PSY

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 stycznia 2016 20:38
Trzymamy się 😉 Dziś udowodniła, że zdrówko dopisuje, włamała się i bóg jeden wie ile kilogramów strusiny zjadła. 😉

Zabrałam się dziś za mielenie strusia.
20kg strusia, 1,5kg flądry, 2,5kg jabłek, 2,5kg gruszek, 2,5kg marchwi, 2,5kg buraków, 30 zółtek + skorupki jaj, litr oleju i ogrom czosnku niedźwiedziego. Z tego wszystkiego wyszło żarcia na 70dni za 260zł 😉


Yum!
A my wczoraj udalismy się do baru, a wróciliśmy z psem 🙂 Ok. roku, kundelek. Zwariowaliśmy, a gdzie nasz chodziak?
nada, pokaż zdjęcie 🙂

W Lublinie napadało dobre 20cm. Werna chyba pierwszy raz widzi tyle tego białego. W związku z tym...
zamiast mózgu ma śnieeeeeeeg, śnieeeeeeeg i jeszcze więcej śniegu.  😜
Gorzej jak dzieci.  🤣
Wszystko się jej podoba - jak idę, to że się śnieg marszczy dookoła. Że w zapasy można buchnąć całym ciałem. Że można bobrować nosem.
Bałwany oswoiliśmy już kilka dni temu (niech żyją rączki z patyków), ale teraz wszedł drugi level. Bałwan, który nie stoi a leży jest suuuuuuuper! Można wskakiwać na kule! Można je przeskakiwać, taranować! Można je rozkopywać łapami, rozgryzać, nosić takie wielkie kawałki w pysku!  😜
Kto nas mijał to się uśmiech lub dostawał jawnego ataku śmiechu.
W ogóle zapomniała, że siusiu, że kupka. Przypomniała sobie dopiero pod koniec ponad godzinnego spaceru.
Bałwanek mój durnowaty.  😀
cranberry   Fiśkowo-Klapouchowo
16 stycznia 2016 11:21
Jara do tego dajesz kosci?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 stycznia 2016 11:24
Nie, kości w postaci kaczych szyjek lub gęsich skrzydeł daje osobno 😉
cranberry   Fiśkowo-Klapouchowo
16 stycznia 2016 11:38
Osobno w sensie ze jednego dnia miecho innego kosci?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 stycznia 2016 11:52
Tak, do tego jeszcze podroby i żołądki 😉
efeemeryda   no fate but what we make.
16 stycznia 2016 12:18
Czy któras z Was używała karm husse ? Właśnie jestem na etapie testowania i na razie wygląda, że ok, jest tylko na pewno mniej smakowita niż Royal, ale to akurat dobrze  😀
Cariotka   płomienna pasja
16 stycznia 2016 14:29
Kaktus chyba karmi Husse i była zadowolona 🙂

