... ślub :) ...

Dzionka, super włosy, uwielbiam takie upięcia 🙂
To są jakies przemarne foty, które nawet w jednej setnej nie oddają tego jak Dzionka pięknie wyglądała. Dzią mi świadkiem, że po paru sekundach od tego jak ją zobaczyłam miałam łzy w oczach! Piękna bride-to-be 💘

A panieński 😎 było ostro!
dzionka, pięknie! Bardzo Ci pasuje taka fryzura!
Dzionka, ukradkiem śledzę Twoje przygotowania do ślubu  😡 (cały wątek zresztą) i dotąd byłam przekonana, że będziesz wyglądać pięknie. Po tych zdjęciach doszłam do wniosku, że będziesz wyglądać obłędnie pięknie. Śliczna z Ciebie dziewczyna, makijaż genialny (widuję czasem tony nienaturalnych tapet i brązów na twarzach panien młodych), delikatny, a fryzura boska. Mam nadzieję, że wrzucisz coś z panieńskiego 😉
amnestria, oj weź, bo się zaraz znów zarumienię 😀 Wiem, że foty marne, ale co poradzić 🙂 Cieszę się, że ci się wieczór podobał, ja jestem dalej nim podekscytowana 🙂 🙂 Ale miałyśmy branie, haha 😀!!

rtk, Cricetidae, dzięęęki! :kwiatek:

Forkate, o rany, dziękuję!  😡 😡 Wrzucę coś na pewno, w końcu był pan fotograf 🙂 Zresztą jak zobaczyłam, że ten facet wchodzi do mieszkania na naszą imprezę to od razu krzyknęłam do niego "błagam, niech się pan nie rozbiera!!" bo byłam pewna, że dziewczyny zamówiły jednak striptizera  🏇
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
29 czerwca 2013 17:50
Dzionka a jaką miał minę jak to powiedziałaś? 🤣
CzarownicaSa, haha, zamurowało go, a potem chyba zrozumiał moje obawy i wybuchł śmiechem 🙂 Super był jeszcze quiz na temat mojego przyszłego męża (który właśnie wyszedł na swój kawalerski i wróci pewnie wieczorem następnego dnia 😉 ) - co dziwne, odpowiedzi na dwa pytania otwarte znały Forta i amnestria - zapomniałam je poprosić o wytłumaczenie się z tego 😀
Nie no, cudowny wieczór i zapamiętam forever na pewno 🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
30 czerwca 2013 09:13
Dzionka, domagam się fotki sukienki! 😀 Wyglądasz na tych zdjęciach prześlicznie! 🙂
Scottie, zapomniałam, mam foto 🙂 Jakoś mi się nie podoba, trzaśnięte szybko przed wyjściem. Mam nadzieję, że na żywo nie miałam takich grubych łydek 😀

CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
30 czerwca 2013 09:26
Dzionka jak na Ciebie patrzę to chce mi się ślubu! 😍
CzarownicaSa, powiem ci za niecałe dwa tygodnie czy jest na co się napalać 😉
dzionka wow! przepięknie wyglądałaś
zdecydowanie zacne party 😎 nie mogłam się podnieść z łóżka w sobotę rano...  😡

ja i tak wiem, że Dzią jakby się nie ubrała to i tak będzie piękna...  😎
mery, oj weeeeź :zawstydzony: Dzięki kochana, ale ty też wyglądałaś przedwczoraj pięknie 🙂

Mój przyszły mąż już odżył po kawalerskim, strat żadnych nie zanotował - mamy to więc za sobą 😀!

Rany, jak mi się chce tańczyć przez ten panieński, aaa!!
Łał Dzionka super! Fryzura przetrwała tańce bez szwanku? Bo ja bym się bała o te wypuszczone z boku włosy czy mi się nie rozlecą jak będę wywijać 😀

Słuchajcie czy któraś z Was miała jakąś styczność albo słyszała  opinie o Willi Zagórze? Niesamowicie mi się spodobał wystrój, cena tylko za wysoka dla nas (250zł)... ale z drugiej strony napoje bez ograniczeń, dekoracja sali (kwiaty, krzesła, serwetki i inne bzdety) w cenie więc sama nie wiem czy to wychodzi drogo? Bo zauważyłam, że tam gdzie cena jest poniżej 200zł to właśnie dekoracja i kwiaty są oddzielnie. Jakie macie spostrzeżenia?
Idrilla, fryzura była z betonu, nie drgnęła nawet 😀 Dzięki 🙂 ash miała ślub w Willi Zagórze i była zachwycona 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
30 czerwca 2013 20:24
Idrilla, poczytaj w wątku. Ja miałam tam wesele, a D+A będzie miała w przyszłym roku.

