Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

madmaddie   Życie to jednak strata jest
18 lipca 2013 09:05
[quote author=madmaddie link=topic=20.msg1826704#msg1826704 date=1373828024]
wiem, że jest od tego wątek, ale sprawa pilna
jest ktoś, kto zmieniłby mi kolor tła i bluzki na zdjęciu do legitymacji (teraz jest biały)? format jpg
:kwiatek:

Potrzebujesz jeszcze? 🙂 mogłabym spróbować pokombinować. Jak coś to zapraszam na pw 😉
[/quote]
już nie. ale dzięki 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
18 lipca 2013 09:52
Ile dni może iść przesyłka listem poleconym ekonomicznym?
Zamówiłam sobie pulsometr przez allegro, w poniedziałek go wysłali z Młodaska(nie mam pojęcia gdzie to jest 🤔 ). Jest szansa, że dojdzie jeszcze w tym tygodniu?
piotrowska   Między grzywą a ogonem
18 lipca 2013 10:00
CzarownicaSa - Każda przesyłka ekonomiczna na terenie Polski musi dotrzeć w ciągu 14 dni. Ale myślę, że dwa tygodnie to byłaby już przesada. Jeśli nie przyjdzie jutro to podejrzewam, że będziesz musiała poczekać do przyszłego tygodnia.

A Młodasko to z tego co pamiętam okolice Poznania 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
18 lipca 2013 10:02
Dzięki :kwiatek:
Mam dylemat... Chcę zakupić sobie coś mi potrzebnego, więc pozbywam się zalegających na półkach rzeczy... I teraz nie wiem... Po Harry`ego Pottera już raczej nie sięgnę... Sprzedawać?  🤔 Mam jakiś taki sentyment do tych książek... Ale żeby z tego powodu stały i kurzyły się na półce?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
18 lipca 2013 10:10
Sandrita wątpię, żeby ktoś Ci pomógł z takim problemem- sama mam dwa regały przeczytanych od deski do deski książek i żadnej za nic w świecie bym nie sprzedała 😜 A niektóre czytałam po 4-5 razy 😉
[s]CzarownicaSa - jak masz kontakt ze sprzedającym to poproś go o podanie numeru przesyłki z potwierdzenia nadania 🙂 jest to taki długi numer co znajduje się pod kodem kreskowym na tej "kartce" z adresem. Jak masz ten numer to możesz monitorować mniej więcej stan przesyłki - jest taka opcja na stronie www Poczty Polskiej 😉
[/s]
Edit: nie doczytałam że przesyłka idzie listem, a z tego co wiem, to to chyba tylko do paczek  😡

sandrita - ja jak potrzebuję kasy na coś innego, to sprzedaję nawet książki tłumacząc sobie, że przecież są biblioteki i jak będę chciała to sobie wypożyczę 😉 ale sentyment jednak jest 😉
Na list polecony też dostaję się potwierdzenie nadania.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
18 lipca 2013 10:16
czy mogę mosiądzowy wyrób oddać do grawerowania? gdzie?
JARA  :kwiatek: dzwoniłam dzisiaj i babka kazała wpłacić na konto z wezwania. Zrobię jak mówisz i dla świętego spokoju wyślę pismo z załącznikami z potwierdzeniem zapłaty  😉
czy jest jakakolwiek szansa na dostanie Kränku tea? Na ebay'u nie ma, a zdaje się, że ze sklepu firmowego nie wysyłają poza Gotlandię 🙁

edit: ok, doczytałam, że wysyłają do krajów EU, ale pewnie koszty będą powalające...
Czarownica, agatat Dzięki Dziewczyny!  :kwiatek: Chyba jednak sprzedam (choć z bólem serca...), bo już dłużej nie wytrzymam w starym staniku sportowym... A nowy mnie tak ciągnie!  😍
czym się kierować przy wyborze lampy owadobójczej? coś się liczy oprócz obszaru działania? i ceny...  😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 lipca 2013 16:07
tulipan, kazała Ci wpłacić na konto z wezwania (urzędu skarbowego), bo będą mieć z tego prowizję. A jak wpłacisz na konto urzędu wojewódzkiego to nic nie dostaną 😉
Czy na bilecie miesięcznym który funkcjonuje na terenie Łodzi (na wszystkie linie) mogę dojechać do Kazimierza (woj. łódzkie) i z powrotem?  🤔
vero, konkretnie w przypadku Łodzi Ci nie odpowiem, ale zasadnicze pytania: czy ten co kursuje do Kazimierza to normalny autobus miejski? Kazimierz znajduje się poza strefą Łodzi, więc czy Twój bilet obejmuje więcej stref? Czy Kazimierz leży na przykład w drugiej strefie łódzkiej komunikacji miejskiej?  Najważniejsze to czy miejski tam dojeżdża, jeśli tak, i jeśli masz bilet na obie strefy, to raczej możesz jechać 😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
18 lipca 2013 17:49
[quote author=sandrita link=topic=20.msg1829602#msg1829602 date=1374138526]
Mam dylemat... Chcę zakupić sobie coś mi potrzebnego, więc pozbywam się zalegających na półkach rzeczy... I teraz nie wiem... Po Harry`ego Pottera już raczej nie sięgnę... Sprzedawać?  🤔 Mam jakiś taki sentyment do tych książek... Ale żeby z tego powodu stały i kurzyły się na półce?
[/quote]

