Końska rewia mody cz. 3

Breva, kratka bomba!! ile cie to cudo kosztowało? może byc na pw 🙂
wątek zamknięty
a ja mam pytanko odnośnie jakości kantarów eskadrona i czapraków prada ? jak z wytrzymałością , jak zachowują się w praniu itp ? ogólnie jak najwięcej opini .

aha i jeszcze jak z jakością kantarów Eskadrona w porównaniu do LamiCell ELegance?
wątek zamknięty
D&A jak będziech chciała się pozbyć to daj znać  😁 ślicznie
wątek zamknięty
Breva 3 za jednym zamachem  ❓ ❗ Haha To Ja jestem w takim wypadku usprawiedliwiona..Ja też ostatnio 3  😁
wątek zamknięty
Gniade w oliwkowym Lamicellu:

wątek zamknięty
korsik,myślę ze raczej się nie doczekasz;p
wątek zamknięty
Dynamo   Dynamicznie :))
16 września 2009 08:28
Achaja,
pierwszy raz spodobała mi się oliwka na gniadoszu 🙂
wątek zamknięty
Ha, bo to wyjątkowy gniadosz 😉
wątek zamknięty
Dramka, 3 bo taniej za przesyłkę i w ogóle....:P ale żeby nie było - w przyszłości będę moją minikolekcję rozdzielała mięszy 3-4 konie - dlatego teraz zbieram hurtowo:P
wątek zamknięty
a ja mam pytanko odnośnie jakości kantarów eskadrona i czapraków prada ? jak z wytrzymałością , jak zachowują się w praniu itp ? ogólnie jak najwięcej opini .

aha i jeszcze jak z jakością kantarów Eskadrona w porównaniu do LamiCell ELegance?


nikt nie pomoże?
wątek zamknięty
no to ja pomoge 🙂
jesli chodzi o kantary eskadrona to sa plusy i minusy 🙂 trzeba bardzo uwazac na rozmiar, bo cob wychodzi maly i szczuply w pysku, wiec nie raz jest dobry tylko na poniaka/konia z drobna glowa 🙂 za to z tzw 2 reki ludzie czesto sprzedaja kantary eskadron jako cob, a sa to P2 czyli pony 2 - sredni kuc
jakosc jest bardzo dobra - mozna prac w pralce i nic im sie nie dzieje, duzy kon raczej nie da rady zerwac takiego kantara przy odsadzaniu sie (sprawdzone!), tak jak przy lamicellu, ktlory do najmocniejszych nie nalezy 🙂 za to wybor kolorystyki eleganca jest imponujacy

jesli chodzi o czaprak prada -bardzo ladny, dobrze sie dopiera i ladnie uklada pod siodlem, ale za cene ok 150zl to wole wyprzedazowe ES  😍
wątek zamknięty
Co do Eskadronów- jakościowo bez zarzutu moim zdaniem, za to ja mogę używać tylko do czyszczenia i lansowania, bo są bardzo cieżkie i grube i Libla mi obcierają do żywego. Ale to królewna na ziarnku grochu jest... to mogę być nieobiektywna 😉
wątek zamknięty
Ja na początku nie mogłam przeboleć, że kantar Eskadrona jest sztywny i nie układa się na pysku. Odstawał, przekrzywiał się, strasznie. Teraz minęło ponad pół roku od kupna kantara i zdecydowanie jest to jeden z moich lepszych zakupów jeździeckich. Dopasował się, jest mocny, trwały, nie obciera mi konia. Polecam.
wątek zamknięty
a czy ktos dla odmiany mogl by napisac jak sie sprawuje kantar eskadrona z futrem? nie odparza przy dluzszym uzytkowaniu, np w transporcie oraz jak wyglada po kilku praniach?
futerko mi sie wydaje malo przyjemne w porownaniu do mattesa np
wątek zamknięty
naprawdę tylko 1 osoba na forum ma kantar LamiCell Elegance ?
wątek zamknięty
Lamicell, służy mi już od roku i trzyma się dobrze. wytrzymuje częste pranie i nic się z nim nie dzieje. Eskadrona mam od niedawna, więc ciężko mi porównać oba kantary. aha, moje konie się nie szarpią, więc tak naprawdę nie mam jak sprawdzić ich wytrzymałości, oprócz czasowej  😉
wątek zamknięty
ja mam lamicella elegance, ale ze sluzy jako kantar padokowy, to nie jest w najlepszym stanie :P
ale ogolnie jest fajny, dobrze sie pierze, nie odparza.
wątek zamknięty
Trolinka, ja mam dwa - jeden podczas odsadzenia się kobyłki zgubił metalową nakładkę z jednego z pasków, ale nie zepsuł się tylko stracił ozdóbkę (dało się przyprawić😉) a drugi sluży dzielnie🙂 no tylko że ja ich używam raz do roku do transportu:P więc naprawdę nie mogę dużo na ich temat powiedzieć!
wątek zamknięty
Trolinka miałam Lamicella.
był naprawdę w porządku, przetrwał próby odsadzania, padokowania, transporty.
Dobrze się prał i nie szmacił, ale po częstym praniu kolor mi trochę wyblakł.
Kantar nie odparzał ani nie obcierał mojej Siwej, która ma wybitne tendencje do wycierania sierści na pysku.
Sprzedałam go jedynie dlatego, że "podbicie" było jasne, a czyszczenie kantara co dwa dni przekraczało moje możliwości 🙂
wątek zamknięty
Biorąc pod uwagę to , po co chcę go kupić to chyba przetrwa . Potrzebuję go aby wyprowadzić konia z boksu przywiązać do słupa i wyczyścić stajenno-padokowy ma inny .
wątek zamknięty
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
16 września 2009 17:46
dla zainteresowanych znalazłam już z tej kolekcji rzeczy w tym sklepie
http://sprzetjezdziecki.com/pl,category,135829,najnowsze,kolekcje,jesien,zima,2009,2010.html
wątek zamknięty
derki są w cenach kosmicznych...  🤔wirek:
wątek zamknięty
O ja pierdziu, w ogole kosmiczne ceny!
wątek zamknięty
ja się chyba ogarniczę do niciakowego kompletu w wesji nici cotton niebieski, i bez szału poczekam na następną kolekcje... skoro takie ceny.
wątek zamknięty
Dzisiaj pierwszy raz miałam okazję zobaczyć w realu jak wygląda brillant i impuls deepblue.Myślałam,że będą prawie czarne jak cotton a są super.Impuls to taki głęboki granat a brillant nawet leciutko wpada w fiolet.
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
16 września 2009 18:47
Cotton za 125 zł? 😲 Jest szansa, że w innych sklepach będą niższe ceny?
wątek zamknięty
duzy kon raczej nie da rady zerwac takiego kantara przy odsadzaniu sie (sprawdzone!)


Mój młody poradził sobie z kantarem eskadrona w przeciągu hmmm... tygodnia? Właśnie przy odsadzaniu się🙂

Najdłużej wytrzymał zwykły kantar no name za 20zł...
wątek zamknięty
Pursat z tego co pamiętam to w mustangu zawsze tyle kosztowały cottony . Trzeba poczekac na cennik od inter-api 😉
wątek zamknięty
chyba nie aż tyle, pamiętam że aqua kosztował 110 zł
wątek zamknięty
Czy wiecie moze gdzie moge kupic gdzies wszechstronnego niciaka  Starlight Blue ?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.