hucuły.

Mozii   "Spełnić własną legendę..."
11 września 2015 12:48
marysia, jednak trochę żałuję 😉 bramka to 4 pkt straty, a żeby je zyskać,  straciłam 14 pkt za czas 😉 rachunek jest prosty 😉 ok, nie ma co wałkować tematu 🙂 jak tam Wasze rumaki? Wiosna czuje zimę i zaczyna się pora niedźwiedziego zakłaczenia  😵
Moja zamienia się w niedźwiedzia 😀
A Połysk nic, króciutka sierść i póki co mu się nie zapowiada na futrzenie 🙂
Moja stała ciągle na dworze, ma futro niedźwiedzie już, gęste, puchate, ale krótkie. Większego już mieć nie będzie. Tak, że nawet się zapociła w terenie dzisiaj.
mozii- Brzoza strąciła żerdkę, nie wiem którą częścią ciała ( może ogonem) w najprostszej przeszkodzie świata, która miała nie wiem czemu aż 6  punktów :P
Połysk z dziś, w końcu normalne jazdy na dużym placy gdzie możemy się swobodnie pobujać w trzech chodach. Koń cudo  💃


dairoxroxi, świetny Twój młody. Faktycznie wygląda na takiego długiego na nogach 🙂
leosky   im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mało wiem.
13 września 2015 08:28
Czy nie orientujecie się może czy Izby Jana Rączki mają jakąś stronę internetową? Szukam w google ale nie mogę znaleźć. Potrzebuję się z nimi skontaktować w sprawie zakupionego przeze mnie wałaszka, który został tam wyhodowany.
leosky   im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mało wiem.
13 września 2015 14:48
zdaje sie ze tak, ale przypuszczam że kwestie hodowli to jednak będzie inny adres mail
No, ale można zadzwonić i zapytać czy mają namiar na hodowlę 😉
leosky   im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mało wiem.
13 września 2015 15:06
tak też zrobię jak coś. Bo generalnie namiary tel na siedzibę mam 🙂 myślałam że mailowo to załatwię 🙂 dzięki
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
25 września 2015 19:50
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
26 września 2015 09:42
Hucularze, co tam u Was? 😉 u nas pogoda pod zdechłym Azorkiem, ale przynajmniej kawałek dachu nad głową mamy. Wiosna wraca do domu- urlop macierzyński. Za to ja mam dwa raczej rumaki do ostatnich prób w tym roku. Powiem tak- jest wesoło  😁
W zeszłym tygodniu byłam z Panamą na rajdzie, było super. Mój koń jest stworzony do takich wędrówek. W pierwszy dzień pokonałyśmy 57 km aż, a mimo to szła ciągle chętnie do przodu nie ustępując dużym koniom w żadnym chodzie.
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
26 września 2015 12:26
marysia, gdzie byliście?  😉
Ze znajomymi pojechalismy, swietokrzyskie[ Bliżyn]- mazowieckie[Gielniów]. Rok temu robilismy podobna trase, tylko na raz jechaliśmy
W Poznaniu przeważa słoneczko więc ambitnie korzystamy z pogody. Kucyk zaczyna chodzić fantastycznie, wszystko tak jakbym chciała  😜 małą skazą jest galop na prawą nogę bo coś nie możemy wystartować z dobrej nóżki, ale ćwiczymy.
W niedziele zaliczyliśmy pierwszy teren, bardziej ambitny trasa 20 km po górkach, milion ludzi w lesie, psów, dzieci ale Połysk wszystko dzielnie zniósł  💃 w piątek przyjeżdża w końcu koleżanka dla niego 🙂
A tu takie zdjęcie z dzisiejszych skoków luzem, raz w tygodniu sobie hopsa bo ja nie mam serca skakać na nim jeszcze 😉  w każdym razie idzie mu równie dobrze, okser zrobił na nim duże wrażenie, były 4 podejścia w tym 3 wyłamania, ale w końcu się udało (zdjęcie poniżej) może zmontuje filmik i wstawię bo wszystko się nagrało  😀iabeł: sama przeszkoda ma 80 cm  😜

dairoxroxi, - mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę dlaczego drągi na przeszkodach są toczone? Żeby Ci przez ogrodzenie nie hulnął :P
Witam, jestem przyzwyczajona do koni  o 30 pare centymetrów wyższych a od dziś mam pod opieką dwa hucułki i czeka mnie kompletowanie sprzętu. W związku z tym jedno pytanie: w jakich rozmiarach ochraniaczy wasze koniki pomykają. Dla bezpieczeństwa kupię  w moim lokalnym  sklepie aby szybko wymienić  ale tak się zastanawiam czy celować w pony czy już w coby (chłopaki około 140 wzrostu)
Moje poniżej 140cm maja pony ochraniacze 😉
hihi ja do tej pory full albo xfull kupowałam a teraz pony 😵 Muszę się przestawić 😉
Moja 145cm  ma pony z naddatkiem jeszcze nawet.
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
30 września 2015 09:08
Moja 145cm ma pony, ewentualnie tyły mogłyby być coby, ale z pony też jest ok.
Przepraszam za post pod postem, ale nikt się nie odzywa  :kwiatek:

U nas małe zmiany, a mianowicie zmieniłyśmy stajnię. Teraz będę miała możliwość treningów pod okiem trenera 🙂 Aktualnie wybieram zdjęcie do tabliczki na boks pomożecie? 😀
1.
2.
To drugie na tabliczkę chyba lepsze 😉

A my się odchudzamy..
Pozdrawiamy kącik z Połyskiem 🙂 czeka nas okres bez siodła spowodowany sprzedażą aktualnego i bezskutecznym szukaniem nowego  😁


dairoxroxi, fajnie wygladacie, a zrobię mały  🚫  twoje obecne siodło jakiej jest marki i czy masz na nie już kupca? 😉
Top Reiter Junior 😉 jutro leci na przymiarkę więc jeszcze nie jest nic pewne 🙂
a u nas przerwa w jeździe, bo warunki atmosferyczne paskudne
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się