Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

U nas w Stajni Bodzanów 11 i 12 października odbędą się konsultacje z Darią Kobiernik  🏇

Zapraszamy chętnych, szczegóły w wydarzeniu na FB i w wątku szkolenia i kursy  na re-volcie.

https://www.facebook.com/events/706376689441696/

http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,3866.210.html
Czy możecie polecić jakąś stajnię w odległości do 2h jazdy z Krakowa, gdzie można umówić się na jazdę w teren na kilka godzin, konie są duże, spokojne, właściciele rozsądni, a tereny wspaniałe? 🙂
-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
25 września 2014 08:01
Piotrek, gdzieś koło Tenczynka kiedyś byłam (kurczę nie mogę sobie teraz przypomnieć nazwy) i naprawdę było super.
Nie wiem jak teraz tam jest, bo to było już dobre kilka długich lat temu.
http://www.nawojowagora.pl  moze o tym mowisz?
-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
25 września 2014 09:23
nie nie, to nie to, właśnie nie mogę nigdzie tego znaleźć 🙁
Czy możecie polecić jakąś stajnię w odległości do 2h jazdy z Krakowa, gdzie można umówić się na jazdę w teren na kilka godzin, konie są duże, spokojne, właściciele rozsądni, a tereny wspaniałe? 🙂


Najlepsze tereny koło Czernichowa. Tam jest fajny koń do współdzierżawy, ma na imię Granat. Jak będziesz zainteresowany, to podam Ci namiary na właścicielkę.
Dorcysia, w tym przypadku nie szukam konia do współdzierżawy, chciałem tylko pojeździć w terenie, bo ostatnio byłem w bieszczadach i mi się spodobało 😉
Na Zaczarowanym Wzgórzu też są super tereny, zwłaszcza jak prowadzi je właścicielka (pani Basia). Stary las, piękne widoki - polecam.
vanille, dzięki, wygląda fajnie, na pewno to sprawdzę 🙂

-bibi22-, do 10km od Tenczynka jest [url=http://re-volta.pl/stajnie/szukaj/mapa🙁50.120935807293804,%2019.615445137023926)/odleglosc:10/sort:odleglosc]7 stajni[/url] zaznaczonych, może to któraś z nich?
"Zagroda" nie prowadzi już jazd.Mamy tam same 'swoje" konie.
tereny wspaniałe są koło Skały :-)
Cariotka   płomienna pasja
26 września 2014 07:37
Piotrek Polecam Zaczarowane Wzgórze. Duże i małe konie, sympatyczna atmosfera i kompetentni ludzie🙂 Z Płomieniem teren hubertusowy wspominamy do dziś🙂 a minęły już 3 lata 😁
Dzień dobry,
jeśli ktoś jest zainteresowany konsultacją z Panią Blanką Wysocką w najbliższy czwartek (02.10.14) w Krakowie lub okolicach zapraszam na priv
pawel_asola, na pewno, teren OPN do czegoś zobowiązuje. W tamtych okolicach kojarzę jeszcze piękne tereny koło Paczółtowic.

Cariotka, dzięki 🙂 Szkoda, że złapało mnie przeziębienie, bo bym już wypróbował.
Dzień dobry, szukam w Krakowie stajni z pensjonatem, w której znajdę kogoś kto mógłby mnie i konia poprowadzić w kierunku ujeżdżeniowym. Zależy mi na dobrym dojeździe komunikacją. Moglibyście coś polecić? :kwiatek: (przeszukałam wątek ale nie wiem na ile informacje są aktualne)
Myślę, że Mustang spełni Twoje oczekiwania 😉 dojazd też jest w miarę, 152 tam jeździ co ok. 20min
Takie pytanie- czy warto wybrać się na zawody do Swoszowic? Kompletnie nie znam tego ośrodka. Chodzi mi głównie o podłoże i organizacje.
żaczkowa   gone with the wind
28 września 2014 22:19
Evson, podłoże bardzo dobre, chociaż jak porządnie doleje, to na parkurze woda stoi, ale rozprężalnia bez zarzutu. Organizacja jak na takie ilości koni jest przyzwoita, parkury szybko przestawiają 😉
Takie pytanie- czy warto wybrać się na zawody do Swoszowic? Kompletnie nie znam tego ośrodka. Chodzi mi głównie o podłoże i organizacje.

Myślę że to jedno z lepszych miejsc w Małopolsce jak chodzi o skoki. Parkur dość duży, rozprężalnia niewielka ale porównywalna do innych ośrodków, Ceny przyzwoite a organizacja perfekcyjna
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
29 września 2014 09:45
MiledyNemo, pozwolę sie nie zgodzić z przedmówca, co do Mustanga. Ja bym ci raczej poleciła Facimiech.
MiledyNemo, pozwolę sie nie zgodzić z przedmówca, co do Mustanga. Ja bym ci raczej poleciła Facimiech.


Ja też polecam Facimiech  🙂
Też mogę polecić facimiech. Dojazd nie jest idealny - bardzo rzadko jeździ mpk, częściej busy - ale potem trzeba jeszcze kawałek podejść na piechotę. Mimo to wydaje mi się, że warto - warunki do trenowania super. Poza tym stajnia często organizuje zawody więc jeśli planujesz starty to zaoszczędzisz kasę, czas i nerwy
miladyNemo, Też nie polecam Mustanga - jeżeli zależy Ci także na dobrych warunkach dla konia 😉
Teraz jeszcze przyszły mi do głowy Konary - dość dobre opinie krążą na temat tej stajni. Ja sama nie mam z nią zbyt wielu doświadczeń więc może niech wypowie się ktoś bliżej znający temat 🙂
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
29 września 2014 11:33
Ja uważam, że jeśli chodzi o zawody w Swoszowicach, to pozostawiają one wiele do rzeczenia...
I myślę, że są o wiele lepsze miejsca w Małopolsce jeśli chodzi o skoki, a nie Swoszo...
No ale ile ludzi, tyle opinii 😉
Bardzo dziękuje za odpowiedzi  🙂 mam jeszcze pytanie: jak w tej chwili dojechać Facimiecha? Bo e-podróznik mi żadnych busów nie pokazuje  🤔
Ja uważam, że jeśli chodzi o zawody w Swoszowicach, to pozostawiają one wiele do rzeczenia...
I myślę, że są o wiele lepsze miejsca w Małopolsce jeśli chodzi o skoki, a nie Swoszo...
No ale ile ludzi, tyle opinii 😉


A może napisz dlaczego? I nie pytam o to dlatego że tam jeżdżę tylko warto by uzasadnić chociażby w kierunku jakiś zmian...
miladyNemo, ja zawsze jeździłam busem globus/gołba (generalnie wszystko co jedzie na Brzeźnicę). Wsiadałam koło Galerii Krakowskiej (ogrodowa). Tymi busami dojedziesz do Wielkich Dróg, potem marsz około 15-20minut. Jest jeszcze jeden bus, jadący bodajże do Spytkowic i on dojeżdża trochę bliżej (10minut marszu do stajni) ale nie mam pojęcia skąd odjeżdża - kilka razy udało mi się nim wrócić do Krakowa ale nigdy nie jechałam nim w kierunku stajni. Poza tym dojedziesz też mpk (223) ale autobus jeździ bardzo rzadko.
Tu masz link http://www.brzeznica.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=120&Itemid=94 , większość jest chyba aktualna.
A czy busy do Facimiecha omijają ten komunikacyjny koszmarek jakim jest Skawina? Przynajmniej w godzinach szczytu
-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
29 września 2014 13:39
Raczej nie, dla nich to dobry punkt zarobkowy.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się