edit: piękna Dzionka już mnie uprzedziła
ash, noo, bez sarkazmu mi tu proszę 😀
Dzionka wyglądałaś przepięknie  :kwiatek: co jakiś czas wchodzę do tego wątku i poczytuje jak idą przygotowania do Twojego ślubu  😉
ash   Sukces jest koloru blond....
30 czerwca 2013 20:29
ash, noo, bez sarkazmu mi tu proszę 😀


no do sarkazmu to mi akurat daleko. Szczerze! Wyglądałaś prześlicznie! Kobieco i elegancko. Możesz być spokojna o 13ego!
Dobra, dziewczyny, koniec tego słodzenia! Aktualnie dopadł mnie okres i wyglądam jak zombie, nie ma więc co przesadzać z tym moim pięknem 😀

Już spadam, odezwę się przed ślubem :kwiatek:
Ufff przekopałam się przez Twoje posty Ash i dotarłam do tych "ślubnych"  😁 Oj teraz to już czuje się skuszona tą salą na maksa! Zastanawiam się tylko czy nasze 30 osób nie będzie wyglądało zbyt mizernie w sali Kominkowej, która mieści do 120... Eh ale ta sala jest po prostu piękna, w moim ulubionym kolorze nawet 😉
ash   Sukces jest koloru blond....
30 czerwca 2013 21:06
Idrilla, Kominkowa nie jest taka duża. Ja sobie 120 osób tam nie wyobrażam, mimo że podobno się da.
Możecie poprosić, żeby tak wam ustawili stoły, że będzie to wyglądało dobrze.
Jedzenie pyszne, obsługa profesjonalna i wszystko na bardzo wysokim poziomie.
Teraz spędzaliśmy tam rocznicę i nie zmieniłam zdania o tym miejscu. Jest mega.
Dzionka, nie poznałabym Cie! Ale fryzurę masz mega podobną do mnie tylko ja miałam bardziej puszczona w dół bo kłaki miałam długie. Kwiatków tez nie musze Ci wrzucac jak miałam wpięte bo sobie widac poradziłaś 😁 PIĘKNAŚ!!!!! 😅
armaquesse, dziękuję bardzo :kwiatek: 🙂

Dzionka przepięknie!

Kurcze, dziewczyny zaczynam się stresować, a jeszcze trochę czasu jest... Zaproszenie przyjdą w środę dopiero i na szybko będziemy rozwozić. Buty zamówiła, będą za 2 tygodnie. Ale z drugiej strony już się nie mogę doczekać.
Odnośnie lampionów, jeśli ktoś ma zamiar puszczać w ten specjalny dzień, proszę zaznajomić się ze skutkami:

http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/news/3219667/BOY-3-injured-when-wax-from-a-Chinese-lantern-fell-on-his-face.html
plus:
https://www.facebook.com/NiePuszczamLampionow?hc_location=stream

Wyglądają cudownie, ale stanowią zagrożenie dla zwierząt, w szczególności ptaków.

Tak, jak napisała Ash, my lądujemy w Willi Zagórze już za niecały rok (jejku jak ten czas leci). Mi Sala Kominkowa podobała się nawet bardziej, ale dla nas była zdecydowanie za mała. Ja sobie tam 120 osób nie wyobrażam. Myślę, że przy fajnym ustawieniu 30 osób nie będzie wyglądać źle.
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
01 lipca 2013 19:30
myśmy sie też zastanawiali nas Willą Zagórze. ale ostatecznie wybór padł na Perłowy Dwór bo w cenie wesela w Willi Zagórze mieliśmy wesele z poprawinami w Perłowym.
Też oglądałam ich ofertę ale niestety za daleko dla Nas. Planujemy ślub w urzędzie na pradze północ i szukamy czegoś w tym kierunku bo nasi goście  w 98% z poza Warszawy i nie chcemy ich gnać przez całe miasto 🙂
Dostałam właśnie kolejną porcję maili zwrotnych od miejsc, które wpadły mi w oko i dalej Willa Zagórze króluje. Albo bardzo okrojone menu, albo tylko 1 zupa i 2 dania do wyboru z ciepłych, albo napoje po 45zł od osoby, dodatkowo płatna dekoracja, pokrowce czyli same dodatkowe koszty do "niby" atrakcyjnej ceny za stolik.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się