produkty ANKY

Zadziwiająco dobrze wyglada 😲
Nie wiem, czy jest sens oceniać to po randomowym zdjęciu w internecie... Siodła wszechstronne są bardzo różnorodne, dłuższe, krótsze, bardziej wycięte, mniej wycięte, mniej lub bardziej wyprofilowane, większe, mniejsze. Chyba należałoby po prostu pożyczyć pierwszy lepszy czaprak ujeżdżeniowy i zobaczyć go pod swoim siodłem. : P
Niezupelnie, anky sa szczegolne, pod skokowka tez dl dobrze lezal 😉
Dziękuję za zdjęcia! 🙂 Wygląda to bardzo dobrze.
Większość czapraków pod swoje siodło wszechstronne mam o profilu ujeżdżeniowym, więc Sivrite interesuje mnie konkretnie jak wyglądają czapraki ANKY, bo z nimi nie miałam do czynienia.
Livia   ...z innego świata
09 listopada 2016 15:24
Cukiereczkowy Pink Lilac 🙂



Livia, rany Livia przydałoby się tu... cokolwiek. Kolorowy naczółek, szwed z białym lub brązowym podbiciem, kolorowe owijki, kolorowe futro... straszna stypa mimo, że róż! :P
Livia   ...z innego świata
09 listopada 2016 17:24
Burza, haha, w sumie mocno czarno wyszło 😉 Jak się uda to w przyszłym roku się też przesiadamy na west, wtedy skończy się problem z czarnym sprzętem na czarnym koniu 🙂

(OT: Rany, a kiedyś tak się zarzekałam, że nigdy brązowego sprzętu mieć nie będę 😂 )
Livia, uf uf 😀 tranzla na jedno ucho, jakieś ładne wytłoczenia na siodle i będzie weselej 🙂
Burza, jak stypa, przecież Livia ma fioletowe wkładki do strzemion!  😉

Livia, dla mnie szał!
Moona, nie żartuj :P
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
19 listopada 2016 11:54
Gdyby ktoś szukał jeszcze Heraldic Blue z tego sezony to rzucił mi się jeszcze w pasi koniku 😉
Obiecana (kara 😉 ) Fryzia w Anky pine bark i black.







tuch w Pine Bark  przepięknie !!  💘
Ja sie waham nad Black a Heraldic blue dla czarnego  👀
Obawiam się, że to będzie trudny wybór. Ciemny koń w obu będzie wyglądać ładnie 🙂
Oba piekne  😍
Ja kupiam blacka, a i tak bym chciala heraldic blue  😵 Oba są piekne.
tuch, w pierwszym petarda 😍 drugi wygląda jakby była brudna 😉
tuch, ja bardzo lubię beże na karych, ale ten odcień Anky mi zupełnie nie leży i przywodzi raczej nieprzyjemne skojarzenia na myśl (rzadkiej kupy...). Toteż nie podoba mi się na fryzi 😉
Za to czarny bardzo elegancki  😀
Burza Bo ona taka jest. Nie jest to kolor w 100% czarny. Pisałam już o tym wcześniej i wstawiłam zdjęcia. Choć na zdjęciach Quanty w hali wyszła zupełnie czarna jak smoła, tak w naturalnym świetle czy to w cieniu czy w słońcu jest to złamana czerń, powiedziałabym że lekko wpadająca w szary. Nie mniej jest to bardzo ładny pad. Trochę szalony ale nadal klasyczny i elegancki.

Moona O rany ale skojarzenie 😀 Nie wiem tylko co by trzeba było zjeść, żeby w owej znalazł się brokat 🤣
Livia   ...z innego świata
22 listopada 2016 19:27
tuch, piękny ten czarny na fryzi! 🙂
są jeszcze gdzieś dostępne Heraldic blue? 👀
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
27 listopada 2016 07:53
są jeszcze gdzieś dostępne Heraldic blue? 👀

wygląda na to, że w koniku jest
Pozwolę sobie napisać tu info, bo już od dawna czatuję w ogłoszeniach. Gdyby ktoś chciał się pozbyć Ankowego Jaspera - najlepiej VS, jednak tak na niego choruję, że już kij, DL też dobry - to bardzo chętnie go kupię. : )

EDIT: Widziałam dzisiaj nowe Anky na żywo, chociaż niestety nie wszystkie. Marone jest niestety po prostu... brązowy. Zero czerwieni. Natomiast Pine Bark w porównaniu do Ebony ma o wiele mniej widoczny ten brokacik. Oba więc wykreślam z listy do wyboru. Niestety nie udało mi się zobaczyć Ani Heraldic Blue ani Cognaca. Za to Heraldic Red się pięknie prezentuje na żywo. : )
Czy ktoś porwał się na zakup Powder Print brokat cognac i dysponuje zdjęciami na modelu?  :kwiatek:
Czy ktoś porwał się na zakup Powder Print brokat cognac i dysponuje zdjęciami na modelu?  :kwiatek:


Też bym chętnie zobaczyła. : ) I może też Heraldic Blue na modelu. : D
Ja cały czas rozważam, czy ten, o którym mówisz, czy  snake print sand, czy też  lizard print dusty red.
tak jak nie lubię takich czerwonych, bo to za mało odlotowe dla mnie, tak ten marone jest śliczny! A już zwłaszcza na karym. Na siwym też by było fajnie, najmniej szału pewno na gniadym, choć to jeszcze zależy od odcienia sierści
jescze takie coś Google mi podrzuciło, ale nie wiem czy to Cognac z tej kolekcji czy poprzedniej 😉

Edit. Jeszcze takie coś, daje link bo zdjęcie jest za duże
http://tiny.pl/gc8m5
Heraldic jest boski ale to foto...i opis    "Looking fab in the new season Heraldic blue
Cobrinha ja mam cognac, postaram się zrobić jakieś zdjęcia 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się