produkty ANKY

light gold właśnie zupełnie przez przypadek wskoczył mi do koszyka dublując jego wartość, sama nie wiem jak to się mogło stać...  🤔
anil22, tak, to titanium w cieniu i w słońcu.
Piekny 😍 Myslalam ze to light gold.
Livia   ...z innego świata
27 lutego 2018 20:21
No no, Raisin na zdjęciach na żywo wygląda pięknie! Ciekawa jestem jeszcze faktycznych fotek Nightblue - ma ktoś może? 🙂
Rasin piękny gdybym nie miała już Ruby byłby mój, Titanium też piekny, black tez  😵
A ja jestem w SZOKU bo patrząc na te zdjęcia najbardziej podoba mi się CORAL 😀 😍
Świetny, ciepły, letni kolor.

edit: ale się wstrzymam...i po czekam aż mi przejdzie 😁
Rozpakowałam light golda i jest bardzo ładny, ale zdjęcia katalogowe w ogóle nie oddają koloru. Jest dość ciemny, beżowy, nie żółty, bardziej karmelowy.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
28 lutego 2018 09:17
Tulipan masz może możliwość podrzucić jakieś zdjęcia, które będą dobrze oddawać jego kolor? 🙂
Jest dość ciemny, beżowy, nie żółty, bardziej karmelowy.

Bardzo mnie to cieszy  🙂
Dla mnie jest idealny 🙂 Na pewno w słońcu będzie widać brokat, ale odcień jak dla mnie bomba.

tulipan już sobie powiedziałam ze nie kupię, ale odcień wypadł na taki w moim guście  💘 i co tu teraz zrobić  😵
kremowy?... u mnie na zdjęciu wygląda jak cappucino😉
Napisałam: karmelowy. Leży koło mnie i wygląda tak jak na fotce, którą wrzuciłam.
No taki karmelek... piękny.
Czekam na zdjęcia na modelu.
A ja się tu na Cognac szykowałam i teraz mam dylemat.
Mam nadzieję, że jak do miasta w połowie marca pojadę to będą do obejrzenia na żywo w jakichś sklepach. Bo po tych tak różnych zdjęciach to mam taki mętlik w głowie, że sama nie wiem czego chcę... No wiem, że chcę dwa a mam kasę na jeden, na drugi jest szansa coś wykombinować... Tylko które???
Postaram się zrobić foty w weekend na modelu  🙂
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
28 lutego 2018 15:35
Ja się nie mogę doczekać tego granatu 🤣 granat ze złotymi drobinkami to takie małe marzenie  😍
Fotki mam  🙂 Light gold w słońcu:

Ajjjjjjj, piekny on!
juz pisałam, ze dla mnie rewelacja  😀
Cudo, cholera, będzie mi pasował do całej trójki. Niech on dotrwa fizycznie w którymś warszawskim sklepie do sb/pn. Tym razem nie kupię bez obejrzenia. Zresztą jak znam siebie to pójdę po ten i wyjdę z czymś zupełnie innym. W tej kolekcji widzi mi się pięć z siedmiu więc będzie problem. No poszaleli, nie mogli co roku takich rewelacji dawkować?
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
05 marca 2018 09:53
Dobra, na tych zdjęciach w słońcu zyskał, bo muszę przyznać, że pierwsze zdjęcie wrzucone przez Tulipan "nieco" mnie rozczarowało jednak.
Dzięki  :kwiatek:

martva no niestety zawsze w słońcu te pady z drobinkami prezentują się lepiej, ale mi się ten kolor podoba w cieniu też  🙂
Czy te pady z aktualnej kolekcji są grube, czy raczej szmatkowate? 

Czy granatowy dobrze by wyglądał na czarnym koniu, czy raczej się zleje?
Grube i mięsiste. Granatowy jest bardzo ciemny, on taki mocno pochodzący do czerni, więc zależy, jaki efekt lubisz.

Z ciekawostek - mam w domu granit z poprzedniej kolekcji i blacka z aktualnej. Jestem w stanie je rozróżnić tylko po metach 🤔hock: Przy mega wnikliwym przypatrywaniu się z odległości 10 cm wychodzi na to, że granit ma brokat złoty z leciutko miedzianym odcieniem, a black złoty brokat minimalnie bardziej żółty. Z 15 cm nie ma różnicy 🤣 Jak wyjdzie lepsze światło, to zrobię fotkę.
Quanta, możesz zrobić fotki granatu?

Dostajesz ode mnie pw?
czekam aż, ktoś wstawi foty po praniu.
Bo się czaję na jakiś czarny właśnie ale nie lubię tego efektu kapcia pogniecionego, który niektóre kolekcje miały właśnie po praniu.
Mogę jutro zrobić fotki po praniu coppera, gypsy greya i zielonego dotsa  😉 Wszystkie są dalej sztywne, ale nie aż tak betonowe jak nówki. Jak dla mnie po praniu tylko zyskują bo lepiej leżą pod siodłem.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
07 marca 2018 10:52
kotbury prałam pady z poprzedniego wypustu (tam gdzie była piscina) i nie robi się flaczek 😉 Dalej mają swój pierwotny kształt i sztywność 🙂
Mogę jutro zrobić fotki po praniu coppera, gypsy greya i zielonego dotsa  😉 Wszystkie są dalej sztywne, ale nie aż tak betonowe jak nówki. Jak dla mnie po praniu tylko zyskują bo lepiej leżą pod siodłem.

Dawaj foty🙂 (pretty please)  :kwiatek:
Martva - dzięki.

Ja się najbardziej boję takiego efektu"zagniecenia" a tak za mną chodzi ten "czorny z brokatem"🙂 Moja córka będzie przeszczęśliwa, jak będzie taki bo ciągle słyszę "Mamo, jak ja kocham brokat!".
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się