bezmyślność ludzka nie ma granic !!!

adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
15 czerwca 2010 19:15
Azbuka  😁 niemozliwa jestes. Ale to ze nie zamykal trapu jest bardzo widoczne jak bierze zamach widac line. Nie wiem kto to skomentowal ze nie wiadomo czy nie zamykal trapu.  🤔  🤔wirek:
To chyba pani prezes w swojej mowie obronnej  😂 mówiła i zaraz po tym pokazali zdjęcia z monitoringu jak właścicel bierze zamach liną 🤔wirek:
A właściciel to wg mnie człowiek , który nie ma na kim wyładować energii, to wyżywał się na koniu. Siedzi taki rozpieprzony na wersalce i występuje w tv. Łuch, jak ja nie cierpie takich typów. I udaje niewiniątko !  Biedna Sali, taka chudzina i odparzony kłab. Nie jedno musiała biedna przejść z tym gadem  🙁
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
15 czerwca 2010 19:35
Ta pani prezes.. I te och, jakże współczujące słowa, ze nie pomyślała, ze przy ładowaniu za język może coś się stać. tere fere. Marna z niej aktorka.
No i proszę. Okazuje się, że to faktycznie jest po prostu banda bestii.
da się jakoś napisać do dziewczyn które się wypowiadały? chciałabym im pogratulować, wiele osób by się nie zdobyło, mimo wszystko...
Atea, dokładnie banda! Jeden gorszy od drugiego!
Paulinka da się napisać  🙂 na naszej klasie jedną można znaleźć i pogratulować odwagi! I myślę, że warto - niech czuje wsparcie od światka jeździeckiego  🏇
mtl   I M Equestrian
15 czerwca 2010 23:15
przekazałam dziewczynom wasze komentarze, dla nich słowa wsparcia i podziwu są teraz naprawdę ważne, dziękuję w imieniu dziewczyn!!!
dempsey   fiat voluntas Tua
15 czerwca 2010 23:19
ode mnie też przekaż mtl

swoją drogą, nie wiem czy bardziej źli czy bardziej głupi
żeby odwalić taką akcję dokładnie w oku własnej kamery

ale chwała Bogu że zapomnieli o kamerze - przecież bez tego nagrania, to ślimaczyłoby się latami
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
15 czerwca 2010 23:20
mtl leci pw  😉
mtl   I M Equestrian
15 czerwca 2010 23:21
ile sekund tego filmiku było? 10? 15? bo na tej części nie ma pani J. ? żenada...
przekażę  😉
"trener jeździectwa naturalnego" się tam wypowiada...żenująca degręgolada 🤔wirek:
.
http://www.purus.pl/index.php?p=b1

A na tym filmiku reklamowym jest ten stajenny?
To może ten pan na bryczce?
mtl   I M Equestrian
16 czerwca 2010 07:34
prawdopodobnie ten pan na bryczce, nie chce mi isę tego oglądać kolejny raz, ale z tego co pamiętam to tak, w sumie nikogo innego nie ma (ups, nie było) 😉
mam pytanie, klacz w materiale ma ogromne biale slady na grzbiecie w okolicy siodla, od czego to? czy to blizny po odparzeniach? mtl mozesz zapytac? kon wyglada na chudego, przypuszczam, ze byl jeszcze chudszy jak ruszal na zawody.Jakie to byly zawody? skokowe? mnie by bylo po prostu wstyd na takiej chudzince jechac... 😡
mtl mozesz zapytac dziewczyn o szczegoly? odp. moze byc na pw
:kwiatek:
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
16 czerwca 2010 07:55
Ale ogolnie stajnie jest bajeczna, jak ona sie wypowiada, konie to cudowne zwierzeta. Balalala, kurna i takie rzeczy sie dzieja, czy ona jest w ogole zrownowazona psychicznie?  🤔
mtl   I M Equestrian
16 czerwca 2010 08:08
Karla🙂 napiszę Ci pw wieczorem, jak z nimi pogadam! co do jej "chudości" to weźmy też pod uwagę że stres i problemy z jedzeniem związane z urwanym językiem zrobiły swoje... upewnie się później!  😉
Karla🙂 napiszę Ci pw wieczorem, jak z nimi pogadam! co do jej "chudości" to weźmy też pod uwagę że stres i problemy z jedzeniem związane z urwanym językiem zrobiły swoje... upewnie się później!  😉

Ja też to odwalenie od siodła zauważyłam. Duża zmiana musiał byc wcześniej w tym miejscu.
mtl   I M Equestrian
16 czerwca 2010 08:16
obstawiam, że to po rajdach... ale mogę się mylić, upewnię się potem 😉
mtl ja wszystko biore pod uwage, ale ona na tych zdj tuz po wypadku nie wygladala dobrze (pisze o zdjeciach z voltahorse)
, mi trener nie pozwolilby na wyjazd na zawody w takiej kondycji, poza tym ..no mi by bylo po prostu wstyd pokazac sie na takim koniu
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
16 czerwca 2010 08:23
Powiedzcie mi tak waszym zdaniem, bo to co oni zrobili jest udowodnione, ugotowali sie we wlasnym sosie.  😁 Jak myslicie jaka kara ich spotka? wazajac na nasze prawo?  :kwiatek:
mtl   I M Equestrian
16 czerwca 2010 08:26
Karla🙂 szczerze mówiąc - nie widziałam tej kobyły w życiu na oczy, wolę nie oceniać! ale pamiętajcie że pani J. pisała że to koń mocnej budowy  😁 😁 😁

A kto jest na tym zdjęciu /ze strony ośrodka/ ?
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
16 czerwca 2010 08:35
A to nie ten jej men?
mtl   I M Equestrian
16 czerwca 2010 08:35
na koniu - Jola Z.
obok - Karol M. (było o nim wspominane, "mr bat" i te sprawy)

tak, jej men :P
Tak mi po głowie pomysł na demotywator chodzi....
😤
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
16 czerwca 2010 11:32
Tania, Nie krępuj się 😜 🍴
No właśnie, Taniu, podziel się pomysłem 😁
No taki typu:
-Zapominałeś języka w gębie? Pokażemy Ci jak go zdobyć.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się