Czytam chyba 15 raz i Potter jest nie do ruszenia, ale ja mam zboczenie w kwestii książek :p Pożyczyć mogę, ale oddać/ sprzedać nie :p
Czytam chyba 15 raz i Potter jest nie do ruszenia, ale ja mam zboczenie w kwestii książek :p Pożyczyć mogę, ale oddać/ sprzedać nie :p
Mam dokładnie tak samo 🙂 Posiadam książkowe pozycje po które często wracam (Potter przeczytany już nie wiem ile razy  :hihi🙂 , i nie mam zamiaru się ich pozbywać. Tolkien, Collins, Paolini, Rowling są na szczycie listy.
U mnie też Potter to top 10! 🙂 Czytałam go od początku zawsze przed wypuszczeniem kolejnej części. Dlatego tak ciężko mi podjąć decyzję... Sapkowskiego i Krajewskiego nawet nie pożyczam, a już o sprzedaży nie ma w ogóle mowy! I mam zagwozdkę z tym Potterem... 😉
Nie było mnie w mieszkaniu ponad 2 tygodnie, wróciłam i okazało się, że kot współlokatorki nasikał mi na łóżko..kołdrę, pościel i prześcieradło od razu wyprałam, ale wiecie może czy da radę jakimś domowym sposobem pozbyć się tego smrodu z łóżka? Czy już nie ma szans?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
18 lipca 2013 19:20
U mnie też Potter to top 10! 🙂 Czytałam go od początku zawsze przed wypuszczeniem kolejnej części. Dlatego tak ciężko mi podjąć decyzję... Sapkowskiego i Krajewskiego nawet nie pożyczam, a już o sprzedaży nie ma w ogóle mowy! I mam zagwozdkę z tym Potterem... 😉

nie sprzedawaj 😉
karolinaaa mieliśmy podobnie z psem, który wskakiwał na kanapę i gdy podjęliśmy decyzję że koniec z tym, trzeba było jakoś zapach psa usunąć. Domowym sposobem nie sądze, chociaż może i jest jakiś sposób  🤔 ale są specjalne środki do czyszczenia wlasnie kanap, tapicerek i różnych innych i usuwania zwierzęcych zapachów różnego pochodzenia. Niestety nie powiem Ci dokładnie jak nazywał się nasz preparat, bo to już trochę czasu minęło i nie pamiętam, ale wiem że po kilkukrotnej zabawie w czyszczenia, zapach udalo nam się usunąć 😉 może spróbuj przejść się do sklepu zoologicznego dobrze wyposażonego - myślę, że mogą Ci jakoś pomóc 😉
sandrita, nie sprzedawaj! Za chwilę będziesz żałować i lecieć po nowe egzemplarze, bo będzie Ci pusto. Tylko na tym stracisz 🙂 Coś innego na pewno się znajdzie.
popieram! nie sprzedawaj! 😉 już lepiej coś z ciuchów, skoro chudniesz, to na pewno coś znajdziesz 😉
karolinaaa połóż na to miejsce, w którym było nasikane woreczek z ziarnami kawy: taki 'przepuszczający', siatkowy. Pochłonie wilgoć i smród.
Zna ktoś jakieś fajne ćwiczenia fitnes ogólnorozwojowe które można na youtube włączyć do dobrej rytmicznej muzyki?
Oddałam spodenki do skrócenia do krawca i dziś rano je odebrałam, ale miałam czas przymierzyć dopiero wieczorem. Niestety okazały się za długie. Jak je oddawałam, to pani krawcowa zaznaczała długość do skrócenia na mnie. W takiej sytuacji mogę iść z reklamacją? Czy usłyszę, że skróciła tak, jak zostały zaznaczone i na taką długość się zgodziłam?
opolanka   psychologiem przez przeszkody
18 lipca 2013 21:54
karolinaaa, polecam środek do prania tapicerek pn. Formuła. Niedużo kosztuje a jest skuteczny. Pomaga też odkurzacz piorący.
Chciałam ustawić na avatarze na re-volcie gif, jak wrzucam link to wyskakuje informacja, że plik jest za duży lub nie jest avatarem. Gdy zapisuje gif i chcę wrzucić poprzez wgranie pliku wgrywa się samo nieruchome zdjęcie. Jak to zrobić?
Nie było mnie w mieszkaniu ponad 2 tygodnie, wróciłam i okazało się, że kot współlokatorki nasikał mi na łóżko..kołdrę, pościel i prześcieradło od razu wyprałam, ale wiecie może czy da radę jakimś domowym sposobem pozbyć się tego smrodu z łóżka? Czy już nie ma szans?


a ja polecam najpierw wysypac sode oczyszczoną na to miejsce i spskikać wodą, po godzinie to odkurzaczem potraktować. a pózniej spiskać to octem, pośmierdzi 2 godziny ale smród moczu z łóżka zniknie 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się