Weterynarze- opinie o wetach, do kogo w potrzebie

anil22, Golonka/Henklewski. Ostatnio obydwaj regularnie konsultują mi TUVy. Wnioski zawsze takie same 🙂
Anill22
Z tym czasem bywa ciezko u Niego, ale warto poczekac kilka dni moim zdaniem. Poza tym to bardzo fajny człowiek jest  🥂 😅
anil22, Polecam Klaudie Skrzyniarz
Jak ładnie lista po przerwie ożyła 😉
Jadę z Anna Biazik, jak coś wyjdzie bedzie dr.Henklewski. 😎
Anil22
Ania i Radomir to chyba nierozlaczny duet, wiec pewnie bedzie konsultowala jak cos faktycznie wylezie 🙂 Trzymam kciuki zeby wszystko bylo ok. Daj znac koniecznie 🙂
Dam znać, pracuje w niemieckiej logistyce hah przydało się w kupnie konia. Załatwiam weta, właścicieli, umowy , transport, pensjonat w niemczech, włścicieli stajni.
Uff jest ciekawie. I mam  na wszystko tylko ten tydzień.
KaNie Panią Anie mam na środe, Pana Henklewskiego niedziela. Mam nadzieje, że nie będzie potrzeby. Ale jak bedzie to czekam po prostu do niedzieli.
Trzymam kciuki w takim razie i mam nadzieje ze w koncu Ci sie uda cos kupic 🙂
Chyba Was zaskoczę  😁
anil22, kciuki są!
SIWA FOLBLUTKA   i jej miedziana arabka
12 lutego 2017 14:46
Kogo możecie polecić, kto zajmuje się i masażem/fizjoterapią i jest jednocześnie weterynarzem? Chciałam, żeby ktoś pomógł nam kompleksowo.
Polecono mi panią Magdalenę Żółkiewicz i Olgę Kuleszę. Jakieś opinie? A może ktoś inny jest godny polecenia?

Okolice Warszawy, Otwocka.
Ania Jasińska
SIWA FOLBLUTKA   i jej miedziana arabka
12 lutego 2017 15:23
Dziękuję, już szukam informacji. Uważasz, że lepiej zaprosić do konia panią Jasińską niż te, które wymieniłam wcześniej? Dodam, że oprócz umiejętności i wiedzy dochodzi jeszcze czynnik pieniężny, który u różnych weterynarzy jest różnie liczony a zapowiada się na długą współpracę...
Ania współpracuje z kilkoma bdb ortopedami, do tego jako jedyna robi akupunkturę. Widziałam efekty jej pracy i współpracy z nią i bardzo mi się podobają. Ania jest bardzo elastyczną osobą więc wszystko do dogadania pewnie.
SIWA FOLBLUTKA   i jej miedziana arabka
12 lutego 2017 16:01
Karla bardzo dziękuję. Powiedź mi jeszcze tylko czy konie, które widziałaś miały problemy ortopedyczne. Bo generalnie pomysł akupunktury i alternatywnych metod leczenia bardzo mi się podoba ale nie wiem czy to na nasz problem. Kobyłka albo coś sobie zrobiła na oblodzonym padoku albo odezwały się sprawy zwyrodnieniowe w odcinku lędźwiowym bo zamist zadniej nogi używa do stania ściany i nie wiem czy tu bardziej chiropraktyka by się nie przydała.
Ania ma pod opieką bardzo różne konie- od tych ortopedycznych przez skokowe w dużym sporcie/pingwiny także na koniskach tuptusiach, które po masażach lepiej się czują. Zawsze możesz wziąć Kasię Żukiewicz, która moim zdaniem jest top i ma do konsultacji swojego męża dr Benoit.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
12 lutego 2017 16:27
Pytałam w wątku Trójmiejskim, ale może tu ktoś coś podpowie :kwiatek: wklejam poniżej posta:

Może nie okolice Trójmiasta, ale ten wątek żyje znacznie raźniej niż Pomorski.
Czy jest jakiś wet godny polecenia z okolic Kwidzyna? Miałam wczoraj potrzebę weta wołać, a trzech na trzech obdzwonionych nie mogło do mnie dotrzeć akurat ehh . Generalnie mam namiary raczej na Trójmiejskich wetów, ale może z drugiej strony też jest ktoś konkretny? Pytam tak na przyszłość, żeby mieć alternatywę w razie potrzeby TFU! TFU!
SIWA FOLBLUTKA   i jej miedziana arabka
12 lutego 2017 16:34
Właśnie szukam kogoś takiego jak Kasia Żukiewicz bo ona aktualnie w USA jest 🙁 . W stajni polecono mi w zastępstwie Magdalenę Żółkiewicz (ortopedia, chiropraktyka i masaże) dlatego przyszłam zapytać w tym wątku o opinie na temat tej pani weterynarz. Ale jeżeli dr Jasińska zajmuje się tym samym i ma super efekty to może być również i ona 🙂 .
Karla jeszcze raz dziękuję  :kwiatek:
Olga też robi akupunkturę
Kogo polecacie do skonsultowania uszkodzonego więzadła w Warszawie i okolicach?
Pytałam w wątku Trójmiejskim, ale może tu ktoś coś podpowie :kwiatek: wklejam poniżej posta:

