Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Dava   kiss kiss bang bang
02 września 2014 21:02
Hotel jest, będzie jakoś oddany do spania itd na wiosne (i chyba nie muszę mówić, że najbardziej cieszą się pensjonariusze -> będzie można normalnie spać po imprezach  😁 )
Kostka jest od lonżownika (tego dużego) koło padoków i hotelu aż do wjazdu (tam wcześniej był ubity piasek z kamyczkami czy coś takiego)

a poza tym wszystko po staremu  🤣 :



Widziałam dziś gdzieś na słupie plakat, że w weekend jakaś impreza jeździecka na błoniach ?  👀
Coś jakby wyścigi ( ? ) i coś że będą jakieś oprowadzania dla dzieci.
żaczkowa   gone with the wind
05 września 2014 18:58
UWAGA UWAGA!  🏇 🏇 🏇

We wtorek (2.09) w okolicy zaznaczonej na zdjęciu (ul. Lubostroń, obok KKJK) zgubiono STRZEMIĘ razem z puśliskiem.
Sporo osób tam spaceruje z psami, dlatego baaaardzo ładnie proszę o udostępnianie informacji, jeżeli znacie kogoś mieszkającego w pobliżu 🙂
Sama poszłabym szukać, niestety po tym zdarzeniu wylądowałam z nogą w gipsie 🙁

ew. jeżeli miałby ktoś 1 strzemię HS Sprenger Bow Balance to chętnie odkupię 🙂

edit: oczywiście czeka NAGRODA pieniężna 😉
Kastorkowa   Szałas na hałas
05 września 2014 19:05
Impreza jak rok temu, pokazowe gonitwy a na przejażdżki będą hucuły z Nielepic.
żaczkowa, gdzieś w trawie? na ścieżce? psa nie mam, ale mieszkam całkiem niedaleko, mogę się przejść jakoś jutro 🙂
żaczkowa   gone with the wind
05 września 2014 22:18
kaskal94, trudno określić, koń poszedł hasać, zanim się pozbierałam to stał już w lasku z 1 strzemieniem...
żaczkowa, to widzę, że wypad pełen przygód.. zrastaj się szybko! :kwiatek: jutro się ogarnę i poszukam, a nóż widelec gdzieś się znajdzie 😉
Znacie kogoś kto goli konie w Krakowie? 🙂
Znacie kogoś kto goli konie w Krakowie? 🙂


w ogłoszeniach wisi: http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/20604?q=&kategoria=3&lokalizacja=5&widok=0&strona=
Ktoś może wie w jakich godzinach startują poszczególne konkursy w Swoszowicach?
żaczkowa   gone with the wind
06 września 2014 09:27
Piotrek, na facebooku jest konto Wlks Krakus Sekcja Jeździecka - tam wrzucają różne przydatne rzeczy, godziny też są 😉
Rexiu na pewno goli Strucelka (Nikola W.) i dziunka (Magda P.) - pewnie znasz obydwie :P
żaczkowa, znalazłem dwa konta, nic tam nie ma:
[[a]]https://www.facebook.com/people/Wlks-Krakus-Sekcja-Je%C5%BAdziecka/100004546111545[[a]]
[[a]]https://www.facebook.com/people/Wlks-Krakus-Sekcja-Je%C5%BAdziecka/100005444506239[[a]]
żaczkowa   gone with the wind
06 września 2014 12:33
Piotrek, drugi link, ostatni post
Nic tam nie ma == kompletnie nic. Żadnych postów.
żaczkowa   gone with the wind
06 września 2014 12:56
Dołącz do znajomych 😉
Nie rozumiem dlaczego po prostu nie piszą publicznych postów?
Kami   kasztan z gwiazdką
06 września 2014 14:21
Ja widzę mimo, że nie mam w znajomych  🙂
Ja też widzę.
To może od razu wrzucę  😉

wstępne godziny rozpoczęcia:

+/- 30 MIN

RUNDA BRĄZOWA 9.00
RUNDA SREBRNA 9.50
RUNDA ZŁOTA 11.20
LL 12.50
L 14.00
L LIC. 15.40
P 16.00
N 17.30
C 18.30
żaczkowa, poleciało pw 😉
Jutro też jest?
Nie rozumiem dlaczego po prostu nie piszą publicznych postów?


A ja nie rozumiem czemu w niemal każdym wątku, w którym się odzywasz, jęczysz i marudzisz na wszystko 😵
"Jęczę" tylko na złe rzeczy 😉

Załączam plan na dzisiaj z WLKSu.
Cariotka   płomienna pasja
07 września 2014 19:34
Orzeszkowa cieszy mnie to że nie tylko ja to zauważyłam  😁
OK OK poprawię się 😉

Czy jak zapytam o co chodzi z tym przemówieniem (religijnym?) jednego z zawodników, zaczynającym się od "Bracia i siostry", to będzie marudzenie? 😉
Ten pan to chyba tak ma 😉
Widziałam ( a raczej słuchałam  🤣 )  go parę razy w akcji w Swoszowicach - taki ,,przerywnik muzyczny" na czas przebudowy parkuru  😁

Chyba, że ktoś bardziej wtajemniczony, wie o co chodzi dokładnie  👀
ushia   It's a kind o'magic
07 września 2014 21:45
taki folklor lokalny 🙂 Oleg wyglasza od lat te sama przemowe, nie jest przy tym nachalnie ewangelizujacy, wyglosi i juz 🙂

akcent ma uroczy, ja lubie go sluchac 🙂
A ja to słyszałam tyle razy i nigdy nie udało mi się go zrozumieć na tyle, żeby wyłapać sens...  😡
ushia   It's a kind o'magic
07 września 2014 21:53
chodzi glownie o to ze kosciol prawoslawny odrzuca rzymsko-katolicki dogmat o niepokalanym poczeciu NMP i wniebowzieciu
i ogolnie ze kult maryjny nieslusznie stawia czlowieka - czyli wspomniana NMP na rowni z Bogiem 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się