Revoltowe wielkoludy(wielkokonie), czyli im wyższy koń tym lepiej :)

Ale raczej wielkokoniem nie jest, więc nie pasuje do tematu
Łaciata   Forever in my heart ♥
26 lutego 2011 14:51
Nom może wielkoludkiem nie jest 🙂  ale za to największym osobnikiem konika polskiego jakiego znam 😀
on jest wielkoludem wśród swojej rasy ;p
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
06 marca 2011 07:18
Co tam słychać u pozostałych wielkokoni 😉? Niektóre się pewnie powoli szykują do rozpoczęcia sezonu 🙂 ?
No to chyba i czas na  nas dołączamy się młody ok 174 cm i jeszcze podrośnie 🙂
Moj wielkolud swietnie rozpoczal juz sezon - w jednym Lesznie, 2x MR na czysto i DR z 2 zrzutkami a w drugim Lesznie 2x MR na czysto,przy czym w jednym byl 3 😉
piekne
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
07 marca 2011 19:13
Oczeret 185cm 🙂


hmm, nie wygląda na aż takiego dużego 😉
i w albumie ma wpisane 180cm 🙂
Markiziowa wysoki, ale szczuplutki 🙂 w jakim wieku?

To my się przypomnimy.
1. Brudni, ale szczęśliwi podrywamy laseczki.
2. Drugie śniadanie
😉

pi razy oko ma ponad 180 wpisane 180 bo mierzony byl jakis czas temu 🙂 niech bedzie moze miec z 184 ;p
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
08 marca 2011 16:49
ajj, mi się już w oku miesza :P kwestia przyzwyczajenia i... wielkokonie są już jak konie normalnego wzrostu 😉
Bajka z moją siostra cioteczną 🙂 Coś ponad 170 ;]
Facella   Dawna re-volto wróć!
03 czerwca 2011 10:29
na moje oko trochę chudzinka...
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
03 czerwca 2011 15:37
Mój też chudziutki... ale strasznie szybka przemianę materii ma... 4 razy dziennie je, na padoku tylko do 11, ale spada z wagi jak tylko zacznie chodzić treningi.... Taki wielkolud 🙂
xequus, naprawdę je 4 razy dziennie ???
To trochę niepokojące, wzrost nie ma tu nic do rzeczy.
Albo sprawdź, czy na pewno dostaje te 4 posiłki i odpowiednią ilość siana. Zainwestuj w porządny środek na odrobaczenie i może jakąś paszę ? Szybka przemiana materii jest pożądana u nas, ludzi, ale u koni może to być objaw.  🤔
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
03 czerwca 2011 16:05
Odrobaczany jest regularnie najlepszym środkiem. Ogólnie problem jest tylko w lecie jak chodzi regularnie, cięższe treningi.
Ale już się poprawił 🙂
galopada_   małoPolskie ;)
03 czerwca 2011 17:58
moj je owies rano i wieczorem do tego jak stoi w stajni to 3 razy siano a jak na padoku to o 7 wychodzi i wraca po 19 i dostaje siano lub trawe. a wygląda jak paczek  😂
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
04 czerwca 2011 12:17
[quote author=galopada_ link=topic=26709.msg1030226#msg1030226 date=1307120316]
moj je owies rano i wieczorem do tego jak stoi w stajni to 3 razy siano a jak na padoku to o 7 wychodzi i wraca po 19 i dostaje siano lub trawe. a wygląda jak paczek  😂
[/quote]

no to niestety... a mój je 4 albo 3razy dziennie jeśli nie trenuje 2miarki owsa+0,5miarki jęczmienia+0,5miarki otrąb(obecnie się skończyły i muszę kupić), siano ma cały czas wychodzi od 6 do 11, bo na padoku nie ma trawy...
W sumie, po krótszym przemyśleniu to, że jest chudy może wynikać też z tego, że łyka  😵 
Lume   Klawiaturoniszczarka :D
04 czerwca 2011 13:01
Mój wielkolud ma 174 cm a ja 164 więc różnice czuje  🤣
Mój też szczuplutki.  No teraz troche przybrał bo się pastwiskuje po 4 h dziennie i nie pracuje. Bywało i tak, że  może był i za chudy, ale jak go próbowałam podtuczyć to pojawiały się kolki (wrażliwiec), więc wet zabronił i jak to powiedział- nie ma cieszyć oka bo pączek tylko być zdrowy- od tej pory jest  szczuplejszy, ale i zdrowy! Oczywiście mniejsza waga pozytywnie wpływa również na stawy, z którymi u nas krucho 😉
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
05 czerwca 2011 00:03
Fakt Lily, my też nie powinniśmy być pączkiem w maśle 😉 bo poleci po stawach...
moje caly dzien chodza po padoku i dostaja siano 2 x dziennie i owies i witaminy a dalej takie suchelce ;/
moje 'maleństwo' ma o 174cm w kłębie 🙂 ale nie czuje tego bo jestem od niego wyższa o kilka cm😀


[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] ogromne zdjecie
Facella   Dawna re-volto wróć!
07 czerwca 2011 13:45
Olkaaaaaaa, rozmiar zdjęcia  🤬 rozjechało mi forum niemiłosiernie i przeglądarka zdechła na chwilę  😁
ładne maleństwo, jak się zwie?
No to i my się tutaj nadamy. Ja mam 150 ,więc mój Dance jakoś z 172 będzie miał ,co ?  😍

Piekne te Wasze wielkoludy!
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] ogromne zdjecie
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
07 czerwca 2011 20:03
Może i będzie miał, ale nad uszami. Na pewno nie w kłębie.;]
galopada_   małoPolskie ;)
07 czerwca 2011 20:06
może ze 160 bedzie  🤣

moj maluszek



moja ma nieco ponad 170cm, więc chyba sie nadajemy do watku.....
galopada piękny ten Twój wielkokoń🙂 wydaje sie ogromny🙂
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
07 czerwca 2011 20:59
To my też się przypomnimy 🙂

W wersji skokowej wielkokonie wyglądają na jeszcze potężniejsze 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się