Kącik Rekreanta

kujka   new better life mode: on
14 czerwca 2009 19:55
breakawayy, piekny!!
MoniaaA, super! faktycznie wydaje sie zupelnie nie przejmowac tym, ze siedzisz na gorze. szkoda ze nie masz wiecej!

musicie mi wybaczyc ze nie pokomentuje, ale po weekendzie jestem wykonczona kompletnie. w kazdym razie wszystkie macie fajne zdjecia, gratuluje wystepu tym, ktorzy wybrali sie na zawody i czekam na fotorelacje 🙂
wątek zamknięty
kujka ano niestety nie mam 🙁 brak fotografa robi swoje, jednak mam nadzieję, że wkońcu ktoś mnie odwiedzi z aparatem 😉
wątek zamknięty
Ja tak samo jak kujka, z doskoku, tylko że nie po weekendzie, a po ostrym sesyjnym kuciu (a końca nie widać 🤔)

W każdym razie, gratulacje dla startujących, widziałam jakie towarzystwo z naszej stajni, wracało mokre z Wilanowa, więc pogody nie zazdroszczę. Ale tak czy siak, gratki.


Darolga cud, miód kobyła! nadal nie mieści mi się w głowie to, co kiedyś pisałaś.

Wistra no i super, ze jeździsz! A co to, jak to, na jakiej zasadzie?
A rodzicami się nie przejmuj. Ja też w swoich nie mam wsparcia, czasem mnie to jeszcze wkurza, ale w większości przypadków wszystko mi jedno 😉


Za to u mnie wreszcie się może coś wyjaśni, bo właścicielka wróciła do Warszawy i jutro będzie w stajni. Niestety nie będzie mnie ( :marze🙂, ale mam za dużo nauki. W każdym razie liczę, że we wtorek uda nam się spotkać.
Ale nie powiem... serducho i tak mnie zakuło.. 🤔wirek: 🙁
wątek zamknięty
Amnestria - po prostu, ośrodek jeździecki za Krakowem (dogadałam się z jedną forumowiczką, bo chciałam tam jednego konia zobaczyć, a umówiłam się na jazdę)
Jest super, ale drogo i niestety tam na jazdę będę mogła sobie pozwolić może raz w miesiącu.
Ale lepsze to, niż nic.
wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
14 czerwca 2009 20:52
Diakonka, na koniu mam z przejazdu, gniady w siodle bezterlicowym? tak własnie mi się wydawało ze to nie ty  😉 ale nie przygladalam sie jak uslyszalam "diakon" poprostu robilam fotki. I tak ledwo na przejazd zdążyłam bo musialam jeszcze moje dziecie odprowadzic i przyjechać sama autem.

a Ja własnie wrocilam z sesji fotograficznej oczywiscie na koniu 🏇, mam nadzieje ze juz dzisiaj pochwalę sie zdjęciami 💃

wątek zamknięty
Graba.   je ne sais pas
14 czerwca 2009 20:54
wistra, który? 🙂
wątek zamknięty
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
14 czerwca 2009 20:55
tak to mój sierściuch😉 czekam zatem na fotki!
wątek zamknięty
wistra, który? 🙂

Siercza, a koń, dla którego tam jechałam, to Laufer - moja miłość  💘
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
14 czerwca 2009 21:11
wistra, nie slyszalam nic dobrego o tej stajni. przynajmniej te 1,5 roku temu, kiedy szukalam dla siebie i mojego konia stajni pod krakowem i dowiadywalam sie conieco (bo te okolice mnie wlasnie interesowaly)
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
14 czerwca 2009 21:14
D&A, jest sukces pralniczy 🤣
wątek zamknięty
Kujka, ja nie słyszałam żadnej opinii, ale z doświadczenia wiem, że najlepiej samemu się przekonać, a nie "co usłyszałam, co przeczytałam"
Jak dla mnie było bardzo fajnie  🙂
wątek zamknięty
Hehe no to gratuluję 😉moje ochraniaczki też już czyściutkie.Popręgi też zreanimowane.
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
14 czerwca 2009 21:18
Forta - dziękujemy!  :kwiatek: :kwiatek:
Burza - jak miło słyszeć! 🙂 dziękować po stokroć!  :kwiatek: postępy idą teraz pełną parą - w końcu ktoś na nas patrzy z dołu 🙂
Amnestria -  :kwiatek: ślicznie dziękujemy!  :kwiatek: jeśli masz na myśli tych "uprzejmych" z mojego otoczenia, co to nas wyśmiewali - robią to nadal, ale ja nauczyłam się tym nie przejmować 🙂 to koń do kochania, a nie do wygrywania, acz nie ukrywam, że cieszy darolgowe oko  😁

Dziewczyny, mam masę roboty,więc jutro dopiero przejrzę wątek.
Póki co trzymam kciuki za wszystkie schorowane i kulawce, będzie dobrze!
Pozdrawiam Was wszystkich baaardzo cieplutko  :kwiatek:

Kocham KR.
wątek zamknięty
Wistra, na pewno w porównaniu z poprzednią stajnią w Sierczy będzie Ci się podobało, natomiast... mówią, że nie ma dymu bez ognia. W każdym razie życzę Ci, żeby jak najdłużej Ci się u Barbary układało 😉
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
14 czerwca 2009 21:34
hahaha o matko wlasnie kolezanka pokazala mi czym zajmowal sie Gill przez ten weekend



padlam ze smiechu, ale ten kon strzela maski  😵 😂
wątek zamknięty
Wistra, na pewno w porównaniu z poprzednią stajnią w Sierczy będzie Ci się podobało, natomiast... mówią, że nie ma dymu bez ognia. W każdym razie życzę Ci, żeby jak najdłużej Ci się u Barbary układało 😉


Oczywiście, coś może wyjść dopiero za jakiś czas.
Nie mówię teraz, jak jest, tylko mówię, że akurat wczoraj było super 🙂
A pewnie z jazdą raz na miesiąc też ocenić nie będę mogła, więc nikt nie będzie się mógł sugerować moim zdaniem  😀
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
15 czerwca 2009 10:11
Kącik ten przybrał już tasiemczych rozmiarów, więc moderatorki uprzejmie proszą o przeniesienie swych rozmów do nowego, a ten zamykamy 😉

NOWY WĄTEK : http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,6823.0.html
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.