Może nie okolice Trójmiasta, ale ten wątek żyje znacznie raźniej niż Pomorski.
Czy jest jakiś wet godny polecenia z okolic Kwidzyna? Miałam wczoraj potrzebę weta wołać, a trzech na trzech obdzwonionych nie mogło do mnie dotrzeć akurat ehh . Generalnie mam namiary raczej na Trójmiejskich wetów, ale może z drugiej strony też jest ktoś konkretny? Pytam tak na przyszłość, żeby mieć alternatywę w razie potrzeby TFU! TFU!


To zalezy do czego wet potrzebny, podstawowe rzeczy zrobi Sobucki

A ja chcialabym sie dowiedziec kogo polecacie w Lublinie do:
Zebow
Kolki
Inseminacji
Problemow z ukladem ruchu

Pytam profilaktycznie bo nie znam tutejszych wetow
zembria mam nr tel do sobuckiego jeśli chcesz mogę podać 🙂
[quote author=karolina_ link=topic=199.msg2649824#msg2649824 date=1487167792]

A ja chcialabym sie dowiedziec kogo polecacie w Lublinie do:
Zebow
Kolki
Inseminacji
Problemow z ukladem ruchu

Pytam profilaktycznie bo nie znam tutejszych wetow
[/quote]

zęby- Kusy, Karcz
kolki- myślę że do każdego śmiało można zgłaszać
inseminacja- Kusy, Tomek Wójtowicz
problemy ortopedyczne- Karcz
[quote author=karolina_ link=topic=199.msg2649824#msg2649824 date=1487167792]
A ja chcialabym sie dowiedziec kogo polecacie w Lublinie do:
Zebow
Kolki
Inseminacji
Problemow z ukladem ruchu

Pytam profilaktycznie bo nie znam tutejszych wetow
[/quote]

Inseminacja nie wiem. Pewnie Karcz, bo ma klinikę rozrodu więc się w tym specjalizuje. Ale to nie Lublin a Janów Podlaski.
Reszta, to moim zdaniem, Kotowicz. Mój wet w razie "w" i naprawdę jestem zadowolona. A ma do mnie około 100 km, niestety.
Ok dzięki Sotniax i SzalonaBibi 🙂
Nie wiem za bardzo w którym wątku powinnam zapytać ale spróbuję tutaj.
Czy w Polsce jest już jakaś klinika wyposażona w rezonans lub scyntygraf ?? Jeśli tak to czy warto robić w Polsce czy jednak szykować się na wycieczkę za zachodnią granicę ?
Nie wiem za bardzo w którym wątku powinnam zapytać ale spróbuję tutaj.
Czy w Polsce jest już jakaś klinika wyposażona w rezonans lub scyntygraf ?? Jeśli tak to czy warto robić w Polsce czy jednak szykować się na wycieczkę za zachodnią granicę ?


Rezonans powinien być w Warszawie na Wolicy w klinice SGGW. Scyntygraf - nie mam pojęcia.

Gdyby dało radę badanie obrazkowe zrobić w PL, to bym nie ciągała konia na zachód. Znaczy zależy gdzie mieszkasz, bo jak w Szczecinie to inna opcja  🤣

jak na Dzikim Wschodzie to może jednak spróbować Wawę

edit: u Dr Kaczorowskiego w ofercie jest rezonans i scyntygrafia

http://www.szpitaldlakoni.com.pl/nowa/str_php/oferta.php
Z tego co kojarzę rezonans ma od jakiegoś czasu dr Golonka.
Mi wet kiedyś wspominał, że na uczelni w Olsztynie jest rezonans - czy obsługuje konie?
Nawet tu jest wspomniane o pracowni, a nazwisko Peczyński to jakoś "końsko" mi się kojarzy 😉:
http://wet.uwm.edu.pl/o-wydziale/katedry/katedra-chirurgii-i-rentgenologii-z-klinika/pracownie/
[quote author=zielona_stajnia link=topic=199.msg2650322#msg2650322 date=1487278778]
nazwisko Peczyński to jakoś "końsko" mi się kojarzy 😉:
[/quote]
Ten wet wiele lat Przepracował w Łobzie. Mega człowiek  😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się