Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

gdzie dokładnie to Ci nie opisze bo nie znam dobrze okolicy . Mam tam znajomych .


A moje pytanie jest takie -
Kiedy są organizowane odznaki jeździeckie ( interesuje mnie srebro ) w okolicach Krk . np. Bolęcin
Myślę że za jakieś 2tyg - podejżewam że weekend 24 (koniec obozu) albo 30 (przed zawodami), napewno w tym miesiacu.
Myślę że za jakieś 2tyg - podejżewam że weekend 24 (koniec obozu) albo 30 (przed zawodami), napewno w tym miesiacu.
Hej poszukuje kogoś kto przewiezie mi konia (1go) z Bolęcina 16go rano (max 8) do Mysłowic (KJ Arabka) i najlepiej zawiózł spowrotem (tu juz mniejszy problem ale nie ma mnie kto tam zawiesc), znacie kogos? Najlepiej z jak najblizszej okolicy bo jade tam tylko dlatego że jest blisko = tanio 🙂 Prosze o jakiekolwiek info  :kwiatek:


+PILNE
+oczywiscie jak znacie kogokolwiek kto jedzie tam na te ich zawody towarzyskie to prosze dajcie znac!! 🙂
+ do samej przyczepy dostęp mam więc tak naprawde chodzi o kierowce z autem i hakiem

edytuj posty!
Zorilla - dzięki za info 🙂
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
11 lipca 2011 13:45
my w ten weekend korzystaliśmy z usług Dawida Foremniaka (501276262) bierze 1,5 za km,  zawoził 3 nasze konie z Zielonej w Konarach do Raciechowic i 3 konie od nas w sb do Swoszowic. Mogę polecić, możesz spróbować się z nim dogadać. Może bez przyczepy coś się taniej uda dogadać. Na pewno warto zadzwonić, bo chłopak jest bardzo rzeczowy i dobrze prowadzi.
Mogę potwierdzić, że Dawid ma bardzo duże doświadczenie w przewożeniu koni.
Ja też potwierdzam i polecam, na trasie Kraków - Sielec spisał się bardzo, bardzo dobrze.
Pan Andrzej Hawro jeżdżę z nim na zawody po mieście bierze 150 zł, do Rybnika wziął coś około 250 zł 🙂
Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
15 lipca 2011 11:20
Też polecam Dawida, bardzo porządna przyczepa, ma ochraniacze transportowe, wszystko super. Ceny normalne🙂
Duunia, jak przymiarki do siodła Bogdanowego?
Ja też Dawida polecam 🙂 wiozłam dzisiaj konia i na prawdę wszystko było ok 🙂
Dziękuje serdecznie ale zawody były już dziś więc nie musicie dalej polecac 😀
Aczkolwiek przyda sie taka wiedza na przyszłosc.
horka   black horse <3
18 lipca 2011 10:02
A ile bierze Dawid?
Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
18 lipca 2011 10:29
horka,
chyba 1,5zł/km  ale nie mniej niż 200 zł
Może mi ktoś polecić stajnię w okolicy nowej huty gdzie konie wypuszczane są na pastwiska i mogłabym zostawić paszę w stajni a ktoś by to mojemu koniowi dał i ew. z trenerem ?
Najlepiej z dobrym dojazdem MPK  😉 Bo w węgrzcach u p.Marka już nie przyjmują bo likwidują  🙄
Pacia Faruk w Niegardowie?
Po północnej stronie Krakowa to jeszcze Szarzy, Stary Młyn...
A trochę dalej Santos w Zabierzowie.
Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
18 lipca 2011 19:22
Pacia, w Kocmyrzowie są chyba wolne boksy.
Czy ktoś ma w Krk  wolnego konia do jazdy od września ?
Znowu się pytam , gdyż nic nie znalazłam ,
Raczej niedopłatnie , lub za niewielką opłatą ( nie kosmiczną ) , choć w sumie rozważe każdą
Prosze o pomoc 🙂
piszcie na pw
Zamieszczam to tu bo w ogłoszenia nie każdy zagląda a sprawa jest na prawdę ważna !
Każda info się przyda
Dziękuję  :kwiatek:
Pacia,  prywatna stajnia w Mogile, dalej są Niepołomice 🙂 A Santos jest po drugiej stronie Krakowa
Krakowscy re-voltowicze, czy moglibyście  polecić mi jakąś niewielką stajnię w pobliżu Krakowa (do dwudziestu paru kilometrów od miasta), w której mogłabym umieścić półrocznego ogierka? Szukam czegoś kameralnego, stosunkowo niedrogiego (nie chciałabym przekraczać sumy 600 zł miesięcznie), gdzie ów młodzian miałby do dyspozycji padoki i łąki wraz z  towarzyszami do socjalizowania się  - mam nadzieję, że podrzucicie mi jakiś pomysł, bo sama znam w Krakowie tylko duże ośrodki i nic mniejszego nie przychodzi mi do głowy, a chciałabym znaleźć miejsce w którym młody mógłby korzystać z dobrodziejstw swego wieku 🙂

Kastorkowa   Szałas na hałas
20 lipca 2011 19:48
Pastwiska są w Nielepicach http://www.nielepice.com.pl/ młode ogierki też są ale same hucułki
Czy ktos z Was ma konika do wspoldzierzawy w krakowie?  😉 :kwiatek:
Kastorkowa, ewabe - dzięki za adresy, mam teraz od czego zacząć 🙂
Tylko, że w Nielepicach nie ma stajni, nie wiem czy chcesz stawiać konia w chowie całkiem pastwiskowym.
Ktoś wie coś może o stajni Progres w Proszówkach,?
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
22 lipca 2011 19:55
wiemy, bardzo fajna stajnia, właścicielka bardzo dbająca o konie, stajnia rozwijająca się, pastwiska, właścicielka też trenuje ludzi, także można polecać, fajne miejsce
Myślę, że ja troszeczkę mogę wiedzieć. Jednak zależy o co chcesz zapytać.
łania proponuję jednak kontakt telefoniczny z właścicielką lub odwiedziny  :kwiatek:
Planuję w najbliższym czasie pojechać 🙂
żaczkowa   gone with the wind
22 lipca 2011 20:34
łania, tak z ciekawości: wynosisz się z Pegaza? 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się