Kącik Małolata...:D

Ale szczęście nie jestem zagrożona z niczego  😀  Ale ten WOS  👿 Taki miałam spr trudny  👿 Mam nadzieje że bd chociaż to 3  😵 Bo jak niżej to 2 na koniec  👿  NO a wtedy to już przekichane  👿  Ani konia , ani jazdy ani nic  😕 Z religi mam średnią 3.15  😵 , a z wf-u mam zwolnienie z biegów i jak w ogule biegam to mam mieć o jedną ocene podniesioną ,a tu się dowiaduje że mi dwie tróje wpisała  👿 😵 Ej sory ale na 60 m miałam 10 sekund po krzywym aswalcie jeszcze się na końcu wyrąbałam na ziemie i miałam kolana poobijane  👿 I wychodzi że mam na koniec z połowy przedmiotów 3  👿 Nawet z muzyki  😵 Ale naszczęście z plastyki 5/6  😁

Chyba nauczyciele zobaczą jak to jest dawać mi ocenę poniżej 4  😁 Będzie błaganie itd  🙇  😁  W 5 klasie zdawałam historie 17 razy żeby mieć 5 na półrocze  😁 Aż w końcu zadał 3 pytania co oznacza coś tam i zdałam na 5  😜 😁 😁

Na razie jak na moją przyszlość potrzebna mi dobre z majcy,fizyki i plastyki czyli mam załatwione  😁 😁 😁 Ale musze się wziąć za siebie bo nie moge mieć 3 na świadectwie  👿 😵

Jeszcze babka z niemca obiecała że zabiera 13 os. z naszej klasy na wycieczke jutro , a ja się dowiaduje że jadą 4 osoby  😵 Ej no sory ale Albo zabiera się całą grupe jak się obiecało albo nikogo !!!

Troche się rozpisałam ale nie każe wam tego czytać - poprostu musiałam się wyżyć  😁 😁 😁 :kwiatek:

aha . 😀 Ja mam średnią 5.73 . 😀
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
16 grudnia 2010 15:18
Pacia, wybacz, ale się zapytam, po cholerę tyle tych emotikonów? 🤔
Lubie wyżalać się obrazkami  😁
Pacia - od tego masz pismo . Literami a nie emotikonami czy jak to tam się zwie.
Wiesz ja poprostu lubie siebie wyrażać obrazkowo, mam dopiero 13 no 13,5 lat więc nie dorosłam jeszcze do wyrażania siebie pismem  😡 😁
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
16 grudnia 2010 15:23
Pacia, to jak lubisz się wyżalać obrazkami to może sobie porysuj w paincie lub na kartce. Wybacz, ale takie jest moje zdanie.
pandora   czaprakomania...XD
16 grudnia 2010 15:23
Dajcie jej spokój jak chce to niech pisze ... nie ma zakazu nie ?? 😂
edit: nie pisze a wstawia emotikony
pandora - mi robili o to żale więc nie używam już tak często . Pacia - ja też mam 13 lat i jakoś potrafię się powstrzymać od emotikonów przy każdym słowie .Pacia, to jak lubisz się wyżalać obrazkami to może sobie porysuj w paincie lub na kartce. Wybacz, ale takie jest moje zdanie.


Ja myślę tak samo . To nie jest NK .
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
16 grudnia 2010 15:26
pandora, okey, ale ciężko się to czyta po prostu 😉
Nie wyrażanie siebie emotkami będzie moim postanowieniem na nowy rok więc poczekajcie te dwa tygodnie narazie będe zmniejszać dawke  😁
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
16 grudnia 2010 15:27
no mi też oczy pulsowały jak to czytałam 🤔
Prestige słodkości to oni mają..  😜 Nawet określenia nie mam na ich słodycze.
Kantar ?! O matko, Będziesz musiał sam przyjechać i obejrzeć  😁 Tam kantarków jest tyle że głowa boli, odcieni jednego koloru jest 10 😁 Jak wybierałam kantar dla swojej to nie wiedziałam czy z futerkiem, polarkiem a może bez niczego ? A może skórzany ? A może wszystkie ?  😍 Najchętniej wykupiłabym tam cały sklep, naprawde jest w czym wybierać a ceny tak niskie że aż się kupować chce  🏇 Ja się czaję na siodło ujeżdżeniowe syntetyczne, u nas chodzi po 7000zł u nich po 1000e, i mam taką cichutką nadzieje że moooże kiedyś 😜
pandora   czaprakomania...XD
16 grudnia 2010 15:29
sorry ale uważam ze czepiacie sie niepotrzebnie wszystkiego ( mówie ogólnie nie tylko do was) zakładałam ten wątek po to zeby osoby młodsze mogły spokojnie na luzie sie wypowiedziec a nie dostawac opr na każdym kroku... 😵
po prostu nie rozumiem jak komuś mogą przeszkadzać emotikony  😁
Nie no spoko rozumiem możecie  🤬
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
16 grudnia 2010 15:30
pandora nikomu nie przeszkadzają jeśli używa się ich w odpowiedniej ilości. A nie co drugie słowo  😵