Jezuuu ale dziś miałyśmy dzień. Dopiero teraz do domu wróciłyśmy. Rano szkolenie z tet (jak się okazuję nie zastąpioną i najlepszą) a później trening z ObiFru.
Mój pies na drugi treningu był takiiii grzeczny 💘 podbiegł do niego pies a Ness pełne skupienie i siedzi jak posąg, myślałam że ją ozłocę  😍 Była bardzo ogarnięta....miodzio. Zaczęłyśmy robić chodzenie przy lewej, bo mamy zrobione przy prawej i jak się okazuję przy lewej byłby lepiej  😁 Mam pytanie jak przy prawej mam komendę ,,noga'' to przy lewej mogę mieć ,,lewa''? Bo ,,do mnie'' ,,przy mnie'' odpada 🙂
Dostałyśmy pochwałę że jesteśmy ogarnięte a pies na mnie skupiony (szkoda że nie zawsze :hihi🙂 no i możemy działać coś z agility (oczywiście zupełnie dla zabawy).
Przyszłam na ten trening z problemem że Ness nie chcę się bawić, po wypróbowaniu wszystkiego...co się okazało...Ness szaleje za RAUKI.
Dostała bzika na punkcie tej zabawki. Kupujemy dwie z owczym futrem, jedną dłuższą a drugą krótszą, bo podobnież warto mieć 2 żeby jedną mieć na wymianę.
A i zamówiłam tego Orijena rybnego, po 4 dniach testu, chyba najlepsza karma do Tej pory jeśli chodzi i kupy i smakowitość, no i granulki służą Nam też za przysmaki.
ushia   It's a kind o'magic
16 stycznia 2016 14:53
mozesz wprowadzic komende jaka sobie wymyslisz, byle konsekwentnie ja stosowac
Cariotka   płomienna pasja
16 stycznia 2016 15:15
wiem, ale chciałabym żeby logicznie brzmiała...mogłabym wymyśleć ,, różowy'' ale na egzaminie PT nie wiem czy by się przyjęło .
Czym Ty się martwisz - moje na dostawianie się mają "dupka"  😁 Tu nie ma co się przyjmować. Pies ma wykonać Twoją komendę. Jeżeli wykona - nikt Ci za to nie odejmie, że jest ona inna niż w regulaminie.
ushia   It's a kind o'magic
16 stycznia 2016 16:11
k_cian - you're my master  👍
Cariotka   płomienna pasja
16 stycznia 2016 16:31
k_cian bardzo lubieeee 😍
Bischa   TAFC Polska :)
16 stycznia 2016 18:35
Taka sytuacja z dzis 😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 stycznia 2016 18:59
Baffinka też ma taką tabliczkę u siebie tylko, że z westem 😉
Bischa   TAFC Polska :)
16 stycznia 2016 19:12
Chyba Bischa? 😁
JARA- ile waży Buła?
Chyba Bischa? 😁


chyba jednak Baffinka ...
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 stycznia 2016 19:37
Nie, Baffinka ma 😉


Edit

RaDag niecałe 25kg

RaDag niecałe 25kg

ok. Dzięki.
to mnIe na razie nie stać 😉
Ale brzmi smakowicie!
Btw JARA- dopiero zauważyłam tę rączkę na drugim zdjęciu? To Twoja? 😀 Wygląda jak wyrośnięta kurza łapka  🤣
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 stycznia 2016 20:43
Mojej mamy 😁
Haha! Taki kolor na zdjęciu, zgięcie palca i wyszło jak wyszło 😀
Ale - fajną masz mamę, zaangażowaną w sprawę 🙂
Wywołana pokazuję naszego nowego członka rodziny. Na razie dwa dni wzorowe...trochę pracy nas czeka no i prowizorycznie spi u nas na budowie  😍

Znowu odpiszę zbiorczo bo codziennie jakoś czasu brak.

Cariotka Doczytałam Twoje pytanie odnośnie saszetek - ja od niedawna mam Jansport i polecam baardzo!🙂 Wcześniej miałam taką pionową z karuska i już mnie denerwowała bo ciężko się smaczki wyciągało i nic poza nimi się nie mieściło. Ja z Jansport jest ślliczna lekka i wygodna a do tego pojemna! Ma dwie kieszonki i spokojnie wejdzie tam telefon, woreczki, klucze, smaczki a nawet zabawka bo pluszak czy zwykła piłka mieszczą się bez problemu i wygląda na trwałą.

Super, Że Wam się tak dzień udał! Ja obiecuję jak tylko będę miała trochę czasu to z chęcią Was odwiedzę na szkoleniu w roli obserwatora oczywiście jesli można, w zamiain mogę porobic zdjęcia🙂😉  A Rauki też mnie kuszą tym bardziej, że na blogu Drużyna G niedawno czytałam recenzję i coś czuję, że Dexik też by oszalał za tym naturalnym futrem, a które zamwiasz? Ja się łamię jeszcze, jak będą obedience w Lublinie to się wybieram i ma być stoisko więc pooglądam i kto wie może wyjdę z zabawką.

