wasze ulubione seriale

CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
01 maja 2015 11:20
I co, faktycznie tak jest? Jak wrazenia? 👀 Mozesz wyslac pw 😉
posyłam priv
To był ostatni odcinek w tym sezonie Greysów?  👀
branka, oj muszę pomyśleć ale są to dość mocne seriale. Oglądałaś The Fall? The Killing? What Remains? Fortitude?
Mi się też spodobało Secrets & Lies, ale takie trochę "amerykańskie" jeśli chodzi o zwroty akcji itp.
Będzie jeszcze jeden dwugodzinny odcinek GA.
Na ekinie piszą, że ogólnie ma być 12 sezon (ciekawe kogo tam ukatrupią).
Jestem zła, że zrobili co zrobili, ale ostatnie dwa odcinki całe miałam łzy w oczach, chociaż poziom uczuć we mnie jest praktycznie zerowy  😁
Fokusowa ja tak samo  😁
Ostatecznie zaczelam ogladac Gracepoint, wciaga na maksa! Potem obejrze oryginal.

The Fall bardzo fajne, chociaz koncowka ekstremalnie rozczarowujaca...
The Killing 1 sezon super, dalej troche gorzej 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
01 maja 2015 21:37
Ten najnowszy odcinek Greysów jest już dostępny z napisami? Obejrzałabym dla odmiany coś po polsku  😁
smarcik ja oglądałam bez napisów, pewnie na dniach będą 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
01 maja 2015 21:58
Buuu dobra, trudno, nie chce mi się czekać, obejrzę bez  😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
01 maja 2015 22:01
Spoiler!!!
Fanpage twierdzi, ze Mer 2 dziecko urodzi 😲
CzarownicaSa, rozwiniesz spoiler, bo nie kumam? Ja po odcinku naliczyłam 3 sztuki :P
honey Bo to.. SPOILER dopiero drugie jej biologiczne dziecko, łącznie 3
Czarownica dobrze fanpage twierdzi 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
01 maja 2015 22:47
Fokusowa dobrze prawi 😉
Aaa dobra, Czarownica, nie oglądałaś jeszcze? Ja już dawno po, dlatego nie skumałam. Greysy to dosłownie pół mojego życia, nie analizuję już ostatnich odcinków 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
01 maja 2015 23:00
Jeszcze nie ogladalam, nie chce nic przepuścić wiec na napisy czekam 🙂
branka, oj muszę pomyśleć ale są to dość mocne seriale. Oglądałaś The Fall? The Killing? What Remains? Fortitude?
Mi się też spodobało Secrets & Lies, ale takie trochę "amerykańskie" jeśli chodzi o zwroty akcji itp.


The Fall, The Killing i Fortitude tak, reszty nie 🙂
CzarownicaSa to jest ten news o którym mówiłam i który podejrzewałam od ostatniego odcinka 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
02 maja 2015 08:24
Ten najnowszy odcinek Greysów ma 80 minut?  👀 Tak mi pokazało na odtwarzaczu więc przerwałam po 5 minutach z braku czasu, teraz będę czekać i niecierpliwić się  😁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
02 maja 2015 15:21
smarcik, tak, jest podwójny 🙂
Ja tez czaje sie na ten odcinek Greysów tylko nadal nie ma napisów...  👀
Facella   Dawna re-volto wróć!
02 maja 2015 16:49
Jestem w szoku, jest już tłumaczenie do bieżącego odcinka Castle'a  😲 a teraz nie mam czasu obejrzeć  😵
Dotarło do mnie, że to już 21. odcinek, więc sezon chyli się ku końcowi, co ja zrobię ze swoimi weekendami?!
Czy gdzieś jest szansa obejrzeć 2 odcinek Gry o tron5? Zapomniałam sobie włączyć nagrywanie. 3 odcinek jeszcze jest na HBO, a drugiego nie ma  😕
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
02 maja 2015 18:56
Pokemon ja właśnie wszystkie na cda.pl zaliczyłam 😉
No jest!  😲 to jak ja szukałam!!!!!!!!! Dzięki!!!!!!!
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
02 maja 2015 19:09
A proszę 😀
Gillian   four letter word
02 maja 2015 20:24
a wiecie, że dokręcają 6 odcinków "Z Archiwum X"? chyba się obeszczam ze szczęścia 🙂
Jak ktoś nie oglądał ostatniego odcinka Grey'sów, to lekko SPOJLERUJE.



Nie, no, ten odcinek GA to jakis żart... musiałam go przewijać, co to w ogóle było? Liczyłam, że godnie pożegnają Dereka, że pokażą Addison, rodzine Dereka, Cristine. A tu jakieś nie wiadomo co, jeszcze ta laska co niby była Cristiną  😂 przecież Sandra Oh deklarowała, że może wrócić gościnnie na jakis odcinek, to była idealna sytuacja żeby ją ściągnąć...
Ze 2-3 sceny  mi się podobały, wątek April, końcowe sceny z Mer. Ale reszta - jakieś dno... co ciekawe oglądalność odcinka duża... więc fani pomimo, że marudzili że obrażą się na serial nie zrobili tego - tak jak i ja  😁 Ale finału nie oglądam, mam to gdzieś.
teraz tak mowisz... 😉
A kiedy byla niby Cristina...? Szczerze mowiac jakos to przeoczylam... Tez moim zdaniem mega dziwny odcinek... ale coz.
Kobieta w ciemnych włosach trzymającą Mer na pogrzebie?

Btw o co chodzi z nowym spin-offem Criminal Midns? Ktoś wiec os więcej - będą jacyś aktorzy z CM tam grali czy całkowicie inna obsada?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się