Bryczesy

Zdaje się, Master-Jang szyje na miarę 🙂 przynajmniej kiedyś tak ogłaszali się na allegro...
Gillian   four letter word
19 sierpnia 2009 22:59
Rany, zapomniałam zmierzyc te nieszczęsne bryczesy 🙂 ma się ten refleks.

Pas - 2 x 41cm
nogawka od wewnątrz -  70 cm
nogawka od zewnątrz -  92 cm

bez naciągania. I trzeba wziąc poprawkę na to, że trochę się rozciągnęły 🙂
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
20 sierpnia 2009 05:52
Możecie polecić jakieś beżowe bryczesy z pełnym lejem też beżowym lub ew. brązowym? W cenie do 250zł.  🙇
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
20 sierpnia 2009 06:40
Znacie może miejsce w sieci, gdzie można dostać bryczesy szyte na miarę ? W dosyć przystępnych cenach  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
RTS na pewno,pytanie tylko,czy to nadal jest przystępna cena ok.450 zł za pełny lej. 😉
Klami Mam bryczesy dla Ciebie

Pamiętam twój problem z dlugością..

Dostałam dzisiaj CAVALLO model Cezar rozmiar 38. Tylko akurat w tym modelu 38 jest dłuższy niż zwykły 38 a krótszy niż 76. Maja 68 cm od kroku.  To pierwsze 38 które jest na mnie za długie.

Wczoraj mierzyłam PIKEUR czarne z brązowym lejem i są takie wygodne że zastanawiam się czy sobie nie zostawić..musiałabym tylko nogawki zwężyć..
Nie wiem czy juz bylo... jak sie powtórze to sory 😀 ale jakos nie znalazłam ;p

Ma ktoś taki model MJ?



bo zastanawiam się nad kupnem tylko nie wiem czy są wygodne itd
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
27 sierpnia 2009 17:32
Kiedyś pytałam na forum o te bryczesy i opinie nie były jakoś przesadnie entuzjastyczne z tego co pamiętam  🙄
wreszcie kupiłam porządne bryczesy z pełnym lejem  😅

najlepsze było jak weszłam do sklepu i mówię: potrzebuję bryczesy "takie i takie" na mnie i ostrzegam że jest to trudne zadanie.. 😉 Babki zaskoczone i jednocześnie pewne siebie "trudne? to gdzie pani była? od razu do nas trzeba było przyjść! jakie pani sobie życzy: w kratkę, czy jednolite?" odpowiedziałam "jakie tylko będą na mnie dobre" 😁

mierzyłam 8 par i tylko 2 były na mnie dobre  😁 w tym jedne jakieś przedpotopowe które chyba ładnych parę lat zalegały w sklepie 🙄 ostatecznie padło na euro stara  😉
wer Proszę o szczegóły. Jaki model EUROSTAR, cena, sklep? Fotki bardzo mile widziane 😉
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
28 sierpnia 2009 21:13
Miesiąc temu kupiłam bryczesy RTS te za 450zł najpierw nie byłam przekonana, ale po prostu brak mi słów 😜 Są cudowne, nie potrafię teraz w innych jeździć, zresztą mogłabym w nich chodzić cały dzień 😁 Szczerze polecam 🙂
Dramka model Ulan, granatowe, kupiłam w sklepie stacjonarnym we Wrocławiu, cena to 379zł 😉

tu masz zdjęcia (tylko w innym kolorze), rozmiarówkę i opis:
http://www.tundra.pl/catalog/product_info.php/manufacturers_id/17/products_id/1342
Dzięki wer  :kwiatek:
proszę bardzo 😉 mogę jeszcze tylko dodać że w rzeczywistości prezentują sie fajniej niż na zdjęciu - są mięciutkie i milusie 🤣
ushia   It's a kind o'magic
29 sierpnia 2009 20:15
Miesiąc temu kupiłam bryczesy RTS te za 450zł najpierw nie byłam przekonana, ale po prostu brak mi słów 😜 Są cudowne, nie potrafię teraz w innych jeździć, zresztą mogłabym w nich chodzić cały dzień 😁 Szczerze polecam 🙂

z benteksem?
to nie polecam chodzenia caly dzien, bo on sie wykrusza - ale faktycznie, dopoki jest to jest super
Bryczesy RTS fatalnie na mnie leżą i ten lej "gumowy" mnie nie powala wolę lej mcrown zdecydowanie.

wer Bryczesy EURO-STAR to jedne z najlepszych 😉
Czy ktoś posiada bryczesy PIKEUR LUGANANiebieskie z lejem granatowym?

http://www.horsepol.com.pl/index.php?str=prod_big&idk=950&kat=

Zakochałam się 💘  🙄

Drugie od lewej
Kasija, ja nie mam ale kilkoro znajomych ma. Krótkie leje i materiał baaaaardzo cieniutki.Ewentualnie na lato mogą byc.Z wytrzymałoscia nie wiem jak jest bo oni akurat jezdza raz w tyg lub rzadziej, narazie jakos sie trzymaja.
opolanka   psychologiem przez przeszkody
03 września 2009 12:46
a opinie o bryczesak Nowak Center?

