Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Ada   harder. better. faster. stronger.
05 września 2012 16:06
JARA,  :kwiatek:
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
05 września 2012 17:03
emade nie wiem czy to najtańsza, bo ja się nie zajmuję tymi sprawami tylko współlokator  😉 ale my nie mamy telewizora ani telefonu, sam internet, więc pewnie najtańsza 😉 (no to musimy koniecznie skoczyć na jakieś piwko jak już się rok akademicki rozpocznie  😎 )
ja już w warszawie mieszkam takze czekam na pw z numerem  😎
Heval  pleców bardzo często i z tego co sie orientuję potrafią

być one momentami nie do zniesienia. Niestety, ale to raczej w granicach normy.


super, czyli do 50, raz w miesiącu mój organizm funduje sobie ból pleców :/
No nic, dzięki za odpowiedź  :kwiatek:
Jak szybko i bezstresowo dojechać z Ursynowa Klubu Legia Kozielska. Jestem sierotą, wszędzie się gubię, zumi mi nie pomaga  🙁
Scottie   Cicha obserwatorka
05 września 2012 22:08
www.jakdojade.pl też nie pomaga?
Nigdy nie korzystałam z tej strony i jak tak sobie patrzę to jest sporo czytelniejsza od zumi. Dzięki 🙂
Jaki typ sluchawek do MP3 jest najlepszy - chodzi mi o to, zeby jak najlepiej zagluszaly wszystkie inne dzwieki z zewnatrz. Mozecie polecic jakies?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 września 2012 11:10
bostonka, te douszne/dokanałowe 😉
Jara, dzieki!  :kwiatek:
ale te takie z gumeczka, jak robi SE.
cieciorka   kocioł bałkański
06 września 2012 11:57
czy toffee mogę kupić gotowe czy muszę gotować mleczko skondensowane?
ash   Sukces jest koloru blond....
06 września 2012 12:01
są gotowe puszki! 🏇 🏇 🏇

cieciorka   kocioł bałkański
06 września 2012 12:11
ash, bosko, dzięki wielkie 🙂
super, czyli do 50, raz w miesiącu mój organizm funduje sobie ból pleców ehh
No nic, dzięki za odpowiedź  kwiatek

znalam dziewczyne, ktorej uda dretwialy (czy tam bolaly, nie pamietam juz) tak, ze musiala jezdzic na pogotowie
ktore krewetki najbardziej nadaja sie do obsmazenia i salatki?  🤦
Ada   harder. better. faster. stronger.
06 września 2012 13:38
Jak do obsmażenie to najlepiej duże, krewetki tygrysie. Małe koktajlowe szybko na paletce zrobią się gumowate.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 września 2012 14:19
bostonka,  oo takie oo
Ada  :kwiatek: dzieki🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
06 września 2012 14:29
Czy normalną rzeczą jest to, że miesiączce towarzyszą bóle pleców i stawów (dokładniej kolan)?

mnie w łydkach ciągnie, takie strasznie ciężkie nogi mam. tylko w czasie okresu. sztywne uda, sztywne plecy i boli wszystko, w tym kolana.
A myślałam, że tylko ja mam takie problemy. Mnie tak bolą plecy i kolana, jakby mnie najgorsza grypa złapała :/
Dzieki, w koncu zamowilam takie na ebayu:



Co prawda design wiesniacki, ale za to w opisie jest ze bardzo dobrze tlumia dzwieki z zewnatrz, co mi sie baaardzo przyda do samolotu wypelnionego wrzeszczacym przyszlym kwiatem narodu 😀
bostonka, bedziesz zadowolona. ja uzywam tylko takich sluchawek. one bardzo dobrze tlumia, dzieki czemu nie trzeba sluchac bardzo glosno. poza tym ja mam male uszy, i inne sluchawki mnie po prostu gniota.
katija, o, to super! Mi z kolei wszystkie normalne sluchawki wypadaja z uszu, jakis nigdy nie umiem ich porzadnie zainstalowac.
Gdzie (oprócz Empików) kupię zeszyty Oxford?
Jak sprawić żeby sweter rozciągnął się. Kupiłam XS zamiast S i nie ładnie się układa. Niestety nie mam możliwości wymiany. Skład to 85% polyester i 15% wiskoza.  :kwiatek:

sprobuj  lekko wyprasować przez wilgotna szmatkę. Najlepsza jest z cienkiego materiału - używam do tego staromodnej chusteczki do nosa.
niemiłek, widziałam w realu, ale nie wiem, czy mają całą ofertę.
Facella   Dawna re-volto wróć!
06 września 2012 18:26
niemiłek, real i tesco (-; tak a propos, w biedronce były/są kalendarze z oxfordu.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
06 września 2012 18:43
ja widziałam Oxford w hurtowni papierniczej 😉
w kerfurze też są Oxfordy 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się