Edit: A może chciała poprostu wypróbować wszystkie emoty ? 😜
kantarek z uwiązem - najlepiej brązowy ...  😍 będę ci wdzięczny .  💃 słodkości też się przydadzą .  😍  💘 to jak ... postarasz się ? ładnie proszę ... 😉 to wykup cały sklep to coś mi dasz . 😀 ja kupiłem tam ESy za 62 e .  🤔wirek: były lepsze niz takie za 3 stówy . ale  mi pies pogryzł .  🤬

PS : sory za emoty . przyzwyczajenie .
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
16 grudnia 2010 15:31
Mysza, będzie się można do Cb zgłaszać jak bym czegoś potrzebowała z Niemiec? 😉
break czego znowu się przyczepili?  😵

Mysza zabierasz mnie ze sobą do niemiec na zakupy! <3

Trzecioklasiści i jak tam drugi dzień egzaminów?
Ja poprostu utrzymuje świąteczny nastruj  😵 One świecą jak lampki świąteczne  😁
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
16 grudnia 2010 15:34
Prestige uwiązy mają boskie 😜 miałam jeden złoto brązowy 😜
Hermes jasne że będzie można 😉 jak będę jechała w lutym to mogę coś tam przywieźć 😉 Na r-v jakoś się będę starała wchodzić (bo póki co połączenia mój laptop tam nie łapie) i jak będę jechać do jeździeckiego to się ogłoszę że jadę 😅

Edit:
Mika, pakuj się i lecim 😁
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
16 grudnia 2010 15:34
Prestige, w sumie to takie rzeczy na PW 😉
Hermes , sorka . Już nie śmiecę forum . 🙂
Pacia rozumiem, że od emotikonów nie możesz się powstrzymać, spoko. Też tak czasem mam w napadzie euforii ale mogłabyś uważać na ortografię? Jeśli często nie wiesz jak się pisze dany wyraz, czy coś zainwestuj w Moziilę 😉
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
16 grudnia 2010 15:40
Aaa ja się zapomniałam pochwalić, poprawiłam sprawdzian z polskiego 😅
Hermes Brawo mi się to rzadko zdarza  😡

Będę uważać haha nie zrobiłam żadnego błędu  😁
Mysza lecę, pędzę <33 Mrr... Weź mi nawet nie mówi, fortunę bym straciła tam  😀iabeł:
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
16 grudnia 2010 15:45
Pacia zrobiłaś, napisałaś [code]nie zrobiłam żadnego błędy[/code] 😁 Chyba się czepiam 😁
Hermes jak ja bym chciała mieć coś do poprawy z polskiego, niestety 4 u nas sie nie da poprawić 😁
Mika ja nie umiałam stamtąd wyjść 😜

Edit: O poprawiłaś 😁
No wiem ale mam tak drobną klawiaturkę że mi się klikają różnie  😡 Ale teraz nie zrobiłam  😅
pandora   czaprakomania...XD
16 grudnia 2010 15:49
hehe a wracając pare stron wstecz to wyrzucono mnie ze stajni ponieważ moja mama miała małą sprzeczke z właścicielką bo mój koń miał wypadek ( upadł na metalową kratę podczas sprowadzania go z padoku po ciemku jak twierdz właścicielka) i dostała (moja mama) sms w którym wł pisze ze już nam szuka nowej stajni ... tak w dużym skrócie  😁
pandora , żal .  ta właścicielka to chyba za miła nie jest .  😜 taki żarcik 😁

Mysza - masz wiadomość na PW .  💃
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się