PSY

Na moją Kontrę huknęłam raz jak szczekała w domu a później 4 lata ją uczyłam szczekać na komendę :/ Bo potrzebowałyśmy tego do PT.
Dobrze, że przy pozorancie przynajmniej szczekała 😉
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
07 sierpnia 2014 19:34
zuza, mój zaczął szczekać dobrze po skończeniu roku, wcześniej tez był cichy. I raczej to są dwa donośne, basowe szczenięcia niż jazgot 😉 ale stroszy sie i wyglada 😉
zuza   mój nałóg
07 sierpnia 2014 19:42
Bardzo dziękuję za taki odzew.Ja oczywiście doceniam tą jego 'ciszę' i mam nadzieję,ze tak zostanie.Gdyby to się zmieniło to będziemy nad tym pracować.Na komendę daje głos.Dziś przy płocie przechodziły 2 pielgrzymki i tylko patrzył ciekawie 🙂
k_cian Dzięki  😀 Tak, mamy krawacik. Nie wiedziałam, że są Flaty z krawacikiem, zdziwiłam się bardzo... ale wiedziałam, że mój pies "normalny" być nie może 😁


Bo generalnie nie mają. 😉 Wszelkie białe znaczenia jak krawat są wadą.  To co może być to pojedyncze białe włoski bądź białe włosy po uszkodzeniach skóry. Nikt nie wyrzuci za to z ringu chyba ale generalnie jest to niepożądana cecha zdecydowanie i trafia się raczej rzadziej niż częściej.. Jeżeli jakieś włoski tworzące krawat są to powinny przy zmianie futra na dorosłe zniknąć. Jak nie znikają.. no to trudno 😉 ale być ich nie powinno.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 sierpnia 2014 20:35
Alleluja! Chwalę swoje nieszczekające psy, kocham je za to 😍
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
07 sierpnia 2014 20:41
Chętnie wymienię jedną sztukę mega wokalizującego psa na milczącego  😁 Przy Nuci nawet ziewnąć nie można bo zaraz zaczyna popiskiwać, a najmniejszy szmer na klatce kończy się szczekaniem, że wszyscy podskakujemy.  😵
k_cian Dzięki, ciekawe rzeczy piszesz. Nigdy nie interesowałam się aż tak szczegółowo wzorcem rasy, choć czytając, że umaszczenie może być czarne lub brązowe - wpadłam na to, że ten nasz krawacik to pewnie byłby uznany za wadę. Być może właśnie dlatego Kontra została jako ostatnia?  😉 Nie wiem, niech żałują ci co jej nie wybrali  😀iabeł: Ale fakt faktem krawacik się zmniejsza i zastanawialiśmy się ostatnio co z tego wyniknie. Szczerze powiedziawszy, pierw zaczął wypadać krawacik właśnie, a dopiero potem zaczęło wypadać futro z łap i z mordki. Hm... mamy tak 1/3 tej plamki która była... ciekawe na czym się to skończy. Kiedy tak na oko Flat będzie miał pełną, dorosłą szatę?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 sierpnia 2014 20:43
Bułka umie szczekać, ale rzadko to robi.
A Masza nie umie. Tzn umie - dwa razy w życiu słyszałam, pojedyncze "hau" 😉
Nasza Ika umie szczekać na wsi, na dogtrekkingu jest tak podjarana atmosferą, że szczeka non stop. Teraz po przedłużonych koloniach u dziadków(dom z ogrodem) zdarza jej się szczekać na balkonie, co tępimy w zarodku-zaraz wraca do domu. Ogólnie zadowoleni jesteśmy z jej szczekania.
A żebym ja to pamiętała kiedy to nastąpi. Do roku na bank :P 
Z zostawaniem jako "ostatni" różnie bywa. Chłopiec, którego mam wolnego nadal jest właśnie najlepszy. 😉 Chociaż.. jeżeli psiak ma wyraźną wadę..wszystko jest możliwe. Zależy tez od tego jak kto oddaje szczeniaki. U mnie nie było wybierania. Szczenięta dobrałam ja. 😉

Oto i mr red  😍






Toska jest milczkiem, ale że ktoś przyjeżdża oznajmia bardzo  ładnie pojedynczymi szczeknięciami. 😉

a teraz reszta dzieci













JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 sierpnia 2014 06:42
Jakie duże 😍
k_cian, Jara mnie ubiegła. Duuuuuże 🙂

Jeszcze 2 dni 😀
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
08 sierpnia 2014 08:37
k_cian one sa piekne. Zauroczona jestem kompletnie. Ide zagrac w totka;d bo po ostatnich przebojach z wetami musze nadrobic;d Juz wiem ,ze jak bym mogla to bylby Flat na pewno🙂
działaj działaj póki czerwony chłopak wolny  😎 😎 😎

😁

dzięki  :kwiatek:
zuza   mój nałóg
08 sierpnia 2014 09:56
k_cian cudne są i te wielkie włochate uszyska  🍴 A chłopiec śliczny,na pewno znajdzie dom.

Er jak już pisałam nie szczeka... ale chrapie nieziemsko 😉

k_cian, czyzby to byl wujek kudlaty? 😀
Nie, to Skidder Kasi. 🙂 Kudłaty i Emilia nie dojechali bo się posypała mi cała rodzina na jakieś wirusowe gówno..  🙄 Mała rozpierducha była... to dzieciaki coś dorwało... i jakoś nie wyszło 🙁
Jezu dopiero teraz dopatrzylam sie ze to Skidder 😀 a dzieciaki tak mu fafle pozaslanialy z dwoch stron ze dalabym sobie pol palca uciac ze to Kudlaty 😀

ps czy rozowa dziewczynka i dziewczynka ( 🤣 ) dzis maja TEN DZIEN? 😎
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 sierpnia 2014 12:43
Sienka oni albo juz tam sa albo lada chwila beda!
JARA, za jakąś godzinę 😉 Leje leje leje...
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 sierpnia 2014 14:11
Dostałam mmsa 😉
Aaaaaaaaaaaaa!! 😅 😅
Wojenka   on the desert you can't remember your name
08 sierpnia 2014 14:17
Ale tu szczeniaczkowo  🙂

A mi się suka popsuła znowu. Ciężki żywot kamikadze...Jutro pojedziemy na rtg, bo coś czuję, że mogła się połamać... 😵
wojenka, a co tym razem zrobiła?
A mi się suka popsuła znowu. Ciężki żywot kamikadze...


Piąteczka!  😉
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
08 sierpnia 2014 15:33
wojenka, a co tym razem zrobiła?

Ja bym zapytała inaczej: czego nie zrobiła. Nie zatrzymała sie, nie zwolniła, pomyśleć nie zdążyła? 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 sierpnia 2014 15:40
Oto Szajba 😉
Aaaaa teraz nie mogę się już bardzo doczekać niedzieli...
Wojenka   on the desert you can't remember your name
08 sierpnia 2014 16:34
No właśnie tet. W sumie to nie wiem nawet...
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
08 sierpnia 2014 16:36
Podejrzewam, ze ona tez nie wie 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się