Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
28 maja 2015 21:00
Też tak mam, a potem wielkie zdziwienie że ktoś wygląda inaczej  😁

bischa w klapkach z koniem na betonie?  😲
Bischa   TAFC Polska :)
28 maja 2015 21:03
Przetestowane w hipoterapii, przy tinkerze i hucuło-ślązaku (więcej ślązaka, niż hiciła w budowie) 😉 Nie raz miałam w nich podeptane nogi i nic się nie działo 🙂 Nie mam obecnie butów jeździckich, ale jak wypali z robotą, zwiozę kalosze, także spokojnie 😉
No wiesz  👀, ja rok temu w adikach, konina się odsadziła i paluszek od nogi złamany a co dopiero klapki  😁
Teraz mam buty z blaszką w czubie tak na wszelki wypadek... 😀iabeł:
Bischa   TAFC Polska :)
28 maja 2015 21:32
To ja mam pancerne stopy 😎 Ile razy ja miałam podeptane stopy, przez różne konie, także ziemniaki, ślązaki i inne bydlaki, a kostkę i stope złamałam spadając ze schodów 😁
No to farcika masz niesamowitego  🤣, ale uważaj,  wypadki chodzą po ludziach tfu tfu tfu  😉
Pozdrawiam
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
29 maja 2015 06:22
chyba za bardzo utożsamiam avatary z użytkownikami.  😵 😁 😁


Mówisz? 👀 😁

A serio to mam to samo. Jak mi ktoś avatar zmienia to czuję się, jakby operację plastyczną zrobił 😁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
29 maja 2015 06:30
Czarownica Ty akurat jesteś jedyną osobą na tym forum, której z avatarem nie utożsamiam  😉 Jesteś na to zbyt charakterystyczna z tymi rudymi włosami  😜
Łoj tam - znam ja takich, co konie wyprowadzali bądź kręcili się przy nich w sandałkach/papciach/boso.... 😁

Hiacynta, Ja też cały czas utożsamiałam Cię z panią Bucket 😂 Chyba od "zawsze" miałaś Hiacyntę w avatarze.
Może trzeba by zmienić avatar na fotkę Anji Rubik 👀
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
29 maja 2015 07:44
Smarcik nie jestem pewna, czy to dobrze... 😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 maja 2015 07:49
To ja mam pancerne stopy 😎 Ile razy ja miałam podeptane stopy, przez różne konie, także ziemniaki, ślązaki i inne bydlaki, a kostkę i stope złamałam spadając ze schodów 😁


No crocsy Ci stopy nie chronią przed patykami, o któych pisałaś w wątku o butach, a przed końskim kopytam nie daj boże w podkowie już tak? 😉
Chyba od "zawsze" miałaś Hiacyntę w avatarze.


Zgadza się 😉
To skoro tak mocno utożsamiacie avatary z użytkownikami, to mój penisoidalny mi załatwił niezły pr  😉
Bischa   TAFC Polska :)
29 maja 2015 12:31
No crocsy Ci stopy nie chronią przed patykami, o któych pisałaś w wątku o butach, a przed końskim kopytam nie daj boże w podkowie już tak? 😉


Nie przed patykami, tylko przed ostrymi bardzo czymśami, już to wytłumaczyłam tam 😉
Tak, w crocsach (poprzednich, nie tych) właśnie miałam również podeptane stopy 😉
galopada_   małoPolskie ;)
29 maja 2015 19:05
piątkowy relax po trzech naukowo ciężkich dniach. czyli ja i moje podkrążone oczy 😁

Bischa, Twoje zdrowie i Twoje stopy, ale serio lepiej uważać 🙂 Już kiedyś jechałam z koleżanką na pogotowie, bo poszła w klapeczkach do koni na padok - nikomu tego nie życzę 😉
Ja z własnego doświadczenia również tego nikomu nie życzę, zwłaszcza obcinania kawałka kości w palcu, nawet na znieczuleniu wyjątkowo nieprzyjemne uczucie 🤣
Hehehee, mnie sporo osob na PW pyta czy ja na avatarze to ja czy zdjecie modelki z internetu 😁 To mile i zabawne 😉
Bischa   TAFC Polska :)
30 maja 2015 19:26
No wiadomo, że lepiej uważać. W japonkach, czy basenowych klapkach na pewno bym nie ryzykowała 😉
Co do stóp i koni. Jak mi koń zdeptał stopę gdy byłam w trampkach to przez kilka dni ledwo chodziłam. Parę lat później gdy ten sam koń zdeptał mi nogę w butach jeździeckich to trafiłam na sor 😉
Przypadkowe spotkanie i kilka miłych godzin z wczoraj 😉
Bischa   TAFC Polska :)
30 maja 2015 20:32
No, fajnie było wczoraj 😁 Miło było Cię poznać 🥂
Wojenka świetnie wyglądasz!! Zen prześliczna jesteś i wyglądasz niesamowicie młodziutko 🙂

Ja ostatnio nie mam innych zdjęć niż z psami i z wyścigów 😀 Z przecudownym dżakiem mojej przyjaciółki.




I jak widać moja miłość jest odwzajemniona  😍

Selfie:

zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
03 czerwca 2015 10:26
No prosze jaka ladna z Was para  😉
Piękny i Bestia można by rzec!
Wstawiam swoje, może mnie ktoś pozna na CSIO  👀

fot. niesamowita Cocosowo :kwiatek: 😍



Do bagażnika.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
03 czerwca 2015 13:34
Trzeba kupić kolejny samochód. Bagażniki się kończą... 🙁
A jak któraś będzie stawiała opór przed bagażnikiem to ja się nią zajmę   😎


Libeerte śliczna jesteś  😀

Hexa ja to już chyba nie powinnam się wypowiadać na Twój temat (znoooowu), bo pomyślą że jakaś homo jestem  😁  Ale uwielbiam, uwielbiam, uwielbiam  😍  P.S. Piesia poznałam za szczeniaczka  😀 https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xft1/v/t1.0-9/s720x720/10653841_834879969877919_5395110998489488866_n.jpg?_nc_eui=AWhc5NnYq_fOtsmSJAicb9PHl_usuxrHuXVv5A&oh=8d3b3f201713d6b703dd6923a6b9a8b9&oe=55F62294
Baffinka  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: 💘
Cheetah jest cudowna! Jestem w niej zakochana. Pomimo, ze zawsze byłam zdeklarowaną kociarą nie przepadającą za psami tak na punkcie tego oszalałam. Raz, drugi Marta wyjeżdżając zostawiła ją u mnie i przepadłam 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się