Ja mam od miesiaca i sprawiają sie dobrze.
Jak zobazyłam now katalag ES to normalnie się zakochałam.. mIałam brać RTSy ale chyba wolę wyda więcej na najlepszebryczesy pod słońcem 🙂

Wer ja mam takie identyczne i mają już.... chyba 6 lat... I wciąż się trzymają, leje jak nowe 🙂
a ja wczoraj dostalam na urodziny pikeury cindy moje wymarzone  😍 z niskim stanem i sa super, bo z z tylu jest wyzej na plecy, a z przodu na brzuch nizej... i wogole jak one wyszczulpaja  🤔 szok!
A ja chciałam powiedziec, że moje Fair Play (te w kratkę) po mniej więcej roku regularnej jazdy mnie zawiodły, bowiem przetarł sie lej na jednym kolanie, a na drugim niebawem pewnie zrobi się to samo... a tak je lubiłam i myslałam o drugich..

I mam jeszcze pytanie jakie firmy mają w swojej ofercie białę bryczesy z pełnym lejem szarym albo czarnym? W cenie tak do 250-260 zł, bo znalazłam fair play narazie i nic więcej...
rivik Wstaw fotkę  :kwiatek:

Magdzior HKM, PFIFF
Kasija, ja nie mam ale kilkoro znajomych ma. Krótkie leje i materiał baaaaardzo cieniutki.Ewentualnie na lato mogą byc.Z wytrzymałoscia nie wiem jak jest bo oni akurat jezdza raz w tyg lub rzadziej, narazie jakos sie trzymaja.


dzięki  :kwiatek:

Kurcze szkoda ,że cienkie takie.. Bo chciałam zeby na zime tez byly. W sumie moze i by wytrzymały bo ja często tez nie jeżdze 😉
Na zimę ocieplane TCM lub sztruksowe.
Dramka zdjecia bardzo robocze, a bryczesy juz pochlapane woda:
[img]http://i145.photobucket.com/albums/r218/mrrrau/SP_A0463.jpg?t=1252047327[/img] [img]http://i145.photobucket.com/albums/r218/mrrrau/SP_A0464.jpg?t=1252047306[/img]
acha i ja jestem z tych co kupuja o rozmiar mniejsze gacie, zeby miec potem idealnie dopasowane! (a tlo jest zabojcze)  😁
Wow. Bardzo fajne. Ładnie leżą..też chce  🙄

Jaki to rozmiar?
36... masz PW 😉
A ja chciałam powiedziec, że moje Fair Play (te w kratkę) po mniej więcej roku regularnej jazdy mnie zawiodły, bowiem przetarł sie lej na jednym kolanie, a na drugim niebawem pewnie zrobi się to samo... a tak je lubiłam i myslałam o drugich..

Oj, to mnie ostudziłaś... chciałam je kupić, śliczne są te ich kratki  😍 A teraz to się poważnie zastanowie, bo właśnie przerabiam to z Kyronami :/
Z prania na pranko nic się z nimi nie działo, aż któregoś razu przed wrzuceniem ich do pralki zauważyłam, że lej się bardzo zmechacił na kolanach - udało mi się doprowadzić go do porządku golarką do swetrów, ale to nie koniec. Potem  zaczęły się brzydko spierać/wycierać na szwach pod sztylpami, miejscami są prawie białe. A jakby tego był mało, w jednym miejscu przetarły mi się na tyłku prawie do zera. Powierzchnia malutka, ale sam fakt... wolałabym żeby nie zachciało im się trzasnąć w tym miejscu np. jak będę wsiadać  😁

Ale wygodne są skubane niesamowicie, to trzeba im oddać.
[quote author=Magdzior link=topic=217.msg328405#msg328405 date=1251996550]
A ja chciałam powiedziec, że moje Fair Play (te w kratkę) po mniej więcej roku regularnej jazdy mnie zawiodły, bowiem przetarł sie lej na jednym kolanie, a na drugim niebawem pewnie zrobi się to samo... a tak je lubiłam i myslałam o drugich..

Oj, to mnie ostudziłaś... chciałam je kupić, śliczne są te ich kratki  😍 A teraz to się poważnie zastanowie, bo właśnie przerabiam to z Kyronami :/
Z prania na pranko nic się z nimi nie działo, aż któregoś razu przed wrzuceniem ich do pralki zauważyłam, że lej się bardzo zmechacił na kolanach - udało mi się doprowadzić go do porządku golarką do swetrów, ale to nie koniec. Potem  zaczęły się brzydko spierać/wycierać na szwach pod sztylpami, miejscami są prawie białe. A jakby tego był mało, w jednym miejscu przetarły mi się na tyłku prawie do zera. Powierzchnia malutka, ale sam fakt... wolałabym żeby nie zachciało im się trzasnąć w tym miejscu np. jak będę wsiadać  😁

Ale wygodne są skubane niesamowicie, to trzeba im oddać.
[/quote]
No własnie ja to samo mam z tymi Fair Play, kupiłam je jakoś w sierpniu tamtego roku więć ponad rok wytrzymały, fakt, że często w nich jeździłam, ale nalezy dodać, ze jak w sierpniu złamałam obojczyk to miałam 4 miesiące przerwy od jazdy więc nawet pełnego roku  nie jeździłam w nich.. Tak samo jak piszesz na oczątku się lej zmechacił i w trakcie jazdy nadle zaczęłam czuć siosło pod kolanem, patrzę a tu 3-4 małe dziurki...;/
rivik boskie te  bryczesy . Jeszcze ten kolor super , szkoda że kratki nie mają jakiejś . Bryczesy moich marzeń ale 500zl;/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się