy.  😵 Dopóki nie wejdzie na swoje obroty , nie nabierze mięśni i nie nabierze kształtów to wygląda jak kręgosłup na 4 patykach . I siano możesz dowozić TIR-ami a i tak guzik to da.  😁 Co innego w rekreacji jak koń stoi całymi dniami i tylko żre a jeszcze ma tendencję do tycia to faktycznie , działa w drugą stronę i można zastanawiać się co zrobić żeby trochę schudł  😁 Do tego zwierzak zwierzakowi nierówny , każdy ma inną przemianę materii  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się