A co do komend to ja zaś z Denisemm miałam na odwrót noga na lewą a prwo na prawę, Dexik dobiero się powoli uczy dostawiania i póki co tylko przy lewej cwiczymy, a tak odnosnie komend z ciekawości macie jedną komendą na siad przy nodze i potem na chodzenie cyz dwie rozne? Bo są chyba dwie szkoły, ja z Denisem miałam dwie ale teraz chyba zostanę przy jednej bo w sumie skoro noga znaczy siad przy nodze i podążaj tam gdzie ta noga sie rusza no to druga komenda mi nie potrzebna.

JARA Zdrówka dla Bułki!

Ascaia Gratuluję małych sukcesików bo takie codzienne cieszą najbardziej!🙂 A co do śniegu to akurat jak wyjeżdżałam tak ładnie nasypało a pod Krakowem cienka warstewka…;/ Dex też uwielbia choć chyba już ma dość bo dzisiaj na spacerze moentami podnosił tylne łapy wiec albo mu zimno albo denerwował go zbijający sie między opuszkami śnieg.

Atea Widziałam filmik już wcześniej, wzruszający ale opmysł moim zdaniem bardzo trafny choć pewnie w najbliższym czasie na większą skalę się nie uda go zrealizowac🙁


A u nas nie chcę zapeszać, ale dalej do przodu. Po pierwsze apetyt wrócił;d Dexik w domu spokojny, wyluzowany - czyli je zawsze i wszędzie gdy go zawołam, chcę nagrodzić to jest ogromny PLUS🙂 Nawet na spacerze dzisiaj udało mi sie go skarmić w kilku miejscach, jeszcze wiele wiecej wymgać nie mogę bo jest zbyt ciekawie i gdy tylko go zostawię na chwilę dalej to już jest rozkojarzony, ech ale maamy czas. Jutro postram się o filmik jak pracuje w domu bo aż szkoda tego nie nagrać (ups nie zapeszam). Mniej też warczy na ‘duchy’, wieczorami zasypia spokojnie, odkurzacza boi sie nadal, na samochody schizuje nadal ale nie wszystko na raz. W domu jest bezproblemowy, na spacerach w naszych spokojnych miejscach też, chyba ze sie zatrzyma i chce isc w innym kierunku ale to też jakoś tam sobie przepracowywujemy.
Cariotka   płomienna pasja
17 stycznia 2016 12:44
Magdzior Jansporta też mam i rzeczywiście są super 🙂 ale potrzebowałam czegoś tylko na przysmaki. Hiacynta mi podrzuciła super pomysł. Zamówiłam sobie coś takiego http://www.decathlon.pl/woreczek-na-magnezj-brodery-m-id_8246017.html . Dla mnie idealne rozwiązanie. Mam teraz taką saszetkę z Karuska ale nie jest zapinana na magnez i jest nieporęczna.
Wpadaj na szkolenie kiedy chcesz 🙂 super by było 🙂 Na Nas nie ma co patrzeć, ale dumkowa super ogarnęła Robiego. Chłopak jest fenomenalny!
Ja zamówiłam te:
http://toys4dogs.pl/rauki-munna-long,id1060.html
http://toys4dogs.pl/rauki-munna-m-l,id1061.html
Tą długą Ness bawiła się w sobotę, a krótką zamówię jako drugą.
My mamy jedną komendę 🙂 Pogubiłabym się chyba mając dwie. Zresztą dziś z Ness już opanowałyśmy dostawianie do lewej.

Nagraj jakieś filmy 🙂 Fajnie że robicie postępy- to cieszy. My się czasami cofamy ale to z mojej winy bo za dużo chce 🙂
Aneta opowiedz coś więcej o suni!


Jest z nami od czwartkowego wieczoru więc jeszcze za wiele o charakterze napisać nie mogę. Ale... póki zauroczyła mnie tym że 4,5 miesięczny szczeniak nie załatwił się jeszcze w domu, zero namolności i upierdliwości do której już przywykłam przy wilczakach, spokojna, delikatna, cichutka - co niesamowite porusza sie tak cicho, że nigdy nie wim gdzie jest... Posłuszna bardzo, nawet rozbawiona z psami na maxa zawołana "rzuca wszystko" i pęęędzi  😉

Ascaia   :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się